Gefeli, mooie machine hoor.

Ik had begrepen dat je al Bosch accu's had, hoe kwam ik dáár nu weer aan??

Gisteren is hij bezorgd en direct wat houtdraadbouten in azobé gejast. Het was ff kijken wat de houtdraadbouten en mn polsen konden hebben, maar het is goed gekomen

ipv 2 keer 4ah accu's zaten er 2 5ah accu's bij.
Dat is dan knap lullig voor je en zeker wel hetzelfde geld moeten aftikken??

Komende weken voel ik hem flink aan de tand dus eventuele gebreken komen dan wel aan het licht

Ik hoop voor je dat die gebreken lekker achterwege blijven, het geeft weer zo'n gedoe.
Heb op het moment zelf een grrrr#** momentje met een internetradio met hinderlijke kuren en de tergende afhandeling daarvan door de fabrikant.
Wat een autistische non-feedback support is dat.
Ach, het is algemeen bekend: bezit maakt
niet gelukkig!!

Ik begrijp de gedachte, maar zoals ik dit punt al eens eerder in de groep heb gegooid, is de werkelijkheid weerbarstig en wordt er door fabrikanten op dit punt comfortabel gejokt.
Het zou fijn zijn als wij net als bij het testen van bijv. cameralenzen een gestandaardiseerde test op deze machines konden loslaten zodat ieder apparaat objectief met een ander kan worden vergeleken, want de wollige specs van fabrikanten komen volgens mij vooral uit een dikke PR-duim en worden nooit met harde feiten onderbouwd.
Hoe moeilijk moet het zijn om daar objectieve en verifieerbare testen op los te laten??
Wie een nieuwe machine op de markt wil brengen voegt gewoon 20Nm aan de specs toe en iedereen die het gelooft.
Dat de genoemde NiCd accu's geheel uitgeput zullen zijn zal ongetwijfeld kloppen, maar ook bij de specs van gloednieuwe machines van eenzelfde fabrikant frons ik al regelmatig de wenkbrauwen.
Zo lijkt het koppel van een stel van mijn 1010W/230V Metabo machines vergeleken met de huidge 18V machines maar peanuts, 1/3 op z'n hoogst.
Toch zetten die 230V machines iemand volledig op z'n kop als de ingebouwde beveiliging z'n werk niet zo netjes zou doen, het lijkt hier dus appels met peren vergelijken terwijl een koppel uitgedrukt in Nm nu juist een einde aan die twijfel zou horen te maken.
[
Voor 39% gewijzigd door
Verwijderd op 20-07-2017 02:50
]