dat is idd een billenknijpmomentje...CFC-Mathijs schreef op woensdag 4 juli 2018 @ 13:21:
Haha wow, holy shit. al 32 pagina's. Ik ga even wat teruglezen, tot over een paar uur guys.
Afgelopen woensdagavond een schrikmomentje meegemaakt op de motor. Tijdens het rijden met wat vrienden gaat mijn dashboard ineens uit, motor draaide nog wel dus ik dacht ik rij rustig richting huis, dat was iets te ambitieus gedacht want na 10 seconden viel ook m'n motor uit en begon ineens m'n achterwiel te glijden omdat hij volle bak op de motor aan het afremmen was (reed ongeveer 100). Opgelost door koppeling in te trekken en rustig langs de kant gezien.
Uiteindelijk met een reserve accu naar huis kunnen rijden, maar vond het toch heel vreemd dat mijn accu leeg was, aangezien die pas 2 maanden oud is. Motor idle doorgemeten, accu laad niet bij. Vervolgens de stater gemeten en die geeft wel goede waardes terug, op beide pluspolen 26v AC op idle en bij een beetje gas geven zie je de voltages omhoog schieten.
Kom ik tot de conclusie dat het wel de regulator/rectifier moet zijn, wat volgens mij een redelijk bekend issue is bij dit blok GSR600(2010)/blok uit een GSXR600(04). Die staat nu dus in bestelling..
Tot de laatse alinea ging ik vanuit dat je een honda had, want die zijn berucht vanwege hun rectifiers..;)
Mag je een gegeten paard in de bek kijken?