mutsje in 'nieuws: Maker it-managementsoftware Kaseya getroffen door 'supply ...
Geen +3. Alleen het gelinkte artikel is ontopic, de rest lijkt me offtopic.
Geen +3. Alleen het gelinkte artikel is ontopic, de rest lijkt me offtopic.
[ Voor 56% gewijzigd door Rerebobo op 06-07-2021 04:02 ]
Je doet hier een foutieve aanname. Het is niet mogelijk om een directe reactie op een eigen reactie te modereren, @Verwijderd kan jouw reactie daarom niet omlaag gemodereerd hebben.Rerebobo schreef op dinsdag 6 juli 2021 @ 03:17:
Rerebobo in 'nieuws: Vattenfall start bouw windpark Hollandse Kust Zuid'
Is dichtgeklapt met een -1 door Boekenkaft maar ik zou niet weten waarom. Omdat het de waarheid is en user Boekenkaft een andere mening heeft en dan maar gaat pesten met mismodereren?
Hier een link waarin bevestiging is dat zoals ik in de reactie zei Rutte en andere kamerleden, in dit geval in de bewijsstukken in de link hieronder Hoekstra zeiden dat de overstap naar kerncentrales onvermijdelijk zijn met een termijn van circa 10 jaar.
https://nos.nl/video/2370...rgie-als-klimaatoplossing
Er zijn tig andere links die dit bevestigen maar deze is onomstotelijk omdat het videobeelden bevat.
De tekst onder de video moge duidelijk zijn.
“Volgens Mark Rutte (VVD) en Wobke Hoekstra (CDA) is het bouwen van een kerncentrale belangrijk voor het halen van de klimaatdoelen in de komende tien jaar. Volgens Jesse Klaver (GroenLinks) is dat een leugen.”
Dat kerncentrales over het algemeen veilig zijn en efficiënt zijn is algemeen bekend lijkt me. Zeker de nieuwste generaties en de modellen waar ze aan werken en ontwikkelen zijn.
Cijfers ten over te vinden die dat bevestigen.
Dus waarom een -1 en dichtklappen van de reactie door user Boekenkaft? Omdat hij een andere mening heeft? Omdat Groen Links anders beweert? Dat maakt de uitspraak van Rutte en Hoekstra niet minder waar en mijn reactie dus geheel plausibel en relevant. En geen reden tot een -1 waardering.
Volgens jullie handleiding :
Het is niet de bedoeling dat reacties waarin een mening wordt verkondigd die in strijd is met jouw persoonlijke mening, worden bestraft met een -1, enkel vanwege het meningsverschil. Een kritische noot is niet automatisch een troll of flamebait. De kwaliteit van de argumentatie is bepalend voor de waardering van een reactie.
Blijkbaar voldoet Boekenkaft niet aan de door jullie opgelegde criteria om te modereren. Want zoals omschreven in de handleiding:
Als moderator oefen je een belangrijke taak uit, die een sterke invloed heeft op het plezier en het gemak waarmee andere tweakers gebruikmaken van de reacties. Je dient je taak zorgvuldig uit te voeren en verantwoording te nemen voor je moderaties, zodat alle reacties op een eerlijke en weloverwogen wijze worden beoordeeld. Het is hierbij essentieel om bekend te zijn met de betekenis van de verschillende scoreniveaus en om op de hoogte te zijn van de richtlijnen voor het beoordelen van de verschillende soorten reacties.
Gezien zijn karma score voor meer dan 30% uit moderatie score bestaat lijkt me dit opzettelijk trollen want hij modereert er aardig op los!
Mijn reactie over kernenergie heeft de toekomst kreeg een 0 waardering en letterlijk recht daarboven zegt iemand exact hetzelfde en die heeft geen waardering gekregen.
Kinderachtig gedoe zo hoor.
