MatMich schreef op dinsdag 13 november 2018 @ 20:35:
Mooi systeem alleen ontzettend jammer dat de app voor instellingen zowel op android als in ios zo zeldzaam beroerd werkt.
Je tikt op een lamp veranderd de kleur kijkt vervolgens naar de lamp en wil de sterkte regelen en vervolgens staat het schuifje wer gelinkt op de totaalsterkte van alle lampen.
En dat is niet een keer maar altijd, waardeloos!
En als het dan uiteindelijk allemaal wel lukt gaat de app na iedere handeling uit de settings en moet je alles weer opnieuw opstarten.
Jammer en echt! heel erg slecht
Het reageert traag en niet intuïtief.
Heb je het over de officiele Hue App? Dat is inderdaad geen hoogvlieger, er zijn genoeg apps die beter zijn en/of meer mogelijkheden hebben.
Wat de officiele app betreft, vergeet dan niet dat je onder 'Woning' geen lampen hebt, maar groepen. Open je zo'n groep dan krijg je van boven naar beneden de groep-control (groep aan/uit en sterkte), een button 'Nieuwe scene' met daarnaast 3 tabbladen voor het onderste stuk:
- Tab 1 (stippen met strepen) is denk ik wat jij zoekt, daar kun je per lamp de lamp aan/uit schakelen en de sterkte regelen. Tik je op de lamp, kun je voor die ene lamp de kleur instellen.
- Tab 2 (palet) geeft een overzicht van de scenes.
- Tab 3 (kleurkiezer) geeft je de mogelijkheid om alle kleuren in de groep van kleur te veranderen.
En wat bedoel je met "En als het dan uiteindelijk allemaal wel lukt gaat de app na iedere handeling uit de settings en moet je alles weer opnieuw opstarten."? Als je bedoeld dat je alle lampen weer opnieuw op de juiste kleur moet zetten als je op een knop van de dimmer of tap drukt, dat werkt als designed. Wat je in zo'n geval kan doen is het volgende:
- Zet alle lampen in de groep in de instelling die je hebben wilt
- Druk dan (in de juiste groep) op de knop 'Nieuwe scene' en geef het een naam.
- Ga dan naar instellingen -> accesioreconfiguratie en kies de juiste schakelaar. Kies dan na hoeveel keer drukken je de scene wilt oproepen en stel de nieuwe scene daar in.