Het is natuurlijk nog afwachten hoe het uit gaat pakken met de one x en nieuwe tv's, maar ik kan wel zeggen dat ik gsync echt erg fijn vind werken.Bozznl schreef op zondag 5 november 2017 @ 08:27:
Ik twijfel over een 4k tv aanloop. Het is aangekondigd dat x1x VRR kan gebruiken wat in HDMI 2.1 zit hopelijk in de volgende generatie tv's (vanaf Juni ong). Maar... X1X ligt dinsdag op de mat en de LG oled C7 model (model van dit jaar) zakt steeds verder in prijs rond 1699,- nu. Wellicht rond black friday een nog betere deal.
Dus of nu een tv aanschaffen voor 1700,- zonder VRR en binnenkort al genieten van 4k, hdr. Of tot Juni ofzo wachten op de nieuwe generatie LG's en 3200,- ofzo neerleggen en tot die tijd op me 1080p doorgaan.
Ik vraag me sterk af of dat VRR het wachten waard is. Ik weet wat het doet maar ik heb zelf geen vergelijkingsmateriaal, op Google wel wat natuurlijk.
Met mijn vorige videokaart had ik Doom even geprobeerd en de framerates waren nogal bedroevend. In het eerste gevecht zakte deze al tot 20 FPS. Het bleef er echter wel vloeiend uitzien, de ervaring van framerate was vele malen beter dan zonder gsync. Alleen bij 20 FPS begon ik duidelijk het effect van verhoogde input lag te merken (50 ms tussen frames) waardoor ik de game toch even heb laten liggen tot ik een nieuwe videokaart had.
Nou haal ik met die nieuwe kaart zo'n 70-90 FPS en ik weet niet of gsync nu nog net zoveel toevoegt, maar juist bij console gaming heb je vaker lagere FPS. Ja ook met een one x want je houdt de relatief langzame cpu. Ik verwacht dan ook dat het juist voor de one x een enorme plus kan zijn en de ervaring echt positief kan beïnvloeden.
Gamertag: FinrazielNL