Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Mooie rekensom. En wanneer speel je dan??Phusebox schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 19:21:
[...]
Volgens digital foundry en een andere die ik had gezien liep Instant on standby op tot soms wel 40 Watt met een minimum van 25 meen ik. Heb gerekend met 30 Watt 24/7x365
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Misschien kunnen ze de kloksnelheid van de CPU nog iets naar omhoog krijgen, hebben ze in het begin met de Xbox One ook gedaan.v8power67 schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 14:48:
Backwards compatibly getest met de xox van originele x1 games icm enhancements.
[video]
Zitten mooie resultaten tussen, maar is ook meteen te zien dat de cpu toch gewoon het limiterende factor is, eigenlijk al deze hele generatie.
Jammer maar waar. Maar wel mooie upgrades voor meeste games.
Gebruikt dus volle cpu snelheid en 3tflops aan gpu.
Maar vooral mooi is die 16x af boost in elke game. En de dynamische resoluties en fps drops die veelal hoger/stabieler zijn.
Mooi gedaan. En zag ergens al een filmpje van oblivion in 4k. Had blijkbaar een speciale patch gehad hiervoor ? !? En op resetera hebben ze het over stabielere 360 games via back compat.
Al met al zoals verwacht dus. Nu nog even een video over de system set supersampling, en hoe dit per game werkt. En dan is zon beetje meeste wel besproken toch.
Dus kan zijn dat ze opeens beslissen om de kloksnelheid toch nog iets omhoog te krijgen
Dat gaat met deze jaguar cpus niet zo veel hoger meer, dan beginnen ze ontzettend veel stroom te verbruiken.Dragunov schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:11:
[...]
Misschien kunnen ze de kloksnelheid van de CPU nog iets naar omhoog krijgen, hebben ze in het begin met de Xbox One ook gedaan.
Dus kan zijn dat ze opeens beslissen om de kloksnelheid toch nog iets omhoog te krijgen
En al klokken ze hem iets hoger, de cpu is gewoon nog steeds niet echt snel netjes gezegd.
Zit er gewoon niet echt in deze gen. Hopelijk next gen met ryzen apu's.
Edit
Maar gelukkig hebben ze ook niks belooft in de trand van 60fps. Dus dan is er ook geen echte teleurstelling als het niet gebeurt. Zou alleen wel een mooie extratje zijn. En voor mij meer een echte reden voor aanschaf x1x. Nu wacht ik gewoon even af.
[ Voor 17% gewijzigd door v8power67 op 03-11-2017 20:26 ]
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Volgens mij staat er op op die site hoe je dat aan moet pakken. Overigens heb je geen vpn nodig als je met giftcards werkt.uchiha tijntje schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 19:57:
[...]
Nu alleen nog weten hoe dat werkt met die VPN. Ben daar zo niet in thuis
Rus giftcards zijn zelfs goedkoper te kopen dan de store waarde
Vervolgens via de Xbox store met locatie op Rusland gezet rendeemen(google translate alles voor je)
Lichtpuntje...
Verwijderd
Dat is juist de bedoeling van een VPN.uchiha tijntje schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 19:57:
[...]
Nu alleen nog weten hoe dat werkt met die VPN. Ben daar zo niet in thuis
Yeah Yeah we get it... Je hebt een Xbox One X...:+JackSparrow schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:02:
[...]
Klopt....ben hem al aan het spelen....
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Gaat weer lekker, bol is leeg en de gewone krijg je pas woensdag als ik hem nu bestel
Dit artikel wordt bezorgd:
Woensdag 8 november
Verkoop door: bol.com
Xbox One X - 1 TB
Bij mij staat er op bol.com gewoon: Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 07-11-2017.MrGizMo schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:31:
Nou MM weet het ook niet zeker of ik dinsdag wel een Scorpio edition heb
Gaat weer lekker, bol is leeg en de gewone krijg je pas woensdag als ik hem nu bestel
[...]
Hoe ben je al aan een X geraakt?JackSparrow schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:02:
[...]
Klopt....ben hem al aan het spelen....
- justifire
- Registratie: December 2001
- Laatst online: 17:29
Shut up and squat !!
- Microsoft Xbox
- Microsoft Xbox One Wireless Controller (V1)
- Microsoft Xbox Live
- Microsoft Xbox One Kinect 2.0 Sensor
- Microsoft Stereo Headset Adapter Xbox One
- Microsoft Xbox One Play & Charge Kit
- Microsoft Xbox One Elite Wireless Controller
- Microsoft Xbox One draadloze controller (V2)
- Microsoft Xbox One Digitale TV Tuner
- Microsoft Xbox Wireless Adapter for Windows 10
- Microsoft Xbox One Stereo Headset
- Microsoft Xbox One Chatpad
- Microsoft Xbox One Chat Headset
- Microsoft Xbox Gift Card
- Microsoft Xbox One Media Remote
- Microsoft Xbox One S All-Digital Edition
- Microsoft One Digital TV-Tuner (Xbox One)
- Microsoft Xbox One S Vertical Stand
- Gaming headsets
- Game-accessoires
- Microsoft Xbox Live Gold
- Gamecontrollers
- Microsoft
- Microsoft Xbox One 500GB
- Microsoft Xbox One S
- Microsoft Xbox Game Pass
- Capturecards
- Consoles
Juist, in Rusland geen vpn nodig via giftcards.LuisjeNL schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:20:
[...]
Volgens mij staat er op op die site hoe je dat aan moet pakken. Overigens heb je geen vpn nodig als je met giftcards werkt.
Rus giftcards zijn zelfs goedkoper te kopen dan de store waarde
Vervolgens via de Xbox store met locatie op Rusland gezet rendeemen(google translate alles voor je)
- Just1fire's gameprofile - It's all fun and games, until someone loses an eye ⊙
Phusebox schreef op Friday 3 November 2017 @ 20:29:
[...]
Yeah Yeah we get it... Je hebt een Xbox One X...:+
Gevalletje #metoo?
Ach, de stervelingen komen vanaf dinsdag aan bod. Dan kunnen we allemaal fappen op "beter!1!1" en hoe meer we er aanschaffen, des te langer duurt het voordat NL voldoet aan het milieu-akkoord.
