- naitsoezn
- Registratie: December 2002
-
Niet online
Over die VSC, Whiting zegt ""I can sort of see what he's saying, but the racing line is the optimal one.", maar dat "optimal" gaat natuurlijk alleen op als je op de limiet rijdt, niet als je aan het cruisen bent. Dan kun je best de binnenbocht pakken terwijl je 'normaal' van buiten naar binnen naar buiten rijdt. Of begrijp ik Vettel nu verkeerd?
Nog één ding die me opviel: Volgens mij mag je ook niet inhalen onder VSC toch? Ook geen achterblijvers. Maar als je vlak achter een achterblijver zit die een veel langere VSC-rondetijd heeft, dan zit je dus 'klem'?
't Het nog nooit, nog nooit zo donker west, of 't wer altied wel weer licht
Let op:
Dit topic sluit ergens in de week na de race.
Zoals altijd, links of suggesties naar illegale video- en datastreams zijn vanzelfsprekend niet toegestaan. Erom bedelen/vragen of aanbieden levert een ban op van tenminste het einde van de (komende) race.
Een aantal andere dingen die je hier niet gaat bespreken/doen voor de sfeer in dit topic:
-Als er iets voorbij komt, plaats dan even waar de bron was zodat iedereen het begrijpt. Dus Ziggo, Channel 4, Sky etc.
-Gewoon zeuren, maakt niet over waarover. Hou het nou eens gezellig.
-Zeuren over Ziggo/Olav/Jack/etc. We weten het nu wel en het draagt niks bij aan het topic.
-Oh deze baan of race is zo saai. Een keertje mag echt wel, maar het hier alleen maar over hebben hoeft ook niet.
-Offtopic dingen, zoals (maar niet exclusief) actuele ontwikkelingen bij andere sporten.
-Verwijten naar elkaar in welke vorm dan ook.
Vragen over hoe, wat en waar de Formule 1 te volgen op televisie:
[F1] Kwaliteit van uitzendingen en waar te kijken?
Vragen, discussie en ervaringen over het bezoeken van een GP-weekend:
[F1] On-site - Welke grand prix ga jij bezoeken?
F1 racemanagers/pools:
[F1] Racemanagers/pools 2018
Algemeen F1 nieuws en discussie niet gerelateerd aan deze GP kan uiteraard gewoon in
[F1] Seizoen 2018 - deel 1 besproken worden.
Formula 2 is hier offtopic, daar is Algemeen race topic Deel 2 voor.
IRC Chat:
http://irc.tweakers.net/f1