Dit is er inderdaad gewoon op gemaakt. Top! Ik heb hem vandaag omgebouwd en ben helemaal happy met de extra ruimte. Nu kunnen er kratten in en daarbovenop gewoon nog boodschappentassen. Dank ook nog voor je foto.Proton_ schreef op zaterdag 3 april 2021 @ 22:42:
Ja, het achterste deel scharniert en steekt dan schuin omhoog. Het wijst zichzelf
gtabak schreef op zondag 4 april 2021 @ 08:45:
Onder de motorkap de frunk, daarin alle kabels en granny lader.
www.frunk.at
https://www.car-bags.com/...reistassenset-detail.html
Ja wat @s0larus zegt. Tot nu toe heb ik geen problemen en als ik de verschillende ervaringen online moet geloven dan gaat het gewoon helemaal goed komen. Er is zelfs een youtube filmpje waarin iemand met een hittemeter aan de slag gaat om te kijken of het goed werkt.jandho schreef op zondag 4 april 2021 @ 12:40:
[...]
Wat ik me afvraag bij die piepschuimen bak die bovenop alle electrische onderdelen staat, zou de waarborg van Hundai nog gelden? Wordt het daaronder niet te warm? Ik zou toch kiezen voor een hardplastic oplossin à la trunk.at
Ik twijfel er eigenlijk niet aan dat het piepschuim gewoon stand gaat houden. Mocht ik ook maar IETS merken, dan post ik het hier direct inclusief foto's.
De bak van Frunk.at is inderdaad wel beter. Hij heeft ook wat meer ruimte. Maar met alle respect, ik ga geen krappe 200 euro betalen aan een kunststof bak. Dan zou ik liever zelf iets gaan maken.
Ze hebben op dezelfde site overigens ook een grijze krat die je kunt afsluiten inclusief de beugels om hem goed te monteren voor krap 100 euro. Dat zou ik wel nog willen overwegen. Maar voorlopig.. ga ik eerst zelf nog eens op zoek naar iets. Een kratje kost bij de Hornbach of bij de Action wellicht 5 euro, dus even Tweaken kan geen kwaad lijkt me
FreeReef.nl