Het kleine-mismoderatietopic deel XXX Vorige deel Overzicht

Pagina: 1 ... 220 221 Laatste
Acties:

  • player-x
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 14:07

player-x

Disruptive by design

Sissors schreef op zaterdag 9 mei 2026 @ 13:20:
Tegenwoordig? M$ was 15 jaar geleden al populair om bij gebrek aan onderbouwing duidelijk te maken dat je een bedrijf niks vindt.
Ooo, veel langer, ruim 25 jaar, zelfs door T-net sinds November 1998, en veel harder, maar ik heb het bewust jaren niet gebruikt, en nu bewust wel.

nieuws: M$ eist afkappen van rechtszaak

nieuws: 'Jaarlijkse bijdrage' voor Windoos
Voor het geval je 't nog niet gehoord hebt: Mikroschoft heeft ooit het belachelijk plan opgevat om een jaarlijks bedrag te gaan vragen voor Windhoos. The Register heeft er een artikel over, waarvan hier een stukkie:

[dislectie] hoeveel forum deelnemers heb je nodig om een peertje te vervangen ?

Pagina: 1 ... 220 221 Laatste

Let op:
Laten we ons concentreren op reacties die op de foute score beland zijn en niet op verdwaalde foute moderaties. Geef het systeem ook even de tijd en meld een reactie niet direct bij de eerste foute moderatie. Daarnaast zijn eventuele sancties altijd aan de crew; het is dus niet nodig zelf al een passende sanctie te gaan vermelden.

Door op de datum en tijd van een reactie te klikken krijg je een directe link er naar toe. Plak deze gewoon in je bericht en de forumsoftware zet deze om in een makkelijk leesbaar linkje.

Zie je een mooie reactie die een +3 verdient? Meldt deze dan aan in Het grote +3 posts topic



Modqueue (ongemodde reacties): http://tweakers.net/reacties/modoverzicht/
Overleg over moderatiescores: Het topic voor twijfelgevallen bij moderaties
ModFAQ: https://tweakers.net/info/faq/karma/#tab:1-2