Ik heb zojuist mijn USG binnengekregen. De intentie was om deze wel in het netwerk te integreren als DHCP server, maar de KPN router als primaire router te blijven gebruiken. Ik heb nu echter alles op 192.168.2.x zitten en de USG luistert wel naar de configuratie die ik bij LAN instel (krijgt het adres van het gateway adres dat ik invul: 192.168.2.253), maar, hij wordt standaard op 192.168.1.1 beschikbaar en zowel het upgraden als adopten lukt niet. In de KPN V10 heb ik het mac-adres al een DHCP bind gegeven voor dat IP-adres, maar het werkt helaas niet.
Nu heb ik 2 opties: Alles overhoop gooien naar 192.168.1.x, of een optie die ik niet overzie, maar er hopelijk wel is.
Als ik dus dit wil realiseren:
- KPN Experiabox V10 als Router/gateway, geen DHCP (Wel met VOIP en 1x TV kastje)
- USG, DHCP server
- Ubiquiti 24 ports switch waar alle andere apparaten opzitten (Incl. het 2e TV kastje)
Moet ik dan per se naar 192.168.1.x overstappen? En hoe zorg ik ervoor dat ik de USG wel kan upgraden en adopten? Nu krijg ik gewoon een Adoption failed error.
Ps. het lukt mij ook niet om te SSH'en naar .1.1 of 2.250, een verbinding opzetten is niet mogelijk. Resetten helpt ook niet. Ik zie het apparaat overigens nu ook niet meer als optie om te adopten, omdat ik een keer op Forget heb gedrukt.
[
Voor 10% gewijzigd door
Taro op 15-09-2018 18:01
]
Replace fear of the unknown with curiosity | 36 kWh thuisaccu | 2 EV's: 136 kWh capaciteit | 8930 Wp zonnepanelen