Ook RAI had problemen, met de MGU-K meen ik. Daarbij vroeg hij nog of het dezelfde problemen waren als in ???. Waarop zijn engineer zei dat ze dat niet konden aangeven en Kimi nog aangaf van "come on, gewoon een simpele ja of nee".powah33 schreef op zondag 19 juni 2016 @ 18:46:
Erg raar dat Sky ineens zo oppert dat er misschien teveel radio verkeer word geblocked.
Ik heb alleen maar Ham horen vragen naar een oplossing voor zijn probleem in de race?!
Lijkt wel of ze bij Sky heel erg Ham fan zijn.
Zelfs met zijn problemen en zijn minder power reed hij als bijna snelste van het veld na Ros.
Dan in het intervieuw zeggen dat je zo niet kan racen??? neeh lekker je bolide/pu is al 1sec + sneller per lap dan het 2de team op de baan en dan durven zeggen dat het zo geen racen is ...grappig mannetje.
Dus omdat je merc zoveel settings heeft moeten de regels worden veranderd?
Volgende race mag Ham 2 extra setjes banden en alleen hij mag radio verkeer ...(uit veiligheids overweging natuurlijk)
Maar inderdaad, Sky bleef wel erg veel erover bezig. Bij HAM was het leuk omdat het continu terug kwam, en dan een keer een uitgezonden opmerking van RAI, en vervolgens gaat Sky bij elke coureur vragen van "verschillende coureurs hadden problemen door/met de stricte communicatie regels". Terwijl er eigenlijk maar een coureur was die echt problemen had (HAM), en de meeste geïnterviewde niet eens een idee hadden waar het over ging.