Giel1 schreef op zondag 30 augustus 2020 @ 17:52:
[...]
Helemaal met je eens. Toch vind ik het RB wel aan te rekenen dat het er daar met Gasly op een of andere manier niet uitkwam. Als je 'm zo ziet rijden bij AT vind ik dat op z'n minst wel opmerkelijk.
Bovendien zat Albon toch wel weer erg ver achter Max. Blijf het toch raar vinden dat Max met een vergelijkbare auto zo dicht achter Mercedes zit terwijl Albon moeite heeft om überhaupt voorin het middenveld te rijden.
Kan iemand mij vertellen waarom Albon in hemelsnaam naar mediums ging?
En waarom Perez niet ging pitten? Die hebben daarmee toch hun hele race vernaggeld? Perez lag op koers voor een top 6, Albon ook. Maar door de strategie hebben ze zich helemaal laten piepelen. Ja je kunt gokken op een safety car, maar als we even kijken naar de laatste races, dan gebeurt er vrij weinig meer waar je profijt van kunt hebben met een pitstop. Dat is dan vaak veel te laat en dan gaat toch al iedereen met je mee de pits in. Juist met het huidige veld is op positie blijven rijden met fatsoenlijke banden, gewoon belangrijk.
Ferrari was duidelijk te traag, maar je kunt imo de coureurs of de mensen bij de pitbox daar weinig kwalijk van nemen.
En wederom problemen voor McLaren. Daar zit echt iets goed fout. Je kunt daar ook echt niet alles op Renault afgeven volgens mij. Dit is gewoon heel slecht gecontroleerd aan het begin van de dag.