Het zal wel doorgaan, gok ik zo. Maar dit is gewoon een logisch gevolg van de aanpak. Men heeft de GP er - eigenlijk toch wel tegen beter weten in - gewoon doorgedrukt en heeft daarmee op de koop toegenomen dat daar een hoop kritiek op zou komen vanuit verschillende richtingen. Men heeft zich vol op "de letter" gestort en ervoor gezorgd dat het op papier allemaal prima in orde was. Dat we daarmee de realiteit lichtelijk ondergeschikt hebben gemaakt..... Ach, dan zeggen we toch gewoon "sorry"?
Als we het niet over de GP maar over een ander grootschalig evenement (nog net niet) in een beschermd natuurgebied hadden gehad, was de situatie waarschijnlijk niet heel anders geweest. De rest van het land mocht namelijk helemaal niets dit jaar, dus scheve gezichten gegarandeerd.
Als ik de weersvoorspellingen mag geloven, zou er nog weleens een volgende golf kritiek kunnen komen. Wordt het eindelijk een keer mooi weer, kunnen we niet eens even naar het strand bij Zandvoort of Bloemendaal..... En ook daar zit wel iets in (maar het is nou eenmaal niet anders natuurlijk). We moeten een publieke attractie min of meer sluiten om een particulier evenement plaats te kunnen laten vinden. Dan ga je toch al een beetje in de richting van "privatize the profit, socialize the losses".