Verwijderd
After Hours | Dawn FM | Hurry Up Tomorrow
Tweakers Discord || Mijn V&A ads
Gewoon ongewenst, -1 dus.TheVivaldi schreef op dinsdag 6 juli 2021 @ 11:39:
Frame164 in 'nieuws: ACM onderzoekt misleiding websites voor huurwoningen'
Klagen over Tweakers is geen +2/+3.
Nou ja, dat vind ik ook wel weer wat ver gaan. Het is m.i. gewoon irrelevant, dus 0.
Dat is nou net het enige argument wat ik niet maak. Natuurlijk snap ik dat corona nieuw is en dat de ziekenhuizen daardoor overspoeld worden in het griepseizoen. Dat zie ik echt welCloud schreef op donderdag 1 juli 2021 @ 13:59:
Simpel, corona nu nog komen bagatelliseren is ongewenst. Eerdere griepgolven hebben niet gedaan met onze wereld, wat corona wel gedaan heeft. Het is niet echt moeilijk om dat te zien, dus als je wel telkens met dat soort argumenten aankomt reageert men daar doorgaans vrij negatief op.
Absoluut mee eens, er gaat heel veel onzin rond en het perspectief klopt heel vaak niet. Bijvoorbeeld het invoeren van een coronacheck app op een moment dat er in de ziekenhuizen helemaal niks aan de hand is en iedereen die zelfs ook maar een miniem risico loopt een of twee vaccinaties gehad kan hebben. Dat klopt niet.Er gaat al genoeg onzin over corona en vaccinaties rond zoals het is. En ja je kunt stellen dat je gewoon probeert dingen 'in perspectief' te plaatsen; dat mag. Maar dan wel in het juiste perspectief, op basis van juiste argumenten.
Dat mag hier, maar hoeft niet op de frontpage.SpiceWorm schreef op dinsdag 6 juli 2021 @ 20:59:
[...]
Lijkt mij goed om het daar over te hebben en moeten we niet censureren of wegmodereren.
Zelfs al zou je gelijk hebben over de lagere IFR; waarom wil je überhaupt vergelijken? Je snapt toch zelf ook wel dat je dan per direct in het hokje van de personen in de "het is maar een griepje"-hoek geplaatst wordt? Want wat er elke keer op volgt en wat jij hier zelf ook letterlijk komt posten: kijk IFR lager dan griep, dús covid-19 is minder dodelijk dan de griep. Sorry maar, who cares?SpiceWorm schreef op dinsdag 6 juli 2021 @ 20:59:
Dat is nou net het enige argument wat ik niet maak. Natuurlijk snap ik dat corona nieuw is en dat de ziekenhuizen daardoor overspoeld worden in het griepseizoen. Dat zie ik echt wel. Op elk ander vlak, qua IFR, langdurige klachten etc is het wel degelijk te vergelijken met de griep. Dat weten veel mensen echter niet. Dat het nieuw is en dat daardoor iedereen er potentieel ziek van kan worden, is dan ook het enige duidelijke verschil. Voor de rest is het prima te vergelijken. De gemiddelde leeftijd van een corona dode is hoger dan de gemiddelde leeftijd van de doden in 2019.
Dat er iets niet klopt is jouw mening en daar heb je recht op; dat je het nut überhaupt niet ziet van de coronacheck is voor mij een duidelijk teken om de discussie niet verder aan te gaan.[...]
Absoluut mee eens, er gaat heel veel onzin rond en het perspectief klopt heel vaak niet. Bijvoorbeeld het invoeren van een coronacheck app op een moment dat er in de ziekenhuizen helemaal niks aan de hand is en iedereen die zelfs ook maar een miniem risico loopt een of twee vaccinaties gehad kan hebben. Dat klopt niet.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity. - Robert J. Hanlon
60% of the time, it works all the time. - Brian Fantana
Ik ben bang dat wij die met elkaar niet meer goed gaan krijgen.
Verwijderd
Nu zie ik dat ik zelfs een -1 heb gekregen voor dit bericht:Verwijderd schreef op dinsdag 6 juli 2021 @ 09:13:
In een nieuwsbericht over ps now wordt er door iemand gevraagd of developers nu veel minder geld krijgen voor hun games op ps now dan op gamepass door het verschil in abonnees.