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Zoiets ja...MAX3400 schreef op Friday 3 November 2017 @ 20:39:
[...]
Gevalletje #metoo?![]()
Ach, de stervelingen komen vanaf dinsdag aan bod. Dan kunnen we allemaal fappen op "beter!1!1" en hoe meer we er aanschaffen, des te langer duurt het voordat NL voldoet aan het milieu-akkoord.
Ik stel voor dat we de winkels gewoon leeg kopen......zullen we die PS4 eens even van de positie van best verkopende console halen..
Verwijderd
Niet doen man. Dan komen ze weer hier. En dan hebben we het cirkeltje van graphics boeien niet het gaat om exclusives en waar je vrienden spelen en de controller ligt beter in mijn hand en OS is zoveel beter en dat multiplats beter zijn op blauw... shit raakte mezelf kwijt.JackSparrow schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:42:
[...]
Zoiets ja...![]()
Ik stel voor dat we de winkels gewoon leeg kopen......zullen we die PS4 eens even van de positie van best verkopende console halen..
Dat is ook waar. Moet wel zeggen dat ik dat Xbox Play Anywhere ook wel kan waarderen. Had Halo Wars 2 laatst op de pc gespeeld...en dan op de Xbox zo verder spelen. Ach, dat vinden ze dan vast ook niet interessant genoeg...net als 'crossplay'...Verwijderd schreef op Friday 3 November 2017 @ 20:56:
[...]
Niet doen man. Dan komen ze weer hier. En dan hebben we het cirkeltje van graphics boeien niet het gaat om exclusives en waar je vrienden spelen en de controller ligt beter in mijn hand en OS is zoveel beter en dat multiplats beter zijn op blauw... shit raakte mezelf kwijt.
Xbox Play Anywhere is voor mij juist de reden om geen Xbox aan te schaffen.JackSparrow schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:59:
[...]
Dat is ook waar. Moet wel zeggen dat ik dat Xbox Play Anywhere ook wel kan waarderen. Had Halo Wars 2 laatst op de pc gespeeld...en dan op de Xbox zo verder spelen. Ach, dat vinden ze dan vast ook niet interessant genoeg...net als 'crossplay'...
Waarom dat?NotSoSteady schreef op Friday 3 November 2017 @ 21:01:
[...]
Xbox Play Anywhere is voor mij juist de reden om geen Xbox aan te schaffen.
Omdat ik die titels nu op mijn pc kan spelen.
Verwijderd
Tja...mijn Xbox heeft vele malen mooiere graphics dan mijn pc met een 150 eu videokaartNotSoSteady schreef op Friday 3 November 2017 @ 21:06:
[...]
Omdat ik die titels nu op mijn pc kan spelen.
Als je met gift cards koopt in de Russische store heb je geen VPN nodig...uchiha tijntje schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 19:57:
[...]
Nu alleen nog weten hoe dat werkt met die VPN. Ben daar zo niet in thuis
Verwijderd
404NTFND 👍Verwijderd schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 21:35:
Krijg net bericht van PayPal dat ik een betaling aan Microsoft heb geautoriseerd. Laat de tracking code maar komen!
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Maar.. Zijn er ook games die écht een grote stap gaan zetten en juist vóór de Xbox One X worden ontwikkeld? (en dan wat terug schroeven voor de One S en One)..
Serieuze vraag, mijn One X staat in bestelling maar ik wil ook wel even vooruitkijken want vwb ‘launch’ had ik wel een echte launch game verwacht ..
Verwijderd
Kort antwoord:nee die zijn er niet. Daarvoor moet je gaan kijken naar titels als Anthem en die nieuwe Metro game om er eens een paar te noemen. Maar dat is voor 2019. Forza 7 en Crackdown 3 waren gegadigden maar de eerste is al een maand uit en Crackdown 3 komt pas voorjaar 2019. En Lucky's Tale is nou niet bepaald een showcase game voor de XOX, hoe leuk misschien ook.D-Ed schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 21:37:
Leuk om zo een uurtje DF video’s op YT te checken met al die games die er nu dus mooier uit gaan zien![]()
Maar.. Zijn er ook games die écht een grote stap gaan zetten en juist vóór de Xbox One X worden ontwikkeld? (en dan wat terug schroeven voor de One S en One)..
Serieuze vraag, mijn One X staat in bestelling maar ik wil ook wel even vooruitkijken want vwb ‘launch’ had ik wel een echte launch game verwacht ..
[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 03-11-2017 21:50 ]
Heb nu een 2TB One S en bevalt ook prima, goed beeld, de games die ik speel zien er prima uit op m’n 55” 1080p tv. Hoeveel mooier gaat het zijn? Ergens volgend jaar ga ik wel een 4K TV kopen maar voorlopig nog niet. Misschien kan ik ze dan beter tegelijk kopen.. lastig..
Heb zelf eind augustus besteld.
Ik heb een aantal pagina’s terug een quote van de review van Dual Shockers geplaatst waar ze vertellen over het verschil tussen de X en S bij GoW op 1080P. Ze hebben een mooier beeld en stabiel 60fps. Bij de ene game is het effect groter dan bij de andere maar bij GoW4 leek het of ze op de X een andere game speelden.Benny schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 22:03:
Ik twijfel een beetje of ik m’n (afbetaalde) pre-order ga annuleren.. kan hem dinsdag ophalen maar € 500 is toch wel veel geld voor iets betere graphics en wat snellere laadtijden.
Heb nu een 2TB One S en bevalt ook prima, goed beeld, de games die ik speel zien er prima uit op m’n 55” 1080p tv. Hoeveel mooier gaat het zijn? Ergens volgend jaar ga ik wel een 4K TV kopen maar voorlopig nog niet. Misschien kan ik ze dan beter tegelijk kopen.. lastig..
Op een 4K is het uiteraard nog mooier als de game de X patch heeft gehad, wellicht dat er dit weekend op bv youtube wat beelden verschijnen.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Wil geen zeikerd zijn, maar drops naar mid 40 fps vind ik geen stabiele 60 meer.Lekker Ventje schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 22:24:
[...]
