Afgelopen week naar Tenerife gevlogen met een kleine van 4 maanden. Ging echt super. Ze gaf geen schreeuw. Na landen veel gehoord "huh, zat zij aan boord, niet gehoord!".
Ik had een extra comfort seat geboekt zodat we daar de Maxi Cosi op konden plaatsen. Uiteindelijk zat ze veel op schoot, maar zo'n extra seat is wel handig voor al je zooi, jassen, vesten etc.
Heenweg kregen we netjes DAA (deliver at aircraft) tags op de kinderwagen dus die lag al klaar onderaan de trap met uitstappen op TFS.
Terugweg ging wat lastiger. Gate 34 (een gate heel achteraf) op TFS heeft namelijk (als enige gate?) geen lift dus ik heb me een ongeluk lopen sjouwen om al de zooi bij het vliegtuig te krijgen. Stond ook geen personeel paraat ofzo... De dame bij de balie gaaf helaas ook maar 1 DAA-tag, terwijl de kinderwagen uit 2 delen bestaat. Ze weigerde om een extra tag te geven, dus dat vond het personeel bij de gate ook al erg raar, waar ik dus wel de 2e tag kreeg. Minpuntjes dus voor TFS.
Terug op NRN stond helaas de kinderwagen niet gereed bij het vliegtuig terwijl er wel een DAA-tag op zat. Op zich geen probleem, maar we liepen uiteindelijk als laatste passagier bij de bagage belt weg, we hadden gelukkig geen haast.
Vooraf betalen bij parkeren NRN werkt trouwens super. Op kenteken inrijden en uitrijden, geen gehannes met kaartjes en betalen.
Al met al erg leuke vakantie gehad, en erg goed bevallen met de kleine meid. Ze vond het gewoon gezellig om de hele dag dicht bij papa en mama te zijn