Daar geef ik aan dat je er wel rekening mee moet houden dat er op gamepass massaal gebruikt wordt van de truc om xbox live gold om te zetten voor 1 euro naar gamepass (Heb ik zelf ook gedaan):
Verwijderd in 'nieuws: Sony maakt Red Dead Redemption 2 en God of War beschi...
Blijkbaar vind iemand het nodig om daar een -1 voor te geven, waardoor mijn bericht offtopic is. Daar reageert vervolgens iemand op met het statement dat xbox gewoon winst maakt. En dat het echt niet zo is dat deze truc vaak wordt toegepast. Ik geef in mijn volgende bericht aan dat ik mij dat afvraag, omdat deze truc algemeen bekend is:
Verwijderd in 'nieuws: Sony maakt Red Dead Redemption 2 en God of War beschi...
Ook deze reactie van mij wordt afgestraft, waarom geen idee.
Ik ben zelf geen voorstander van abonnementsdiensten van PS now en gamepass. Omdat ik bang ben dat als je straks niet op een dergelijke abonnementsdienst staat dat je games dan minder verkopen. Dat probeer ik ook met cijfers aan te geven: (Ook hier word ik weer afgestraft)
Verwijderd in 'nieuws: Sony maakt Red Dead Redemption 2 en God of War beschi...
Vervolgens wordt dit de nek omgedraaid door te zeggen dat de bron van een fanboy is en dat ik maar uit mijn nek lul:
D-Ed in 'nieuws: Sony maakt Red Dead Redemption 2 en God of War beschikbaar o...
Sorry maar deze reactie is volgens mij een -1 waard, maar wordt blijkbaar als +1 gewaardeerd. Daar reageer ik weer op met een zelfde cijfer van een andere bron.
Is dit de manier hoe wij tegenwoordig discussiëren op tweakers? Als ik geen voorstander ben van abbonementsdiensten dat ik dan maar gelijk afgestraft wordt met -1 of met berichten dat ik een fanboy ben of uit mijn nek lul?
Blijkbaar moet je altijd een voorstander zijn en mag je bij dit soort diensten geen twijfels hebben over hoe het de markt zou kunnen verdelen. Want wat als je dan niet met je games op die abonnementsdienst staat? Heb je dan een probleem als developer?
[ Voor 5% gewijzigd door AlphaRomeo op 07-07-2021 10:17 ]
Dat was een enkele moderatie. Had even tijd nodig.Wolfos schreef op woensdag 7 juli 2021 @ 18:06:
Wolfos in 'nieuws: Nieuwe stichting wil ontwikkeling van 3d-software verbeter...
De Linux fanclub slaat weer toe hoor
Kan een fp mod hier nog naar kijken?Jorgen schreef op zondag 4 juli 2021 @ 02:55:
Dit is geenszins zoveel +2's en +3's waard
harakiri576 in 'nieuws: Facebook test pop-up in VS die gebruikers vraagt of v...
Niet alleen is FB of de huidige maatschappij fascistisch noemen gewoon onzin
[Het fascisme (Italiaans: fascismo) is een extreme vorm van autoritair nationalisme en is antidemocratisch, anticommunistisch, antiliberaal, antiparlementair en anti-intellectueel] [Wikipedia]
Ook wordt impliciet radicaliseren en complotdenken gelijkgesteld aan anders denken, waardoor je iedere zinnige discussie al onderuit haalt met een veel gebruikte drogreden
Niettemin kan er gevaar schuilen in elkaar aanwijzen als extremist of anders denkenden het zwijgen opleggen, maar dat wordt niet onderbouwd.
Ondanks de vele positieve moderaties verdient deze reactie m.i. op geen enkele wijze meer dan 0, eerder nog -1 zoals een heleboel onderbuikreacties op dat artikel
Zie mijn reactie op deze post Jorgen in 'nieuws: Facebook test pop-up in VS die gebruikers vraagt of vriend...
