Vorige week een mooi kerstcadeau gehad, een
LG Xboom AI. Voor mij persoonlijk overkill, omdat ik er toch geen muziek mee wil luisteren op de plek waar hij staat. Dus grote kans dat ik deze op marktplaats zet en inruil voor een normale Google speaker.
Afgelopen weekend een beetje mee gespeeld en het is een geinig device Ik zal alleen mijn huis nog slim moeten maken om er echt plezier van te hebben, want het apparaat moet nog veel leren....zegt ze.
Ik heb me afgelopen dagen al enigszins ingelezen, maar ik mis wat zaken (of begrijp het verkeerd)
Mijn GH staat in mijn huiskamer, daar staat ook nog een
Polk Soundbar met Google Cast functionaliteit. Deze heb ik ook via Home app gekoppeld. Ik kan nu wel via de Home app aangeven dat de Polk moet worden gebruikt voor het afspelen van muziek, maar als ik zeg "hey Google, speel <radiostation> af op Polk, gebeurt er niets. Als ik het woord Polk vervang voor <huiskamer> (daar staat deze) dan gebeurt er ook niets. Het lijkt me dat dit mogelijk is.
Is het ook mogelijk om aan te geven dat op het moment dat ik een device een naam geef, ook inspreek hoe je het uitspreekt. Zodat Google het herkent.
Laatste puntje waar ik niet uitkom is streamen naar je telefoon. Het lijkt me dat het mogelijk is om bijvoorbeeld een Youtube film af te spelen op mijn mobile telefoon (Pocofone F1) Ik zie binnen de Google Home app geen optie om mijn telefoon ergens toe te wijzen.