guysp schreef op donderdag 21 september 2017 @ 09:18:
[...]
Gaan mensen met lange benen (zoals ik) problemen krijgen met de voorstoelen? En is het een echte 'snelweg' auto, dus comfortabel om lange stukken over de snelweg mee te rijden?
Dat over de navi/entertainment systeem is wel zorgwekkend. Misschien helpt een update oid, maar dat zou toch wel goed geregeld moeten zijn. Hoe zit het met de lag in het systeem, is het een beetje vloeiend allemaal?
Hoe lang zijn je benen

ik ben zelf 186cm en zit op zich prima. Ik rijdt prima op de snelweg, nu in 2mnd zo'n 6,5k Km gereden, en nog nooit met rugpijn uitgestapt. Het is wel zo dat je natuurlijk ook een octavia kan rijden voor het geld van een aangeklede Rapid, die heeft grotere stoelen en is een klasse hoger. Dit weekend ga ik naar Cochum, 3,5u rijden, dat wordt mijn langste aaneengesloten stuk tot nu toe. Ben benieuwd, zal het laten weten.
Voor wat betreft het navi/ entertainment: het werkt soepel, geen storende lag, invoermethode goed verbeterd tov Golf VII uit 2015 (zoals niet meer beginnen bij stad, maar gewoon direct de straat en plaats typen en het zoekt wel). Koppeling met mobiel ook goed, spraakbesturing werkt fijn. Even wennen want elk merk heeft zijn eigen keywords. In de Astra was het Pietje Puk Mobiel Bellen, nu is het Bellen met Pietje Puk Mobiel, dat was even wennen
Wat ik wel grappig vindt, is de "simply clever" toevoegingen: paraplu onder bijrijder stoel, ijskrabber in tankdop en bagagenetten (3st! ) bijgeleverd met allerlei handige haakjes in de kofferbak. Verder is het dashboard lekker fris met die alu-strip, die ook op de deuren zit.
De kleur en velgen maakt wel veel uit. Die van mij is dus Corrida Red met Style uitvoering en zwarte velgen, maar in het zwart / grijs met alu 16" velgen is het wel een saaie auto vindt ik. Ik loop nu elke keer met een glimlach naar mn auto toe.

of