Ik heb een aantal pagina’s terug een quote van de review van Dual Shockers geplaatst waar ze vertellen over het verschil tussen de X en S bij GoW op 1080P. Ze hebben een mooier beeld en stabiel 60fps. Bij de ene game is het effect groter dan bij de andere maar bij GoW4 leek het of ze op de X een andere game speelden.
Op een 4K is het uiteraard nog mooier als de game de X patch heeft gehad, wellicht dat er dit weekend op bv youtube wat beelden verschijnen.
Dat is zoals de dev het noemt up to 60fps
[ Voor 0% gewijzigd door v8power67 op 03-11-2017 22:47 . Reden: Stabiel ipv locked. ]
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Whatever floats ur goat
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
http://www.xboxygen.com/N...u-et-on-le-prouve?lang=frBenny schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 22:03:
Ik twijfel een beetje of ik m’n (afbetaalde) pre-order ga annuleren.. kan hem dinsdag ophalen maar € 500 is toch wel veel geld voor iets betere graphics en wat snellere laadtijden.
Heb nu een 2TB One S en bevalt ook prima, goed beeld, de games die ik speel zien er prima uit op m’n 55” 1080p tv. Hoeveel mooier gaat het zijn? Ergens volgend jaar ga ik wel een 4K TV kopen maar voorlopig nog niet. Misschien kan ik ze dan beter tegelijk kopen.. lastig..
Hier zijn een paar screenshots (met sliders) voor Xbox one X games gespeeld op 1080p.
Zo denk ik er ook over, mijn One S doet het super, en dat kleine beetje winst zonder 4K tv, ik wacht nog wel even.Benny schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 22:03:
Ik twijfel een beetje of ik m’n (afbetaalde) pre-order ga annuleren.. kan hem dinsdag ophalen maar € 500 is toch wel veel geld voor iets betere graphics en wat snellere laadtijden.
Heb nu een 2TB One S en bevalt ook prima, goed beeld, de games die ik speel zien er prima uit op m’n 55” 1080p tv. Hoeveel mooier gaat het zijn? Ergens volgend jaar ga ik wel een 4K TV kopen maar voorlopig nog niet. Misschien kan ik ze dan beter tegelijk kopen.. lastig..
Wellicht volgend jaar ergens, zie nu de noodzaak nog niet.
Hier kan ik het nog niet zien, betaald met VISA op bol.comVerwijderd schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 21:35:
Krijg net bericht van PayPal dat ik een betaling aan Microsoft heb geautoriseerd. Laat de tracking code maar komen!
Yep cc ook al gereserveerd, kan niet wachten.Verwijderd schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 21:35:
Krijg net bericht van PayPal dat ik een betaling aan Microsoft heb geautoriseerd. Laat de tracking code maar komen!
Welke? De [url=/nl/tvs/uhdtv-mu6400/UE49MU6400SXXN/]Samsung UE49MU6400[/]. Deze staat op internet goed aangeschreven en voor de prijs (€ 709,-) is het een leuke tv uit het hoge middensegment.
/me Zo heeft Yonix nog wat te doen tot a.s. dinsdag.
Bol.com en Microsoft.
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Je eerste indruk van Forza Motorsport 7/Xbox One X?JackSparrow schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:02:
[...]
Klopt....ben hem al aan het spelen....
Heb de patch ook binnengeharkt en het stelt geenszins teleur, althans, grafisch. De graphics zijn echt net zo mooi als in die meerdere demofilmpjes die onder meer via Digital Foundry zijn langsgekomen. Kan het niet vergelijken met One S, maar die regeneffecten en weerspiegelingen zijn schitterend, behalve misschien de manier hoe mist boven de baan wordt weergegeven. En als je een track in avondlicht doet, dan valt eens te meer op hoe scherp die textures zijn, bijvoorbeeld als je met koplampen het grind naast de track verlicht.
Helemaal met je eens...oogverblindend mooi. En dat op 60fps. Heb de game ook niet gezien op de One (S), want toen de game uitkwam had ik hier de One X al staanKoekiemonsterr schreef op Saturday 4 November 2017 @ 01:06:
[...]
Je eerste indruk van Forza Motorsport 7/Xbox One X?
Heb de patch ook binnengeharkt en het stelt geenszins teleur, althans, grafisch. De graphics zijn echt net zo mooi als in die meerdere demofilmpjes die onder meer via Digital Foundry zijn langsgekomen. Kan het niet vergelijken met One S, maar die regeneffecten en weerspiegelingen zijn schitterend, behalve misschien de manier hoe mist boven de baan wordt weergegeven. En als je een track in avondlicht doet, dan valt eens te meer op hoe scherp die textures zijn, bijvoorbeeld als je met koplampen het grind naast de track verlicht.
Damn en ik dacht dat ik met een leensessie voor het weekend al een lucky bastard wasJackSparrow schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 01:11:
[...]
Helemaal met je eens...oogverblindend mooi. En dat op 60fps. Heb de game ook niet gezien op de One (S), want toen de game uitkwam had ik hier de One X al staanToen nog wel op 1080p overigens...maar ook dat zag er al schitterend uit.
Ja klopt die heerlijke butter smooth 60 fps neem je bijna for granted, maar is het natuurlijk bepaald niet. Qua hdr schijnt Rise of the Tomb Raider nog meer een echte showcase te zijn, maar in Forza mag het er ook wezen. Zo'n vroeg avondzonnetje laag aan de horizon, dat is in hdr10 een feestje om naar te kijken.
Ja en zodra je naar betaling gaat veranderd de datumsrdevil schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 20:32:
[...]
Bij mij staat er op bol.com gewoon: Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 07-11-2017.
gevalletje marktplaatsRivanov schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 00:17:
Bij mij is m'n Microsoft order ook op m'n creditcard geboekt. Komen er dinsdag twee Scorpio Editions binnen.
Bol.com en Microsoft.
[ Voor 34% gewijzigd door MrGizMo op 04-11-2017 02:16 ]
- justifire
- Registratie: December 2001
- Laatst online: 17:29
Shut up and squat !!
