Ik zie weinig Skoda opties voorbij komen hier, dus bij deze..
Ik moet zeggen, ben nu aan me 3de octavia begonnen en het bevalt me steeds beter.
de 1.0 :-) .. die 3pitter is verrek snel.. (als je hem even op sport stand zet) of als hij de 1900 toeren aan tikt.
Ik had hem 3 dagen en toen gelijk er mee op wintersport, vraag nog aan de garage.. zo van euh.. nieuwe motor. duitse snelweg.. .. max 4k toeren.. dus ik na zo'n 300km gereden te hebben, boeltje eerste lekker warm maken.. even naar de 4k toeren.. wtf.. gewoon 160km/h..
Verbruik nu na zo'n 15k km met 1op17, met behoorlijk veel file verkeer. snelweg normaal 1op22.. 80 wegen, rustig 1op27-30.
Als ik kijk naar prijs (lease/bijtelling), dan ben ik aardig tevreden zo, veel ruimte, alles opties die ik wilde hebben, tuurlijk mee is leuker, maar daar kwam ik te laat achter, ik ging voor een voorraad model (busness ambiente), maar door me sportstoelen met stoelverwarming moest hij toch van fabriek komen... ja dan had ik voor je paar eurie de luxere genomen. netto bijtelling nu ongeveer 175 euro. Ben je iemand met een redelijke caravan, dan zou ik wel de 1.4 nemen. En mensen met rugklachten kan ik zeker de stoelen (met verwarming) aanraden, ik vind je heerlijk en me bijrijders ook..
onlangs ook v40 en v50 even als tijdelijke autos gereden, maar als ik kijk naar hoe het rijd en wat je er voor betaalt en wat je er voor krijgt en kofferbak ruimte is bij mij wel belangrijk, dan was de v50 en de skoda de optie. voor het verschil in bijtelling ga ik nu lekker 2 keer op wintersport. (wel goedkope dan he )
ehhh.. noppes