Anders de LM even vragen. Op de site zou je de config wel moeten kunnen zien. Tenzij je een ander type account heeft. Bij sommige LMs kun je niet meteen alles meer zien begreep ik. De app werkt gewoon niet totdat je de auto hebt. Dat is normaal.gfvpelt schreef op donderdag 15 augustus 2019 @ 14:35:
[quote]Inspired schreef op donderdag 15 augustus 2019 @ 13:34:
App werkt niet totdat je de auto hebt. Het plaatje bedoel je? Weet eigenlijk niet of de kleur de juiste moet zijn. Maar je kunt ook inzien wat er besteld is toch? Gewoon in tekst? Daar moet wel de juiste kleur staan.
De app verteld "er is niets gekoppeld"
de website tesla-account text is echt alleen:
- Uw Model 3 is gereserveerd op 09/08/2019. U wordt uitgenodigd om uw voertuig te configureren op basis van de datum van uw reservering.
er staat geen kleur of type bij.
Telefoon nummer op website word niet opgenomen, heb ze even een email gestuurd via DeliveryNL@tesla.com
Tesla Model 3 | LR AWD | 2019 - Tesla Model Y | Performance | 2023