- Microsoft Xbox
- Microsoft Xbox One Wireless Controller (V1)
- Microsoft Xbox Live
- Microsoft Xbox One Kinect 2.0 Sensor
- Microsoft Stereo Headset Adapter Xbox One
- Microsoft Xbox One Play & Charge Kit
- Microsoft Xbox One Elite Wireless Controller
- Microsoft Xbox One draadloze controller (V2)
- Microsoft Xbox One Digitale TV Tuner
- Microsoft Xbox Wireless Adapter for Windows 10
- Microsoft Xbox One Stereo Headset
- Microsoft Xbox One Chatpad
- Microsoft Xbox One Chat Headset
- Microsoft Xbox Gift Card
- Microsoft Xbox One Media Remote
- Microsoft Xbox One S All-Digital Edition
- Microsoft One Digital TV-Tuner (Xbox One)
- Microsoft Xbox One S Vertical Stand
- Gaming headsets
- Game-accessoires
- Microsoft Xbox Live Gold
- Gamecontrollers
- Microsoft
- Microsoft Xbox One 500GB
- Microsoft Xbox One S
- Microsoft Xbox Game Pass
- Capturecards
- Consoles
Katsjing, dat is snel verdiend !Rivanov schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 00:17:
Bij mij is m'n Microsoft order ook op m'n creditcard geboekt. Komen er dinsdag twee Scorpio Editions binnen.
Bol.com en Microsoft.
Als je naar de US wil shippen kan je er makkelijk een rooitje voor vangen
- Just1fire's gameprofile - It's all fun and games, until someone loses an eye ⊙
De laadtijden van de X schijnen duidelijk beter te zijn, maar de metingen zijn alle gedaan van de interne disk. Zijn laadtijden met externe disks ook beter?
Eigenlijk moet ik een beetje lachen om de opgetogen reacties over het nieuwe speeltje wat we gaan krijgen. Als 50+ er heb ik er namelijk ook last van
Xbox Live: Ofthewell NL
Hoe je daarbij? Best Buy heeft de Scorpio edition nog steeds voorradig.justifire schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 02:34:
[...]
Katsjing, dat is snel verdiend !
Als je naar de US wil shippen kan je er makkelijk een rooitje voor vangen
Net zoals ik vorige week bij MM een Scorpio kon preorderen (van de 10 beschikbaar was ik nr 7 op de lijst).
Ik voel mij rond dit soort periodes altijd als een kind dat aan het wachten is op kerstochtend.Hairball schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 03:05:
Eigenlijk moet ik een beetje lachen om de opgetogen reacties over het nieuwe speeltje wat we gaan krijgen. Als 50+ er heb ik er namelijk ook last van
Ik wil je plezier niet vergallen natuurlijk, maar 50 Hz en 8-bit HDR. Voor € 200,- meer heb je volgens mij een tweedekans KS7000 bij Coolblue. Als je dan toch € 500,- aan een console uitgeeft, maakt die paar honderd extra ook niet meer uit, lijkt me. Met die MU ga je maar marginaal vooruit ten opzichte van een 1080p. Puur resolutie dus een niet zozeer HDR.Yonix schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 00:15:
Nou, ik heb vanavond de knoop doorgehakt en een UHD TV besteld ter voorbereiding op de komst van de Xbox One X a.s. dinsdag.![]()
Welke? De [url=/nl/tvs/uhdtv-mu6400/UE49MU6400SXXN/]Samsung UE49MU6400[/]. Deze staat op internet goed aangeschreven en voor de prijs (€ 709,-) is het een leuke tv uit het hoge middensegment.![]()
/me Zo heeft Yonix nog wat te doen tot a.s. dinsdag.
Ik heb er geen test van gezien, maar deel van de betere laadtijden komt door de snellere cpu die vlotter assets uit kan pakken. Dat voordeel houd je natuurlijk gewoon bij een externe drive. Niettemin is het wel interessant om er nieuwe tests van te zien ja.Hairball schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 03:05:
Ik heb mijn Xbox One X in Duitsland besteld omdat ik daar woon en werk. Mijn CC heeft ook een reservering van MS.
De laadtijden van de X schijnen duidelijk beter te zijn, maar de metingen zijn alle gedaan van de interne disk. Zijn laadtijden met externe disks ook beter?
Eigenlijk moet ik een beetje lachen om de opgetogen reacties over het nieuwe speeltje wat we gaan krijgen. Als 50+ er heb ik er namelijk ook last van
Gamertag: FinrazielNL
Lijkt me wat overdreven. Hier raak je een Scorpio aan de straatstenen niet kwijt.justifire schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 02:34:
[...]
Katsjing, dat is snel verdiend !
Als je naar de US wil shippen kan je er makkelijk een rooitje voor vangen
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Damn, aan de 'Tweedekansjes' had ik dus niet eens gedacht!bram1984 schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 07:02:
[...]
Ik wil je plezier niet vergallen natuurlijk, maar 50 Hz en 8-bit HDR. Voor € 200,- meer heb je volgens mij een tweedekans KS7000 bij Coolblue. Als je dan toch € 500,- aan een console uitgeeft, maakt die paar honderd extra ook niet meer uit, lijkt me. Met die MU ga je maar marginaal vooruit ten opzichte van een 1080p. Puur resolutie dus een niet zozeer HDR.

Gelukkig heeft CoolBlue hem nog op voorraad.
De Samsung UE49MU6400 gaat dus retour.
Update: Opeens is de prijs gestegen naar 980 euro? Iets met beperkte voorraad?
[ Voor 6% gewijzigd door Yonix op 04-11-2017 07:58 ]
[ Voor 10% gewijzigd door Phusebox op 04-11-2017 08:09 ]
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Welke dan?Phusebox schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 07:59:
Voor 1550 heb je momenteel een 55 inch OLED van 2017. Hier heb ik 800 euro meer voor betaald 7 maanden geleden. Ik snap niet waarom iemand die een high end tv zoekt voor dat geld nog LCD zou kopen. Mits je budget uiteraard daar in de buurt zit.
Omdat je dan 65"hebt?Phusebox schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 07:59:
Voor 1550 heb je momenteel een 55 inch OLED van 2017. Hier heb ik 800 euro meer voor betaald 7 maanden geleden. Ik snap niet waarom iemand die een high end tv zoekt voor dat geld nog LCD zou kopen. Mits je budget uiteraard daar in de buurt zit.
