Ik moet eerlijk zeggen, ik heb tot nu toe alleen een invalzaag gebruikt. Niet omdat ik denk dat een invalzaag beter is, maar omdat mijn vader een invalzaag heeft. Zoals ik aangeef: Als je niet in hoeft te vallen, is een cirkelzaag altijd minstens even goed.Kaasplank schreef op dinsdag 22 november 2016 @ 11:38:
[...]
gedeeltelijk eens. Plaatmateriaal zagen op een andere plaat en er dan net doorheen zagen is vaak net wat handiger. Wat betreft het precies zagen zijn ook cirkelzagen die net zoals een invalzaag netjes precies langs je liniaal zaagt.
Dit topic is een grote invalzaag cirkeljerk en dat is onterecht imho.
Het was dus niet mijn bedoeling om mee te werken aan de invalzaag cirkeljerk, maar om aan te geven dat naar mijn idee de invalzaag 1 ding kan dat een cirkelzaag niet kan, en dat is invallen. Oftewel: Hoef je niet in te vallen, en je zit met beperkt budget, neem een 'gewone' cirkelzaag.
Daarbij: volgens mij hebben we nu voldoende gepraat over invalzagen. Misschien tijd voor even iets anders?
[ Voor 22% gewijzigd door Verwijderd op 22-11-2016 11:54 ]