Zo ik ben ook weer bijgekomen van dat dagje Gamescom

, was weer een (drukke maar ook) leuke ervaring! De stand van Star Citizen zag er goed uit, maar met het aantal PC's hebben ze wel een foutje gemaakt... de wachtrij was continue langer als 1 uur tot wel 2 uur wachten toe.
Daar met de groep nog een praatje gemaakt met een nieuwe community manager van Manchester (hij werkte er net 2 weken

) Maar de beste man wist ons nog wel een paar pins van het event van de vorige avond te geven, en nog een paar leuke collector items

. (Die verschijnen binnenkort wel in het topic gok ik.)
's Middags was Chris nog aanwezig, maar z'n dedication voor de fans kan hij lastig timen

. Zo was hij behoorlijk lang bezig met een paar Britten voor ons, en voordat Facerafter en ik nog gedag konden zeggen moest hij gaan streamen van Sandi

.(Ah well, there is always next time!)
Al met al een erg leuke dag gehad, hoewel de airco in de treintoestellen echt wel een keer geresiveerd mogen worden... terug werd het wel heel warm.
Help!!!! schreef op zondag 21 augustus 2016 @ 09:56:
Voor mij was deze Gamescom demo toch wel behoorlijk baanbrekend.
Afgezet tegen de volledige scope vd game was dit eigenlijk het eerste echte meer volledige proof of concept wat voor mij de geloofwaardigheid vd haalbaarheid verhoogt.
Het zal vast nog een hele uitdaging zijn om het bugvrij te krijgen en speelbaar met heel veel mensen. Maar het was wel echt indrukwekkend. Dit kan echt een game worden waar je op een ongezonde manier in opgezogen wordt.....
Helemaal mee eens

, bij elke stap laten ze de nodige voortgang zien. Dat was ook zo van de Hangar naar Arena Commander in het begin ook vol met bugs en zeiden er veel mensen dat het niet mogelijk zou zijn. Toch kregen ze het werkend. Zelfde geld voor meer spelers, grotere maps.
Het word steeds beter, en in het begin zullen er zat bugs zijn. Maar die gaan gewoon opgelost worden, zoals we in het verleden al hebben zien gebeuren. De grootste barriere die er nu nog ligt is de net-code en de communicatie tussen servers IMO. Wanneer ze dat in 3.0 op een niveau kunnen brengen waarbij er geen server-side fps dips meer zijn kunnen ze gaan kijken wat het maximaal aantal spelers/objects per instance kan gaan worden.