Heb zelf een 65"LED maar wil die echt niet ruilen voor een 55" OLED. Zo groot is dat verschil nu ook weer niet in beeldkwaliteit.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Resinman in "\[Prijs-discussie] OLED Televisies"
Ik snap nog altijd niet waarom mensen op meerdere plekken een (pre-)order hebben uitstaan. Waarom doe je dit? De angst dat er één niet levert? Ik heb zelf nog niet meegemaakt dat een product niet geleverd is op de dag van de release. Doorverkopen doe je normaliter toch altijd met verlies?
[ Voor 10% gewijzigd door Mu.siQ op 04-11-2017 08:31 ]
Therefore I must know what I am doing. Maybe.
Inderdaad de 55C7V.Mu.siQ schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 08:30:
Mensen, discussieer hier verder (ik denk dat bovenstaande de 55c7 bedoelt, heb deze zelf ook, niet bepaald een miskoop:
Resinman in "\[Prijs-discussie] OLED Televisies"
Ik snap nog altijd niet waarom mensen op meerdere plekken een (pre-)order hebben uitstaan. Waarom doe je dit? De angst dat er één niet levert? Ik heb zelf nog niet meegemaakt dat een product niet geleverd is op de dag van de release. Doorverkopen doe je normaliter toch altijd met verlies?
Meerdere preorders omdat het bij GameMania al mis ging en de rest ook niets garandeert. Dus wat teveel is gaat meteen dezelfde dag retour.
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Denk dat het nu tot maandag stil blijft. Misschien de Microsoft orders dat die zondag al verscheept worden.almiros schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 08:36:
Iemand al wat gehoord vanuit MediaMarkt over de pre-order van de scorpio edition?
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Phusebox schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 08:55:
[...]
Denk dat het nu tot maandag stil blijft. Misschien de Microsoft orders dat die zondag al verscheept worden.
488,- + 20,- cadeaukaart zal de prijs worden.almiros schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 08:36:
Iemand al wat gehoord vanuit MediaMarkt over de pre-order van de scorpio edition?
Bron: https://www.folderz.nl/be...a-markt-folder-75361.html
De filmpjes die ik gezien heb zien er allemaal prima uit, maar ik kan gewoon niet wachten tot ik dinsdag kan spelen. Ik ben wel heel benieuwd hoeveel er nou daadwerkelijk verkocht gaan worden. In mijn vriendengroep op Xbox Live upgrade er namelijk verder niemand. De hoge prijs en het nog niet hebben van een 4K TV is vaak het probleem.
Ik had eigenlijk ook het voornemen niet te upgraden, maar sinds de upgrade van mijn TV wilde ik er toch een 4K console aan hangen. Daarnaast ben ik wel benieuwd of Plex op de Xbox direct ook 4K ondersteund.
[ Voor 15% gewijzigd door sorted.bits op 04-11-2017 09:08 ]
Let op. Er is er eentje zonder One Connect box. Die is waardeloos basically.Yonix schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 07:49:
[...]
Damn, aan de 'Tweedekansjes' had ik dus niet eens gedacht!![]()
[afbeelding]
Gelukkig heeft CoolBlue hem nog op voorraad.![]()
![]()
De Samsung UE49MU6400 gaat dus retour.
Update: Opeens is de prijs gestegen naar 980 euro? Iets met beperkte voorraad?
Oled is natuurlijk wel nog altijd relatief prijzig en echt het summum, maar ook bij lcd's is het vaak beter wat meer uit te geven zodat contrastwaarden en vooral hdr-weergave beter zijn. Een relatief goedkope 4k tv kan best wel tegenvallen qua hdr, en dan doet dat toch wel beetje afbreuk aan de One X ervaring. En let ook op of je straks niet met 80ms zit; de goedkopere zullen vast niet allemaal speciale gamemodus hebben o.i.d.
Verwijderd
Zojuist is telefonisch bevestigd dat het toestel dat ik heb besteld enkel een beschadigde verpakking heeft en verder compleet met alle accessoires wordt geleverd.bram1984 schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 09:13:
[...]
Let op. Er is er eentje zonder One Connect box. Die is waardeloos basically.
Ik zelf heb al anderhalf jaar een 55" KS8000, is die opeens niet meer goed genoeg, want geen OLED?Lekker Ventje schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 08:15:
[...]
Omdat je dan 65"hebt?
Heb zelf een 65"LED maar wil die echt niet ruilen voor een 55" OLED. Zo groot is dat verschil nu ook weer niet in beeldkwaliteit.
Overigens, ik ben 40 en ook ik ben als een kind zo blij en de dagen aan het aftellen tot de 7e
Ik wil ook aftellen maar weet niet wanneer te beginnen. Nog niets van Game Mania gehoord. zal voor dinsdag eens bellen want heb geen zin om af te gaan wachten wanneer ze een sms sturen.DutchOwnage schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:00:
[...]
Ik zelf heb al anderhalf jaar een 55" KS8000, is die opeens niet meer goed genoeg, want geen OLED?![]()
. Nee zonder gekheid, tuurlijk is een 2017 OLED overall de betere televisie, maar puur voor gamen zal het geen ene ruk uitmaken of je op een high-end 4K HDR LCD gamed of op een OLED.
Overigens, ik ben 40 en ook ik ben als een kind zo blij en de dagen aan het aftellen tot de 7e. Hell, ik ben al weken aan het aftellen...
Toen ik mijn PS4 in juni inruilde voor de Pro was die niet meer op voorraad. Ze zouden hem bestellen en op het moment dat ie binnen kwam stuurden ze pas de sms. Vrees dat het zo ook bij de X gaat. Ondraaglijk lijden heet dat
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Heb je de Scorpio bij GM? ik was donderdag bij GameMania, ze zij dat iedereen die een Xbox One X heeft besteld is gebeld werd op die woensdag.Lekker Ventje schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:05:
[...]
Ik wil ook aftellen maar weet niet wanneer te beginnen. Nog niets van Game Mania gehoord. zal voor dinsdag eens bellen want heb geen zin om af te gaan wachten wanneer ze een sms sturen.