Your Friendly Neighborhood Moderator
Iemand een spiegel voor houden mag niet? Iemands argumenten hergebruiken mag niet?thomas_n schreef op woensdag 7 juli 2021 @ 20:45:
Dit onderwerp zal ongetwijfeld een slagveld van trollen en mismoderaties worden.
Dit is in elk geval geen +3:
ari3 in 'nieuws: Donald Trump klaagt Facebook, Google en Twitter aan in colle...
Het "verbeteren" van andermans post, en de toon die duidelijk bedoeld lijkt om met provoceren een reactie uit te lokken, lijken me eerder voor een -1 in aanmerking te komen.
[ Voor 98% gewijzigd door Dirk op 08-07-2021 12:43 ]
Dan heb je een beetje een verkeerde indruk gekregen. Dit topic gaat over moderatiescores, niet over corona tenslotte. En al direct in mijn eerste reactie gaf ik aan dat ik zeker hier geen discussie wil over corona.SpiceWorm schreef op donderdag 8 juli 2021 @ 13:29:
Ik had de indruk dat het oké was omdat Cloud, Moderator FM / FP PowerMod en topicstarter wel inhoudelijk op het onderwerp inging.
Dat ik de moeite genomen heb om je tweede reactie iets uitvoeriger te beantwoorden betekent niet dat ik dus een discussie over corona wil hebben. Je leek mijn initiële reactie niet te begrijpen dus probeerde ik je nogmaals duidelijk te maken waarom - vanuit het perspectief van de lezer - jouw reacties zo laag gemodereerd werden. Dat was allesIk ga verder opzettelijk niet in op je IFR argument, want we gaan deze discussie hier niet nogmaals voeren.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity. - Robert J. Hanlon
60% of the time, it works all the time. - Brian Fantana
[ Voor 17% gewijzigd door Zyphlan op 09-07-2021 12:29 ]
Come hear the moon is calling, The witching hour draws near, Hold fast the sacrifice, For now it's the time to die, All hell breaks loose, WITCHING HOUR!
Waarom moet een vraag om een ander artikel te schrijven als +1 beoordeeld worden?Slavy schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 14:38:
guidogast in 'nieuws: Opel maakt vanaf 2028 voor EU alleen nog elektrische au...
Hoort gewoon +1 te zijn, alle EV fanboys zijn weer bezig te minnen, snap niet dat die mogen modereren want dit is geen 0 of -1. Dit gebeurd elke keer bij dit soort topics, graag actie ondernemen op dit soort fanboymoderaties.
[ Voor 7% gewijzigd door JDVB op 09-07-2021 15:17 ]
Ik ben geen recruiter ofzo, maar wel op zoek naar een collega devver. Typescript/Node/Angular/etc en liefst op HBO niveau. We zitten op een prachtige locatie tussen bos en heide op de Utrechtse heuvelrug. Mijn PM box staat open!
0 staat voor ""De reactie is irrelevant en voegt niets toe aan de discussie of het artikel." Dat is in dit geval onjuist.JDVB schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 15:13:
[...]
Waarom moet een vraag om een ander artikel te schrijven als +1 beoordeeld worden?
Volgens mij horen dat soort vragen in geachte redactie, niet als reactie op artikelen.
Ik geef hier om die reden een 0 voor, dus snap je niet dat ik mag modereren en ben ik schijnbaar een fanboy, dat snap ik dan weer niet.
Come hear the moon is calling, The witching hour draws near, Hold fast the sacrifice, For now it's the time to die, All hell breaks loose, WITCHING HOUR!
Voor jou dan nog maar even een quote uit de MODFAQ:Slavy schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 15:21:
[...]
0 staat voor ""De reactie is irrelevant en voegt niets toe aan de discussie of het artikel." Dat is in dit geval onjuist.
