Han schreef op dinsdag 8 september 2020 @ 17:02:
Tja... te lang tweede viool moeten spelen achter Luuk de Jong, waarbij Lammers meer had kunnen brengen dan Luuk de Jong in zijn laatste seizoen van PSV. Het is niet als of PSV hem heeft behandeld als de nieuwe nummer 9 van PSV.
Hier klopt zo dramatisch weinig van dat ik wel moet reageren.
Luuk scoorde in zijn laatste seizoen voor PSV (in de Eredivisie) maar liefst 28 goals, Lammers was toen uitgeleend aan Heerenveen en scoorde daar 16 goals. Dus ik ben heel benieuwd hoe Lammers meer had kunnen brengen dan Luuk dat seizoen.
PSV verhuurde Lammers vooral om speeltijd op te doen, aangezien Luuk onbetwist was.
Dat verliep zoals gewenst, waarna Lammers het seizoen 2019/2020 als volwaardig selectielid begon en samen met Malen mocht gaan uitmaken wie de vaste spits werd. Hij raakte in de wedstrijd om de Johan Cruijff schaal echter zwaar geblesseerd aan zijn knie, na een onschuldig ogende botsing met Malen. Dit kostte hem 4 maanden, pas halverwege november begon hij weer met trainen.
Tijdens deze periode van 4 maanden bood PSV hem al een contractverlenging aan, waar (na onderhandelingen) er blijkbaar een mondeling akkoord volgde.
Na zijn revalidatie kreeg Lammers gewoon speeltijd, totdat corona de competitie stillegde.
Dit seizoen kwam Romero terug van zijn verhuurperiode en leek Lammers er een geduchte concurrent bij te krijgen, maar Romero heeft deze voorbereiding last van pijntjes en Lammers stond daardoor bijna iedere wedstrijd in de basis. Hij presteerde ook prima en het basis duo voorin leek dan ook Malen/Lammers te gaan worden. Ik ben dus ook heel benieuwd wat PSV hem heeft misdaan volgens jou.
Gedurende deze hele periode heeft Lammers zijn zaakwaarnemer verschillende keren het moment van definitief tekenen uitgesteld, wat leidde tot irritatie bij PSV maar het zou allemaal goed gaan komen. Tot nu, waarbij ineens Atalanta een bod doet, schijnbaar Lammers heeft benaderd zonder toestemming (dit mag officieel niet) en Lammers niet meer wil bijtekenen maar wil vertrekken.
PSV vindt het bod van 7 miljoen te laag en doet moeilijk terug, wat ik volkomen terecht vind.