Toen ik mijn PS4 in juni inruilde voor de Pro was die niet meer op voorraad. Ze zouden hem bestellen en op het moment dat ie binnen kwam stuurden ze pas de sms. Vrees dat het zo ook bij de X gaat. Ondraaglijk lijden heet dat
Aangegeven dat ik niet gebeld ben, en daarna gaf ik aan dat ik voor de Scorpio editie ging, toen zij ze OH, je dan ben je sowieso verzekerd.
Ik zie het vanzelf wel dinsdag
Dat hangt van het filiaal af. Net effe gebeld en ik zit bij de tweede of derde levering maar normaal gesproken wel in november. Als het goed is moet iedereen met een preorder in november voorzien zijn.Origins schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:11:
[...]
Heb je de Scorpio bij GM? ik was donderdag bij GameMania, ze zij dat iedereen die een Xbox One X heeft besteld is gebeld werd op die woensdag.
Aangegeven dat ik niet gebeld ben, en daarna gaf ik aan dat ik voor de Scorpio editie ging, toen zij ze OH, je dan ben je sowieso verzekerd.
Ik zie het vanzelf wel dinsdag
Jammer, maar het is niet anders.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
GT: The Bozzz88
Die inruil is ook de enige reden dat ik bij Game Mania besteld heb. De Switch heb ik bij Bol.com besteld omdat ik nog een vloot kadobonnen had liggen waardoor die bijna voor niets was en ook nu heb ik al weer een hoop bonnen liggen. Maar ik vind het zonde om een XBO gewoon te laten vertsoffen in een kast.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
[ Voor 11% gewijzigd door DutchOwnage op 04-11-2017 10:37 ]
De tweakers marktplaats werkt over het algemeen wel prima. Misschien een optie?Lekker Ventje schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:34:
De versie maakt me niets uit maar ik wil een XBO inruilen (heb er twee en heb geen behoefte aan drie). Aangezien ik geen zin meer in Marktplaats heb na wat mindere ervaringen is het niet anders dan dat ik een of twee weken moet wachten.
Die inruil is ook de enige reden dat ik bij Game Mania besteld heb. De Switch heb ik bij Bol.com besteld omdat ik nog een vloot kadobonnen had liggen waardoor die bijna voor niets was en ook nu heb ik al weer een hoop bonnen liggen. Maar ik vind het zonde om een XBO gewoon te laten vertsoffen in een kast.
Ach, ik ga dinsdag 50 kilo vlees voor de BBQ ophalen dus met mij hoef je geen medelijden te hebben.DutchOwnage schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:35:
Dan is het logisch. Pff wel sterkte hoor de komende weken met iedereen die hier zijn ervaringen komt typen. Ik zou het niet kunnen, dat is pas Lijden. Hopelijk heb je 'm een weekje later
Wellicht dat ik de volgende keer de V&A probeer, had er nu niet eens aan gedacht.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Ik moet zeggen dat ik erg blij ben met de recente strategie van Microsoft. Eerst de S, en nu de X voor de meer eisende gebruiker. Prachtig stukje design. En dan al de moeite die ze doen om oude games terug compatibel te maken, of om games te verbeteren voor de X. Erg mooi.
Dit is een uitstekende basis voor een massa sterke games. Maar eerst mijn huidige backlog nog wat bijwerken
Gamertag: I Darks I PSN: Sgt_Darks
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Lekker Ventje schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 08:15:
[...]
Omdat je dan 65"hebt?
Heb zelf een 65"LED maar wil die echt niet ruilen voor een 55" OLED. Zo groot is dat verschil nu ook weer niet in beeldkwaliteit.
Het is wel degelijk een heel groot verschil in beeld kwaliteit. Ik snap dat je niet gaat upgraden naar een OLED wanneer je pas een nieuwe TV hebt gekocht maar om dan OLED af te doen als 'stelt niet veel voor' is dan wel een beetje kort door de bocht.DutchOwnage schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:00:
[...]
Ik zelf heb al anderhalf jaar een 55" KS8000, is die opeens niet meer goed genoeg, want geen OLED?![]()
. Nee zonder gekheid, tuurlijk is een 2017 OLED overall de betere televisie, maar puur voor gamen zal het geen ene ruk uitmaken of je op een high-end 4K HDR LCD gamed of op een OLED.
En vooral met gamen in donkere scenes waar zwart echt zwart is gecombineerd met HDR, holy shit wat ziet dat er goed uit
4K is grappig, leuke resolutie bump maar OLED met HDR is toch wel echt heel vernieuwend en iets waar je mond van open valt de eerste keer dat je het thuis ziet.
- justifire
- Registratie: December 2001
- Laatst online: 17:29
Shut up and squat !!
- Microsoft Xbox
- Microsoft Xbox One Wireless Controller (V1)
- Microsoft Xbox Live
- Microsoft Xbox One Kinect 2.0 Sensor
- Microsoft Stereo Headset Adapter Xbox One
- Microsoft Xbox One Play & Charge Kit
- Microsoft Xbox One Elite Wireless Controller
- Microsoft Xbox One draadloze controller (V2)
- Microsoft Xbox One Digitale TV Tuner
- Microsoft Xbox Wireless Adapter for Windows 10
- Microsoft Xbox One Stereo Headset
- Microsoft Xbox One Chatpad
- Microsoft Xbox One Chat Headset
- Microsoft Xbox Gift Card
- Microsoft Xbox One Media Remote
- Microsoft Xbox One S All-Digital Edition
- Microsoft One Digital TV-Tuner (Xbox One)
- Microsoft Xbox One S Vertical Stand
- Gaming headsets
- Game-accessoires
- Microsoft Xbox Live Gold
- Gamecontrollers
- Microsoft
- Microsoft Xbox One 500GB
- Microsoft Xbox One S
- Microsoft Xbox Game Pass
- Capturecards
- Consoles
Sniper Ghost Warrior 3Hairball schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 03:05:
De laadtijden van de X schijnen duidelijk beter te zijn, maar de metingen zijn alle gedaan van de interne disk. Zijn laadtijden met externe disks ook beter?
Xbox One S from Internal Hard Drive: 2:55
Xbox One X from External Hard Drive: 2:26
Xbox One X from Internal Hard Drive: 1:27
bron
.