Spelfouten en ander commentaar met betrekking tot de artikelen kan gemeld worden in het Geachte Redactie-forum. Omdat opmerkingen over spelfouten en dergelijke alleen voor de redactie relevant zijn en de inhoud snel is achterhaald, is het onwenselijk om daar in de reacties op in te gaan. Zodoende is een punt aftrek gerechtvaardigd. Doorgaans leidt dit tot een eindscore van 0, maar kijk altijd naar de rest van de inhoud van de reactie om tot een moderatie te komen.
Ik ben geen recruiter ofzo, maar wel op zoek naar een collega devver. Typescript/Node/Angular/etc en liefst op HBO niveau. We zitten op een prachtige locatie tussen bos en heide op de Utrechtse heuvelrug. Mijn PM box staat open!
Je quote de mod-FAQ nu wel héél selectief. Ook offtopic en meta-reacties horen gewoon netjes op 0 thuis.Slavy schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 15:21:
[...]
0 staat voor ""De reactie is irrelevant en voegt niets toe aan de discussie of het artikel." Dat is in dit geval onjuist.
Virussen? Scan ze hier!
All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.
De reactie lijkt mij (in grote lijnen) een "waardevolle aanvulling op de inhoud van het bij de reactie behorende artikel. De reacties bevatten de kern van de discussie in een thread of bieden belangrijke aanvullingen op de informatie in het artikel", zoals de moderatie FAQ omschrijft wat een +3 zou moeten zijn.Harry Nak schreef op donderdag 8 juli 2021 @ 20:24:
Altruis in 'nieuws: Donald Trump klaagt Facebook, Google en Twitter aan in co...
Eerste alinea is misschien +2, rest van de post +1/0. Staat op +3.
vrede in rust
Het is een beetje ongelukkig geformuleerd. De eerste zin leest als kritiek op het artikel als je het de eerste keer onder ogen krijgt.kodak schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 18:50:
De mening van deze tweaker is ontopic. De moderaties naar offtopic/irrelevant en zelfs naar ongewenst zijn niet op zijn plaats. Hier lijken tientallen tweakers aan het meningmodden.
lux in 'nieuws: VS-president Biden pakt techbedrijven aan die reparaties door...
Alleen als de lezer geen zin heeft om de volledige reactie te lezen en de zin liever leest alsof het niet de bedoeling is om ontopic te reageren. En dat is allebei onredelijk om te doen bij modereren.AlphaRomeo schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 19:10:
[...]
De eerste zin leest als kritiek op het artikel als je het de eerste keer onder ogen krijgt.
Dat ben ik met je eens, ik probeer een verklaring te vinden. Moest het zelf ook twee keer lezen. Vooral de term 'kortzichtig' in de eerste zin maakt hem ingewikkeld en op het eerste oog aggressief.kodak schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 19:41:
[...]
Alleen als de lezer geen zin heeft om de volledige reactie te lezen en de zin liever leest alsof het niet de bedoeling is om ontopic te reageren. En dat is allebei onredelijk om te doen bij modereren.
[ Voor 5% gewijzigd door TheVivaldi op 10-07-2021 11:53 ]
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
*sowieso
Kan kloppen, maar ik denk wel dat wat je typt, essentieel is in de discussie. Volgens de (Nederlandse) wet heb je recht op een deugdelijk product. Dat je dan als fabrikant uiteindelijk maandenlang (of ondertussen al jarenlang?) verzaakt om je product structureel te repareren, is op zijn minst vreemd.DonJunior schreef op zondag 11 juli 2021 @ 19:49:
DonJunior in 'nieuws: Nintendo lijkt Joy-Con-drift bij aankomende Switch niet...
Ik ben een soort van vereerd, maar mijn reactie is geenszins een +2 (sommigen stemmen zelfs +3, die mag je meteen hun stem status afnemen want die snappen er echt niets van)
Ik stoor me met regelmaat aan mismoderaties en dat meld ik dan ook hier.. nu het bij mezelf gebeurd sta ik er helemaal raar van te kijken. Prima dat ze het met me eens zijn, maar daar is de moderatie niet voor in het leven geroepen lijkt me.
