Misschien verschilt het voor een ieder, maar ik gebruik eigenlijk enorm vaak Spotify. Dus dat moet gewoon werken in zo'n dure auto. Anders moet je het via interne data niet aanbieden. En Maps heeft toch een actieve verbinding nodig om constant up to date te blijven met bijv. files? Als ik iets wel irritant vind in mijn huidige V40 is dat het navigatie systeem gewoon vrijwel nooit up to date is en je maar zo in een file kan komen te staan. Het grote voordeel van Maps zou juist moeten zijn dat het constant up to date is. Maar dat werkt met een offline kaart natuurlijk niet.Montalbano schreef op vrijdag 8 januari 2021 @ 23:51:
[...]
Nou, ja, internet wordt gebruikt voor navigatie, maar die heb ik lokaal geladen. De Spotify playlist die ik veel afspeel lijkt ook gedownload te zijn want doet het ook (nog).
Alleen de assistent werkt niet, dat is soms onhandig. Dus het is niet onwerkbaar en makkelijk omheen te werken met hotspot als het nodig is. Maar dat zou niet nodig moeten zijn en het duurt nu zo lang dat het begint te irriteren.
En in die paar uur dat ik proefreed gebruikte ik automatisch al heel veel de Google assist. Ik had toen ook geen data (denk geen actief data kaartje in de proef auto) maar ik kreeg dus toen al heel vaak te horen dat het niet mogelijk was vanwege geen verbinding. Gewoon gruwelijk irritant.
Google/Android is HET systeem in de auto. Als je als Volvo daarvoor kiest in samenwerking met Tmobile, dan moet het gewoon werken. En werkt het niet en is het je ontschoten tijdens het testen, dan mag je het nu toch wel een keer opgelost hebben? Ik snap best dat een nieuwe auto nog kinderziektes heeft, maar het nieuwe Android systeem heeft gewoon data nodig. Wat mij betreft dus nogmaals geen luxe probleem maar gewoon een heel essentieel onderdeel dat (nog) niet werkt.
Feit dat eigenlijk al die Volvo dealers van jullie het nog steeds niet weten maakt me wel een beetje angstig.
[ Voor 14% gewijzigd door Juancho op 09-01-2021 15:48 ]
Garmin Forerunner 265 |Samsung Galaxy S23 Polestar 2 MidYear 2026 Prime + B&W audio