[ Voor 10% gewijzigd door justifire op 04-11-2017 11:14 ]
- Just1fire's gameprofile - It's all fun and games, until someone loses an eye ⊙
Ik denk niet dat je die meteen op de Xbox zelf kunt inwisselen maar wel meteen op iets anders.D-Ed schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:42:
Weet iemand iets meer over de MM aanbieding? €488,- en dan nog €20,- aftrekken ivm de kadobon die je meteen in kunt wisselen?
Twijfel nog of ik toch maar alvast Coolblue annuleer. Bol.com zal toch ook wel leveren toch?
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Ik game overdag liever op mijn lg lcd dan op me b6.Ace schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 11:04:
[...]
[...]
Het is wel degelijk een heel groot verschil in beeld kwaliteit. Ik snap dat je niet gaat upgraden naar een OLED wanneer je pas een nieuwe TV hebt gekocht maar om dan OLED af te doen als 'stelt niet veel voor' is dan wel een beetje kort door de bocht.
En vooral met gamen in donkere scenes waar zwart echt zwart is gecombineerd met HDR, holy shit wat ziet dat er goed uit![]()
4K is grappig, leuke resolutie bump maar OLED met HDR is toch wel echt heel vernieuwend en iets waar je mond van open valt de eerste keer dat je het thuis ziet.
Kijk wat je situatie is, als je meestal in het donker zit te gamen en je budget laat het toe is oled mooi.
Game je veel overdag of in een verlichte kamer is een lcd in het hogere segment fijner
Wellicht dat ik er over heen lees maar ik zeg nergens dat het niet veel voorstelt. En als je zegt dat het verschil heel groot is, is dat ook kort door de bocht. Hangt er gewoon vanaf waar je de tv voor gebruikt. Ik heb een Sony OLED naast een Sony LED gezien maar bij het voetbal was ik niet onder de indruk van het verschil. Bij 4K video's was het verschil wel groter maar niet dusdanig groot dat ik er €500 meer voor over had en daarom ben ik voor een LED gegaan.. Zwart is prachtig mooi, maar er is meer dan dat. Zodra je een nieuwe (dus geen overjarig model) 65" OLED voor €2500 van Panasonic of Sony kunt kopen overweeg ik het pas.Ace schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 11:04:
[...]
[...]
Het is wel degelijk een heel groot verschil in beeld kwaliteit. Ik snap dat je niet gaat upgraden naar een OLED wanneer je pas een nieuwe TV hebt gekocht maar om dan OLED af te doen als 'stelt niet veel voor' is dan wel een beetje kort door de bocht.
En vooral met gamen in donkere scenes waar zwart echt zwart is gecombineerd met HDR, holy shit wat ziet dat er goed uit![]()
4K is grappig, leuke resolutie bump maar OLED met HDR is toch wel echt heel vernieuwend en iets waar je mond van open valt de eerste keer dat je het thuis ziet.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Heb je enkele pagina's terug mijn GameMania verhaal gelezen ? Hoe slecht de serivice is van GameMania ? Ja je leest het goed, de service bij Gamemania is ontzettend slecht. Volgens mij heeft @Phusebox dezelfde ervaring.Origins schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 10:11:
[...]
Heb je de Scorpio bij GM? ik was donderdag bij GameMania, ze zij dat iedereen die een Xbox One X heeft besteld is gebeld werd op die woensdag.
Aangegeven dat ik niet gebeld ben, en daarna gaf ik aan dat ik voor de Scorpio editie ging, toen zij ze OH, je dan ben je sowieso verzekerd.
Ik zie het vanzelf wel dinsdag
Het woord van een Gamamania medewerker is namelijk net zoveel waard als......euh......het stof onder je bed ? Niks namelijk. Mij hadden ze ook al 3x beloofd dat ik echt 7 november de X kon afhalen daar omdat ik als nummer 5 op de lijst stond.....Nummer 5 van de lokale GamaMania toko dus......Mijn pre-order is de 17e van juni gemaakt. De E3 persconferentie van MS van de 11e dacht ik. In die 6 dagen zijn er dus zoveel pre-orders bij GameMania geplaatst dat hun huidige inkoop daar niet op afgestemd is. De officiele pre-order van Microsoft ging 20 augustus live. Toen heb ik er direct één besteld. Ergens in de eerste week van oktober belt GameMania op of ik nog een extra 25€ (dus bovenop de 25 die ik al aan betaald had bij het maken van de pre-order in de winkel) wil betalen zodat ze zeker konden zijn dat je 7 november de X kon ophalen.
Achteraf wisten ze natuurlijk al dat ze zo weinig binnenkregen dat ze het pre-order bedrag omhoog hebben gegooid om al die kopers die ze in de eerste week teleur moeten stellen aan zich te binden. Dat is dus niet gelukt, ik ga namelijk woensdag mijn geld daar terug halen.
Echt....ik raad elke Tweaker en ook niet-Tweaker aan om NIET naar GameMania te gaan.
XBL: MRE Inc
Gewoon gesprek aangeknoopt met vraag wanneer ze levering verwachten voor mijn gereserveerde X.. Dat is dus jammer genoeg eind november.. Máár hij gaf wel aan dat ik sowieso €140,- terugkrijg omdat hij het ook niet eerlijk vond dat GM (landelijk) tussentijds de voorwaarden aanpast.
Complimenten dus! Nu zijn ze er ook zeker van dat ik daar een extra controller bijkoop en eventuele andere accessoires
Ouderwetse service
En dat heb je natuurlijk allemaal zwart op wit staan ? Want de volgende keer dat je daar komt voor je X, werkt bv die medewerker er niet meer of staat er iemand anders achter de toonbank die van niks weet. Dan kun jij hoog en laag springen, maar naar die extra 30 euro kan je fluiten..... Ben helemaal klaar met GameMania.....D-Ed schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 11:50:
Zojuist bij GM geweest waar ik dus mijn X gereserveerd heb met de inruil van mijn huidige One voor €140,- voor ogen..
Gewoon gesprek aangeknoopt met vraag wanneer ze levering verwachten voor mijn gereserveerde X.. Dat is dus jammer genoeg eind november.. Máár hij gaf wel aan dat ik sowieso €140,- terugkrijg omdat hij het ook niet eerlijk vond dat GM (landelijk) tussentijds de voorwaarden aanpast.![]()
Complimenten dus! Nu zijn ze er ook zeker van dat ik daar een extra controller bijkoop en eventuele andere accessoires![]()
Ouderwetse service
XBL: MRE Inc
Verwijderd
Lichtpuntje...