De tweede keer ook ...AlphaRomeo schreef op vrijdag 9 juli 2021 @ 19:10:
[...]
Het is een beetje ongelukkig geformuleerd. De eerste zin leest als kritiek op het artikel als je het de eerste keer onder ogen krijgt.
[ Voor 17% gewijzigd door Nas T op 12-07-2021 09:29 ]
vrede in rust
Virussen? Scan ze hier!
Medewerker van Oxygen Updater: discord.gg/5TXdhKJ
[ Voor 29% gewijzigd door kodak op 12-07-2021 15:29 ]
Het is nu erger dan net: er wordt met +3's en +2's gestrooid naar alles wat maar populistisch is en goed scoort bij mensen die tegen Facebook zijn (net zoals ik overigens, maar houd het gewoon objectief), in plaats van subjectief te zijn en te strooien met +3's en +2's. Dat hele "ja maar het is Facebook, dus X en Y is per definitie slecht ook al weten we net zo weinig als jij, geven we jou een -1 en de ander een +3" begin ik een beetje zat te worden onderhand.Anonymoussaurus schreef op maandag 12 juli 2021 @ 12:24:
nieuws: Consumentenbonden EU dienen klacht in tegen WhatsApp wegens 'druk op ...
Ah ja, alle "fuck WhatsApp en installeer X! bla bla bla"(populistische)-reacties krijgen weer een +2. Hooguit een +1. Reacties zoals die van jurist Arnoud Engelfriet, dat zijn +2-waardige reacties.
[ Voor 5% gewijzigd door Anonymoussaurus op 12-07-2021 15:15 ]
Medewerker van Oxygen Updater: discord.gg/5TXdhKJ
Het viel me ook al op dat iemand kodak’s reacties consequent op -1 had gezet. Voorbeeld: kodak in 'nieuws: Antwerps IT-bedrijf betaalt 252.000 euro losgeld na ransomw...kodak schreef op maandag 12 juli 2021 @ 15:13:
Deze reactie komt nu op offtopic/irrelevant omdat ruim 9 tweakers deze onnodig wegmodereren naar -1.
himlims_ in 'nieuws: Antwerps IT-bedrijf betaalt 252.000 euro losgeld na rans...
En dat is net als bij:
kodak in 'nieuws: Antwerps IT-bedrijf betaalt 252.000 euro losgeld na ransomw...
Het meeste lijkt inmiddels hersteld. Maar deze nog niet: kodak in 'nieuws: Antwerps IT-bedrijf betaalt 252.000 euro losgeld na ransomw...Jan-E schreef op maandag 12 juli 2021 @ 17:53:
[...]
Het viel me ook al op dat iemand kodak’s reacties consequent op -1 had gezet. Voorbeeld: kodak in 'nieuws: Antwerps IT-bedrijf betaalt 252.000 euro losgeld na ransomw...
Er lijkt sprake van een behoorlijke meningmod. Ik heb veel van kodak’s reacties nu op 0 gezet door er een ‘1’ aan toe te voegen.
[ Voor 11% gewijzigd door Rerebobo op 12-07-2021 21:32 ]
"Each event is preceded by Prophecy. But without the hero, there is no Event." - Zurin Arctus, the Underking | "Ad Nocendum Potentes sumus." - Me, 30 November 1999
Bij die twee reacties kan ik me een ‘irrelevant’ moderatie voorstellen. Ze zijn geplaatst in een discussie waarin een vergelijking wordt gemaakt met een alternatief product, maar zijn gebaseerd op vermoedens die niet onderbouwd worden.Naafkap schreef op woensdag 14 juli 2021 @ 07:39:
On-topic reacties worden gemind. Deze lieden begrijpen niet hoe modereren werkt.
