Zo'n ratelbithouder is zeker makkelijk, ik heb er verschillende (maar niet deze van Wera).
De ingebouwde bithouder is makkelijk, maar zes bits is wel wat beperkt. Als je vantevoren weet wat je nodig gaat hebben kan het volstaan, anders moet je toch vaak nog even in je bitverzameling gaan zoeken voor het juiste bit.
Zoals gezegd, door de verdikking van de bithouder kun je sommige moeilijker bereikbare plekken gewoon niet bereiken. Je kan hiervoor wel lange bits gebruiken, maar met een toch al lange steel wordt je totale lengte dan wel erg groot.
En zoals ook genoemd, het is niet geïsoleerd. Ik heb overigens wel een geïsoleerde bithouder, maar dan nog is dit niet VDE (want dan moet het bitje zelf ook isolatie hebben).
Kleine maten kun je vaak wel krijgen als bits, en Wiha heeft bijvoorbeeld ook 4mm bits (ipv de gangbare 6.3mm bits) voor de kleine maten, maar het wordt wel moeilijker te verkrijgen. Daarnaast vind ik persoonlijk zo'n groot heft ook niet zo fijn voor de kleine maten, ik ben dan gewend om een handvat met een draaidop te hebben. Dat werkt makkelijker, vind ik.
Voor het ratel gedeelte vind ik persoonlijk vooral de weerstand van de ratel van belang, want dat bepaald of je ratel wel ratelt als het schroefje weinig weerstand heeft. Ik heb geen ervaring met deze Wera, maar daar zou ik zeker wel op letten.
Ik vind persoonlijk een wisselklingset meer een directe vervanging van normale schroevendraaiers, dat heeft dezelfde mogelijkheden, in ieder geval.
Zoiets, dus, of
met VDE isolatie.
[
Voor 4% gewijzigd door
henkie196 op 06-03-2017 13:26
]