Jouw bron ondersteunt totaal niet dat Musk ooit steun heeft uitgesproken voor Trump. Er staan juist alleen maar voorbeelden in waar hij zich negatief over Trump heeft uitgelaten. Dat Trump zich soms positief heeft uitgelaten over Musk en dat Musk adviseur is geweest voor de regering Trump is geen bewijs dat Musk Trump een goede president vind of hem steunt.
Ik lees onder de reactie verder geen reacties waarin meer (mogelijke?) feitelijke onjuistheden worden beschreven. Wanneer één aspect in het hele betoog (mogelijk) onjuist is, maakt dat m.i. nog niet per se de hele reactie irrelevant

Dan heb je in elk geval deze reactie gemist:
Joppiesaus2 in 'Elon Musk: Twitter verliest helft van advertentie-inkomsten'
Maar ik zal alle onjuistheden naast de onware bewering dat hij een Trump fan is nog even kort behandelen.
Zo claimt Blokker dat Musk het doel niet heeft om andere bedrijven te helpen met elektrificatie en verwijst hij naar de open source pledge van Tesla. Hij weigert daarbij om aan te geven wat er volgens hem dan fout aan is, maar zegt dat "als je simpelweg de pledge leest dan weet je dat de vork heel anders in de steel zit." Nu heb ik
de pledge gelezen en daarbij belooft Tesla dat andere bedrijven die serieus tot doel hebben om elektrische auto's te maken, die patenten vrij mogen gebruiken. Voor zover ik weet zijn er ook geen rechtszaken door Tesla gestart tegen andere autobedrijven. Dus ik zie totaal geen bewijs voor de claim van Blokker: "toen kon je al zien dat Musk helemaal het doel niet had om andere bedrijven te helpen bij de elektrificatie."
Blokker beweert ook dat Tesla het doel heeft opgegeven om betaalbare auto's te maken voor de massa, maar levert hier totaal geen bewijs voor. Dit gaat in tegen
zeer recente uitspraken van Tesla zelf: "Chief Engineer Lars Moravy said the company expects to build its next-generation vehicles for half the cost of the current Model 3 or Model Y." Het is wel zo dat Tesla zijn deadlines niet lijkt te halen, maar dat is het geval voor zo'n beetje alle beloftes van Tesla en lijkt me geen bewijs dat ze die beloftes niet alsnog willen gaan waarmaken. De koekblik-SUV van Tesla is ook vele jaren te laat klaar. Het lijkt meer een teveel aan optimisme.
Dan komt Blokker nog met de bewering dat Musk lak heeft aan wet- en regelgeving. Dit is aantoonbaar onjuist omdat zijn bedrijven juist opereren in sectoren met extreem veel regelgeving zoals de ruimtevaart en de autoindustrie, en daar ook aan voldoen. Hij heeft recent in het interview met Tucker Carlson ook expliciet gezegd dat hij helemaal niet tegen alle wet- en regelgeving is en het er juist meestal mee eens is. De daaropvolgende volstrekt subjectieve mening dat libertaire en of 'rechtse' meningen gevaarlijk zijn is gewoon een gevalletje bashen van een bepaalde politieke stroming, ipv het geven van argumenten.
Dan is de laatste alinea een typisch stroman-argument waarbij Musk wordt aangewreven dat hij voor maximale vrijheid van meningsuiting is, en dus hypocriet is als hij niet alles op Twitter laat publiceren. Het is echter uitgebreid in de rechtbanken en door filosofen besproken dat niet alles wat gezegd wordt, ook een mening is. Zo heeft Musk opgetreden tegen mensen die net deden of ze een beroemdheid zijn, maar dat gaat dus over misleiding en niet over een mening.
Wanneer je alle misinformatie, stroman-argumenten, insinuaties zonder expliciet te worden en het bashen zou weghalen uit de bijdrage van Blokker, zou er nauwelijks iets van overblijven. Dus waarom verdient dit dan een +2? Is dat omdat Musk door veel mensen (op Tweakers) gehaat wordt? Dat lijkt me geen rechtvaardiging om alle regels maar te overtreden.
When a man finds a conclusion agreeable, he accepts it without argument, but when he finds it disagreeable, he will bring against it all the forces of logic and reason