[…]
supersnathan94 in 'nieuws: Apple komt met magnetische powerbank voor iPhone 12'
[…]
Naafkap in 'nieuws: Apple komt met magnetische powerbank voor iPhone 12'
Ik kan me voorstellen dat Apple gebruikmaakt van duurdere elektronica waardoor […]
Ik denk dat Apple wel fatsoenlijke marges heeft ingebouwd zoals […]
Ja alleen is hier niet bekend of Apple overcapaciteit inbouwt of duurdere electronica gebruikt en blijkt uit andere reacties dat Anker ook kwalitatief goede producten levert. Dan kun je erover discussiëren hoe relevant een vermoeden is wanneer het niet wordt onderbouwd.Naafkap schreef op woensdag 14 juli 2021 @ 08:29:
Een on-topic vermoeden, zoals ook netjes vermeld in de post zelf, is toch gewoon on-topic? Als alle post met vermoedens of ontbrekende onderbouwing irrelevant zouden zijn, dan wijkt de praktijk daar behoorlijk vanaf en ik vind dat erg zwaar ondergewaardeerd.
Nee, dit hoort niet op de frontpage maar op het forum. Dus -1 is volledig terecht wat mij betreft.Harry Nak schreef op woensdag 14 juli 2021 @ 18:11:
coinman63 in 'nieuws: Gerucht: Amazon overwoog meerdere Alexa-wearables te ma...
6 keer -1 gemod. Lijkt mij een 0.
Come hear the moon is calling, The witching hour draws near, Hold fast the sacrifice, For now it's the time to die, All hell breaks loose, WITCHING HOUR!
Your Friendly Neighborhood Moderator
Een - 1 is niet bedoeld om een score te corrigeren. Door de mediaanweging helpt dat ook niet echt. Volgens mij is de post wel on topic dus een +1 is prima.Henkje.doc schreef op donderdag 15 juli 2021 @ 14:27:
Vreemd dat deze een +3 kreeg. Inmiddels heb ik een -1 gegeven en nog wat andere ook. Nu staat hij op 2.
MT Venus E 5KW (V151) P1 HomeWizard | Hackerspace Brixel te Hasselt (BE) - http://www.brixel.be | 9800X3D, 96GB DDR5 6000MHZ, NVIDIA GEFORCE 4090, ASRock X670E Steel Legend, Seasonic GX1000
+1 is nog wat hoog. Dan een 0 voor de reden ongepast.AlphaRomeo schreef op donderdag 15 juli 2021 @ 14:50:
[...]
Een - 1 is niet bedoeld om een score te corrigeren. Door de mediaanweging helpt dat ook niet echt. Volgens mij is de post wel on topic dus een +1 is prima.
Ik snap niet precies wat je bedoelt. +1 staat voor 'on topic' en dat is de post. 0 is 'off topic' of 'irrelevant' wat beide niet van toepassing is volgens mij.Henkje.doc schreef op donderdag 15 juli 2021 @ 14:57:
[...]
+1 is nog wat hoog. Dan een 0 voor de reden ongepast.
Nee zeker niet. Maar we komen er niet uit denk ik. Geeft nietAlphaRomeo schreef op donderdag 15 juli 2021 @ 15:01:
[...]
Ik snap niet precies wat je bedoelt. +1 staat voor 'on topic' en dat is de post. 0 is 'off topic' of 'irrelevant' wat beide niet van toepassing is volgens mij.
All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.
Virussen? Scan ze hier!
[ Voor 55% gewijzigd door Bor op 16-07-2021 08:24 ]
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Virussen? Scan ze hier!
Virussen? Scan ze hier!
Het leven is als koffie: heel lekker, maar veel te duur en zo weer op.
[ Voor 49% gewijzigd door wildhagen op 17-07-2021 10:01 ]
Virussen? Scan ze hier!
Zeker geen +2 of hoger. Maar met de hoge aantallen +2 en zelfs +3 gaat dit niet makkelijk naar een meer gepast modlevel. Wellicht dus ook eens naar die tweakers kijken die hier in grote aantallen +2 en zelfs +3 gemod hebben.
