tuurie schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 16:06:
[...]
UPS mail gehad, morgen komt ie.
21 maart S2 order -> 08 april omgezet naar S3 -> 22 april definitieve S3 order -> 30 juni levering -> 11 july levering: gaat dus morgen worden.
Om 12:00 stond er een lokale koerier met een doos die er goed uit zag, geen beschadigingen.
Alles rustig bekeken en geen schade op het eerste gezicht. Achterspatbord zat wel scheef maar dat was simpel op te lossen door het schroefje los te draaien en de beugel op zijn plaats te zetten.
Helaas wel een klein slagje in het voorwiel, dus eerste rit naar Amsterdam is even bij VanMoof stoppen om dat te laten fixen.
De verzinking van de moer voor de zadelhoogte, lijk wel aangepast te zijn met verf en strakkere afwerking rond het uiteinde. Ik kan me een foto herinneren waarbij het er erg slordig en rafelig uitzag.
De motorkabel die in de vork geduwd moet worden, en dan vast gezet moet worden met het afdekplaatje heeft mij de meeste tijd gekost. Uiteindelijk gelukt door de boel op zijn plaats te houden met de vele tie-wraps.
Het connecten van de app (ik heb android) ging wat moeizaam. De app bleef maar aangeven dat ik de unlock code moest zetten. Uiteindelijk na een paar keer de app hard uit te hebben gezet en de fiets aan de lader te hebben gehangen ging alles ok.
Wel gaaf dat je het oplaad percentage in de app en in je notificatie bar ziet. Momenteel opgeladen tot 49%, bij aansluiten was het dacht ik 17%.
En dan, na die maanden wachten met mooi fiets weer is het zover: wachten tot het droog is