De Amerikaanse Johns Hopkins Universiteit waar de wereldwijde en in alle media verspreide corona statistieken vandaan komen, kan regelmatig op grote donaties rekenen. In de laatste tien jaar stroomde van de Gates Foundation meer dan $ 200 miljoen aan deze Universiteit.
En hieronder een stukje over hij de WHO financiert:
De BMGF is na de Verenigde Staten, de grootste donor van de wereld gezondheid organisatie WHO en betaalde in de jaren 2018, $ 200 miljoen – meer dan Duitsland, Frankrijk en Zweden samen in dezelfde periode. Dit is niet de enige manier waarop de WHO door Gates wordt gefinancierd. De vaccin-alliantie GAVI, vroeger onder de naam van “Global Alliance for Vaccins and Immunization” bekend, stelde de WHO in 2018 nog eens 150 miljoen dollar ter beschikking. Een van de belangrijkste donoren van de GAVI, is op zijn beurt weer de BMGF, in 2016 met bijvoorbeeld 1,5 miljard dollar.
Je kunt dus zeggen dat de BMGF en het echtpaar Gates en Warren Buffett, via directe en indirecte wegen, de belangrijkste bron van inkomsten voor de WHO zijn, wat vervolgens de vraag over de onafhankelijkheid van deze financiële bronnen opwerpt. De BMGF – financierde daarnaast de oprichting van de “Coalitie voor innovatie in de epidemiepreventie” (CEPI), dat zich bezighoudt met het onderzoek en de ontwikkeling van vaccins, in 2017 met meer dan 100 miljoen dollar. Daarnaast ondersteunt de Stichting regelmatig met vel miljoenen NGO’s zoals de PATH, die zich bezighoudt met de ontwikkeling van inentingstechnologien. Ook de grootste farmaceutische bedrijven staan op de ontvangerslijst van de BMGF, bijvoorbeeld, Pfizer, Novartis, GlaxoSmithKline en Sanofi-Aventis. De alomvattende invloed van de BMGF op het gebied van vaccinatie is duidelijk.
[
Voor 62% gewijzigd door
Turdie op 31-05-2020 20:25
]