Zitten die stoelen een beetje? Lijken van die types waar je uit glijdt als je een bocht een beetje strak neemt
Post gehad vandaag:
De bedoeling was, het binnenwerk (CD-Rom) over te zetten op m'n huidige, zodat ik de navigatie weer gebruiken kon. Echter bij installatie kwam ik er al achter dat de front (Dus het zwarte coverplaatje) te smal was voor in mijn auto. Ik moest beide dus uit elkaar trekken met 90 schroeven om de covertjes te kunnen swappen.
Zaakje zorgvuldig uit elkaar halen...
Hier zie je wat ik bedoel dus ^ Echter was het binnenwerk, compleet anders dan mijn unit. Het overzetten van CD-Rom werd het 'm dus niet. Toch even geprobeerd in mijn auto.. het geluid is een stuk beter en qua bass een stuk helderder dan mijn unit. Snel cover omgezet (alles moest uit elkaar) en erin gezet.
Je ziet nu dat het display afwijkt van de kleur van het covertje... Ik heb dus het display weer uit de vuilnisbak getrokken om morgen te 'swappen'.
Voor de geintereseerde wat er allemaal qua chips in een navi/cd/radio huisvest:
Uiteindelijk; hij weigert opnieuw de cd te lezen, en hij blijkt niet te communiceren met het display in mijn dash. Dat kan opzich kloppen, dit lijkt een model 'lager' te zijn dan die in de A6 / RS4 / RS6 geleverd werd. Maar dat is geen ramp. De upgrade in geluid was het het waard.
Zal morgen iets betere en heldere foto's van het display schieten.
[
Voor 88% gewijzigd door
Anoniem: 58485 op 30-01-2016 18:39
]