De problemen zijn bijvoorbeeld;
-Auto is echt te laag. Normale drempels moet je echt super langzaam nemen, anders raak je de bodem.
-Veel lawaai in de auto boven 80km/h. Geluidsdemping is minimaal.
-Navigatie-updates komen traag, enkel voor 1 regio, en niet altijd. Voice-updates voor diezelfde navigatie-map moet je bijvoorbeeld weer manueel downloaden van de Mercedes Me website en updaten vanaf een USB stickje. Weten veel mensen niet en die rijden dus met oude voice instructies die nieuwe straten niet herkend. Ik rij in veel EU regios en moet dus constant met een USB stick aan de gang.
-Navigatie neemt in geen enkele instelling de "beste" route. Als je een paar honderd KM te gaan hebt, dan zit er makkelijk 30 tot 60 minuten verschil tussen het volgen van Mercedes navi of Google Maps/Waze.
-Android Auto linken met je telefoon geeft je beeld op 8" formaat in plaats van full-screen
-Bouwkwaliteit onder de maat. In ieder geval in mijn auto enorm veel last van rammeltjes en kraakjes in het interieur
-Boordcomputer heeft veel bugs, ik krijg op random momenten waarschuwingen dat Service A nu moet gebeuren. Dat is de 12maanden/25k km beurt. Die meldingen heb ik gekregen vanaf de 2e maand en random kilometers, ver van de 25k vandaan. Auto herstarten doet de melding weer verdwijnen
-Bestuurders-raam doet het willekeurig wel/niet. Meestal wel gelukkig, maar zo nu en dan stopt hij er mee. Heel irritant - want het gebeurd altijd NA dat het raam naar beneden is gegaan voor het openen/sluiten van de deur.
-Cruisecontrol icm de 8-traps automaat heeft eigenaardigheden. Zeer regelmatig bij het veranderen van cruise-snelheid van 100km/h naar 110km/h gaat de auto terug naar 5e versnelling, om dan direct door te schakelen naar 6 en 7 en effectief eerst langzamer te gaan vanwege het schakelen.
-De subwoofer van het Advanced Audio systeem zit in de kofferbak ONDER de vloer. Die hoor je dus alleen als je een deel van de achterbank neerklapt, anders ben je alleen je kofferbak van bass aan het voorzien.
Dus om nou te zeggen dat ik het gevoel heb in een premium auto te rijden a 51k euro... Nee.
Ik kom uit een Jaguar S-Type 2.7D Sport uit 2005 die inmiddels dik 350k km gelopen had, en daar had ik achteraf gezien graag in door gereden.
[
Voor 4% gewijzigd door
Verwijderd op 30-10-2020 07:58
]