Drossie schreef op vrijdag 10 april 2026 @ 08:25:
[...]
Hoe heb je dat aangepakt?
Mijn LGC1 van net 4j is ook kapot.
Ik heb de verkoper gecontacteerd en die geeft mij een prijs voor herstelling, maar spreekt niet over garantie.
Rechtstreeks LG contacteren?
Ik had mazzel, Kamera Express verkocht destijds nog televisies en die hadden een “5 jaar garantie” certificaat. Dus daar zonder gedoe aanspraak op gemaakt. Maar feitelijk heb je dat niet nodig. Sowieso t/m 5 jaar moet het kosteloos repareren en anders aankoopbedrag terug worden, daarboven wordt het wat lastiger denk ik omdat er ook ergens wel een grens zit aan de “verwachte levensduur”.
Je moet even op ACM zoeken naar voorbeeldbrieven. Het gaat erom dat je de juiste tekst gebruikt om het op non-conformiteit en de unieke Nederlandse wettelijke garantie te gooien.
Altijd via de verkoper spelen, desnoods via rechtsbijstand. LG heeft geen rol in de wettelijke garantie en zal je ook gewoon naar CE repair doorsturen die je een fikse offerte zullen voorschotelen.
Ik blijf het hier herhalen dat het qua shopreview fijn zou zijn om te weten welke winkels hier gewoon zonder morren gehoor aan geven. De allergoedkoopste dozenschuiver bespaart je een paar tientjes maar service is ook wat waard.
[
Voor 30% gewijzigd door
CyBeRSPiN op 10-04-2026 08:44
]