Bl4ckviper schreef op woensdag 27 september 2023 @ 16:27:
Inmiddels heb ik mijn Audi Q8 etron binnen. En nu heb ik twee vragen die ik niet terug kan vinden in de boekjes.
Allereerst hebben we twee sleutel en ook twee profielen gemaakt. Nu is het zo dat in de auto gekozen moet worden wie er gaat rijden. Ik vroeg mij af of dit gekoppeld kan worden aan de sleutel zodat er niet steeds een profiel wissel gedaan hoeft te worden via de MMI (overigens is via audi connect als sleutel geen optie beide telefoons worden niet ondersteund om een digitale sleutel in te hebben, mocht dit wel kunnen)
Wat laat, maar ik zag dat deze nog niet beantwoord was.
Volgens mij kan dit niet zoals 'vroeger' kon, ik krijg het in ieder geval op de E-Tron niet voor elkaar. Een aantal zaken detecteert ie wel op sleutel niveau zo lijkt het (o.a. memory settings spiegels / stoelen), maar MMI niet. Telefoons koppelen is ook een goede, en vaak 'wie het eerst komt, die het eerst maalt'.
Als tweede kon ik via de shop een demo Matrix LED-koplampen 1 month aangeschaft ( voor 1 euro) echter zie ik deze instellingen niet in het menu terug.
Mijn auto heeft de Ledkoplampen met voorbereiding voor extra functies.
Volgens mij hebben de Matrix lampen niet echt menu opties, mogelijk denk je optie 'PXC' gekocht te hebben via FOD, bij PXC, de Digital Matrix Headlights, zitten o.a. animaties die je kan instellen. Deze optie kost echter iets van 4000 euro uit mijn hoofd, en kom je dus ook maar heel weinig tegen, en is niet als FOD te kopen.
De FOD is echter optie PX6 die standaard bij fabricage gemonteerd wordt, de HD Matrix headlights, die volgens mij geen verdere instelmogelijkheden heeft in de MMI. Je hebt dus tenzij je PXC afneemt PX6 altijd in de auto zitten, maar alleen als je PX6 af fabriek als extra optie neemt, of via FOD afneemt krijg je de Matrix functionaliteit, doe je dit niet werkt het als een gewone led headlight.
Zie ook:
https://electrichasgoneau...e-tron/technology/lights/