Verwijderd
Blijkt het om de Elite controller te gaan die ook een leverdatum van 7-11 had, maar die worden dus eerder bezorgd
Ik kan dit volledig onderschrijven, ook ik ben keihard genaaid door game mania. Al in de zomer reservering en betaalt. Tot 3 keer toe gevraagd of het een gegarandeerde levering betrof en het zou allemaal geen probleem zijn. Vorige week dinsdag nog even langs gelopen en ja hoor het zag er allemaal goed uit en woensdag belde ze me op en kreeg ik te horen dat ik pas de 21e aan de beurt was.MRE-Inc schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 11:46:
[...]
Heb je enkele pagina's terug mijn GameMania verhaal gelezen ? Hoe slecht de serivice is van GameMania ? Ja je leest het goed, de service bij Gamemania is ontzettend slecht. Volgens mij heeft @Phusebox dezelfde ervaring.
Het woord van een Gamamania medewerker is namelijk net zoveel waard als......euh......het stof onder je bed ? Niks namelijk. Mij hadden ze ook al 3x beloofd dat ik echt 7 november de X kon afhalen daar omdat ik als nummer 5 op de lijst stond.....Nummer 5 van de lokale GamaMania toko dus......Mijn pre-order is de 17e van juni gemaakt. De E3 persconferentie van MS van de 11e dacht ik. In die 6 dagen zijn er dus zoveel pre-orders bij GameMania geplaatst dat hun huidige inkoop daar niet op afgestemd is. De officiele pre-order van Microsoft ging 20 augustus live. Toen heb ik er direct één besteld. Ergens in de eerste week van oktober belt GameMania op of ik nog een extra 25€ (dus bovenop de 25 die ik al aan betaald had bij het maken van de pre-order in de winkel) wil betalen zodat ze zeker konden zijn dat je 7 november de X kon ophalen.
Achteraf wisten ze natuurlijk al dat ze zo weinig binnenkregen dat ze het pre-order bedrag omhoog hebben gegooid om al die kopers die ze in de eerste week teleur moeten stellen aan zich te binden. Dat is dus niet gelukt, ik ga namelijk woensdag mijn geld daar terug halen.
Echt....ik raad elke Tweaker en ook niet-Tweaker aan om NIET naar GameMania te gaan.
Ik gok nu op een mediamarkt zodat ik er 1 uit de schappen kan halen en anders helaas 2 weken wachten....
Nooit meer game mania.
*want kan het geld momenteel beter elders gebruiken en heb geen 4K TV en al zeker geen geld om momenteel een te kopen van het niveau dat ik dan zou willen
Gamertag: FinrazielNL
- uchiha tijntje
- Registratie: Juni 2001
- Laatst online: 17:27
Seriously.... (gow 2 mp sux)
- Consoles
- Gamecontrollers
- Game-accessoires
- Microsoft Xbox One S
- Microsoft Xbox Game Pass
- Microsoft Xbox
- Microsoft Xbox One 500GB
- Microsoft Xbox One X
- Microsoft Stereo Headset Adapter Xbox One
- Microsoft Xbox One Play & Charge Kit
- Microsoft Xbox One Media Remote
- Microsoft Xbox One draadloze controller (V2)
- Microsoft Xbox One Elite Wireless Controller
- Microsoft Xbox Wireless Adapter for Windows 10
- Microsoft Xbox One Stereo Headset
- Microsoft Xbox One Digitale TV Tuner
- Microsoft Xbox One Chatpad
- Microsoft Xbox One Chat Headset
- Microsoft Xbox Gift Card
- Microsoft Xbox One S All-Digital Edition
- Microsoft One Digital TV-Tuner (Xbox One)
- Microsoft Xbox One S Vertical Stand
- Microsoft Xbox Live
- Microsoft Xbox One Kinect 2.0 Sensor
- Microsoft
- Microsoft Xbox Live Gold
- Microsoft Xbox One Wireless Controller (V1)
- Gaming headsets
Gelukt! 55 euro ipv 90. Dat zijn nog eens leuke voordeeltjes!justifire schreef op vrijdag 3 november 2017 @ 18:58:
[...]
Fiets je toch even op en neer naar Rusland ?
http://xbox-store-checker...luxe-Edition/c181bbdg2nt5
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Ik doe dat dus met al mijn spellen, van China tot USA, kost iets meer moeite om de beste de als te vinden.... Maar, dan heb je een digitale game voor ruim onder schijf prijsjes :-)
Lichtpuntje...
Mijn intertoys heeft mijn x ook nog niet binnen. Zo ook maar even Mediamarkt bellen. Daar heb ik ook een pre order. Geen idee of de winkels op maandag bevoorraad worden.Verwijderd schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 12:14:
Oei oei net telefoontje gehad van Intertoys dat de winkel helemaal geen voorraad krijgt is alleen nog online te bestellen. Sta ook pas sinds juli op de lijst. Nu alleen nog Coolblue waar ik hem woensdag besteld heb. Gaat lekker zo
scorpio doos is helemaal sexy!
mocht hem alleen nog niet meenemen
[ Voor 15% gewijzigd door Dutchzilla op 04-11-2017 14:00 ]
You act like you've never seen a German U-boat in the jungle before
Ik vraag me ook echt af hoe serieus je bijvoorbeeld de Intertoys website moet nemen. Er staat "Bestel nu en ontvang het artikel op dinsdag 07 november 2017!". Maar zou de webshop daadwerkelijk al voorraad hebben?Verwijderd schreef op zaterdag 4 november 2017 @ 12:14:
Oei oei net telefoontje gehad van Intertoys dat de winkel helemaal geen voorraad krijgt is alleen nog online te bestellen. Sta ook pas sinds juli op de lijst. Nu alleen nog Coolblue waar ik hem woensdag besteld heb. Gaat lekker zo
Verwijderd
Dit topic is gesloten.
![]()
- Geen XBOX vs PS4 discussie, niet trollen etc.
- Geen discussies over tv's en monitoren, daar zijn andere subfora voor.