Zeker veel leren en ik leer die programma's door middel van 'gewoon doen' en wat filmpjes op youtube. Voor het geavanceerde werk vraag ik hulp aan collega's. Die kunnen er niet te veel tijd in stoppen want het is onbetaald.RobV schreef op woensdag 22 maart 2017 @ 10:30:
[...]
Hard werken en leren, maar wel heel gaag om aan te werken lijkt mij.
Het model haal ik uit civil 3D, dat zet ik om naar Infraworks 360 waarik de omgeving een beetje aankleed en het leidingtrace zichbaar maak in de ondergrond, dat gaat dan naar 3DS Max waar ik wat rommel met de visuele effecten en het nog iets mooier maak. Dat hele gedoe importeer ik dan naar Stingray voor het gebruik in VR. Misschien zet ik er nog een verdwaalde zombie in als grap?
Belangrijk is dat al deze programma's van Autodesk zijn en dat het goed samenwerkt. Het is een project in eigen tijd maar de baas betaalt voor de software
Als ik een eerste versie werkend krijg, krijg ik waarschijnlijk ook budget om hier mee door te gaan.





