Daar verbaasde ik mij ook al over (het commentaar dan), zo slapen wij al heel heel lang, lengte verschil maar vooral ik heb het snel te heet, mijn vrouw snel te koud, en sjezus ik werd knettergek van mijn lief die zich snachts omdraaide met de deken in haar armen gekneld en mij tot de vrieskou veroordeelde (tot ik weer een stuk terug worstelde), dus dit is een uitstekende oplossing. We hebben ook twee verschillende matrassen ivm met hardheids voorkeuren, maar daar wel één 2 persoons topper overheen, zoveel beter voor de nachtrust
@
lorumWaarom zijn huizen in Almere altijd zo 'typisch'?
Tja allemaal in grote kluiten neergeplempt, en dat was toen de gevraagde stijl, als je vanuit Almere Haven (heel duidelijk jaren 70 stijl) de wijken doorgaat zie je de architectuur steeds veranderen, elk decennium heeft nu eenmaal zijn eigen stijl. Alle andere Nederlandse steden zijn (letterlijk) veel ouder, de aanbouwen van nieuwbouw gespreid over veel langere periodes, dat was bij de bouw van Lelystad en Almere dus heel anders.
@
Blaze85 Ik snap alleen die afkeer niet zo, het kan natuurlijk altijd beter, maar dat telkens over andermans stad heen kotsen vind ik niet echt kies. En griebushol? Wat een onzin, die zien we vaak zat voorbij komen, en daar valt dit zeker niet onder. Saai en verschrikkelijk doorsnee, dat wel..