Nu voel ik me oud. Vroegah noemde je dat instagib
M-m-m-m-m-monsterkill-kill-kill!
Persoonlijk als ik OW speel dan wil ik plezier hebben EN het gevoel hebben dat ik er betere speler van wordt. Anders kan ik wel netflix aan zetten
De meeste arcade en custom games vind ik niet beide hebben. Die McCree hs only waar ik het over had is een goede oefening voor hitscan, maar het is inderdaad niet echt super leuk. Maar andere dingen zijn weer precies andersom.
Total Mayhem is een dirty pleasure van mij. Maar heb echt het gevoel dat ik iq punten verlies door het te spelen

Maar als Zarya (die vrijwel nooit iemand kiest in die mode) ben je vrijwel onsterfelijk en je strooit met gravs alsof het pepernoten zijn

Dit heb ik met meerdere (3 nu, allen binnen 2 jaar middelmatig gebruik) Logitech-muizen gehad. Ook erg herkenbaar dat je soms dubbelklikt als je dat niet wilde. En dat waren niet eens instap versies. Ik zweer nog steeds bij dat merk, zodra ik het weer merk accepteer ik dat ik een nieuwe moet halen.
Als je nog garantie hebt (zo oud is de g403 niet dacht ik) dan zou ik dat gewoon proberen. Als dat geen optie meer is dan is er weinig wat je kan doen. Het is geen slecht contactje of iets dat los zit, het is gewoon het schakelaartje wat niet meer goed is.
[
Voor 28% gewijzigd door
BlackMage op 24-02-2018 22:01
]