@
wian Volgens mij niet.
Vandaag is de MiLight (Yeelight) toegevoegd als native ondersteund device. Ik weet nog niet zo goed welke commando's de Google Home kan gebruiken. Ik ga vanavond eens kijken. Ik hoop dat ik zowel aan/uit en dimmen kan gebruiken (dat zijn toch de meest gebruikte functies) en themes. Daarnaast zag ik al in de Home app dat ik de lamp aan een kamer kan toewijzen. Dat is ook makkelijk, kan ik mijn lampen netjes groeperen.
Daarnaast zag ik dat Google Home al je baby vragen kan beantwoorden. Als verse vader zie ik daar best wel wat vragen langskomen die interessant zijn. Echter, en dat is veel interessanter nieuws, is dat
reminders nu eindelijk ondersteund worden! Althans, het commando dat volgens hen werkt:
OK Google set a reminder for 30 minutes from now "my baby needs medicine". Dat melden ze tussen neus en lippen door. (Na wat zoeken zie ik dat dit al ondersteund werd sinds 17 mei )
Meer informatie over wat je allemaal aan GH kan vragen vind je
door hier te klikken.
Als je niet de moeite neemt je post in net Nederlands te schrijven, neem ik de moeite niet hem te lezen.