De offtopic waar het nu op staat is naar mijn mening een mismod, ik ga namelijk letterlijk op de onderwerpen uit het artikel in:
[ Voor 8% gewijzigd door Omega op 17-07-2021 15:01 ]
vrede in rust
Omega schreef op zaterdag 17 juli 2021 @ 14:39:
Deze vind ik zelf een 0, het voegt niks van waarde aan het topic zelf toe;
Omega in 'downloads: MalwareBytes 4.4.3.125'
Deze zou ik ook als -1 bestempelen: er worden een aantal boude beweringen gedaan, die niet (helemaal) waar zijn en waar context op zijn plaats is. Ik zie dat als ongewenst. Daarnaast zitten er ook een aantal spelfouten in, iets wat (mij) niet helpt in overtuigd te raken.
Deze zijn ontopic en is minimaal een +1 waard, +2 misschien zelfs voor de moeitje;
Omega in 'downloads: MalwareBytes 4.4.3.125'
Omega in 'downloads: MalwareBytes 4.4.3.125'
Beide zou ik als offtopic bestempelen, het is offtopic op het onderwerp van het artikel (Malwarebytes).
Hier is nog een die binnen enkele minuten ge -1 mod wordt..
Omega in 'downloads: MalwareBytes 4.4.3.125'
Deze staat ondertussen op +1.
vrede in rust
[ Voor 15% gewijzigd door majic op 18-07-2021 13:39 ]
Ik persoonlijk ben van mening dat de grote lappen text die ik geschreven hebben wel ontopic zijn. Het gaat niet over Malwarebytes specifiek maar over antivirus in het algemeen, en Malwarebytes valt daar dus ook onder.Nas T schreef op zondag 18 juli 2021 @ 07:15:
Even iets algemeens, want er lijkt vaker discussie over te zijn over wat ontopic is.
In mijn optiek is een reactie ontopic als het onderwerp hiervan aansluit op het artikel.
Het is offtopic als het onderwerp van een reactie aansluit op een eerdere reactie, maar niet op het artikel.
Reden is dat je anders een splitsing gaat krijgen in onderwerp ergens in de reacties, welke als offtopic bestempeld kan/mag worden, maar de reacties daaronder zouden dan niet weer offtopic zijn, wat denk ik niet logisch is. Je wil kunnen verbergen wat offtopic is ten opzichte van het artikel, lijkt me.
Ik zou willen vragen aan de moderators of mijn gedachtegang zo klopt. Zo ja, is het dan misschien handig om dit aan te passen in de moderatie-FAQ?
De beweringen die ik doe zijn factueel correct. Ja het is ook zeer afhankelijk van context, maar daar ga ik ook op in in mijn reactie, ik noem een enkel geval waar antivirus onder Linux wel sterk wordt aangeraden.Nas T schreef op zondag 18 juli 2021 @ 07:15:
Deze zou ik ook als -1 bestempelen: er worden een aantal boude beweringen gedaan, die niet (helemaal) waar zijn en waar context op zijn plaats is. Ik zie dat als ongewenst. Daarnaast zitten er ook een aantal spelfouten in, iets wat (mij) niet helpt in overtuigd te raken.
Maar het artikel gaat over een specifiek antivirusprogramma en nog specifieker: een update daarvan.Omega schreef op zondag 18 juli 2021 @ 16:20:
[...]
Ik persoonlijk ben van mening dat de grote lappen text die ik geschreven hebben wel ontopic zijn. Het gaat niet over Malwarebytes specifiek maar over antivirus in het algemeen, en Malwarebytes valt daar dus ook onder.
Ik zie beide reacties geen relevante bijdrage aan de discussie leveren, in ieder geval niet direct (hooguit heel indirect) dat het te maken heeft met de Malwarebytes update. De score 0 past daar bij.De score 0 is bedoeld voor opmerkingen die geen relevante bijdrage leveren aan de discussie, maar ook geen kwaad in de zin hebben.
vrede in rust
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq