Veel concreter ga je ook niet krijgenCranberry schreef op woensdag 13 april 2016 @ 12:27:
[...]
Dat heb ik gelezen. Maar de definitie 'laatste testfase' is voor mij nog wat weinig concreet
Maar kan niet lang meer duren.
"It's ready when it's ready"
Verwijderd
Veel concreter ga je ook niet krijgenCranberry schreef op woensdag 13 april 2016 @ 12:27:
[...]
Dat heb ik gelezen. Maar de definitie 'laatste testfase' is voor mij nog wat weinig concreet
Bij mij staat er ook ''geen nummer toegewezen'' en kan gewoon bellen en gebeld worden. Dus het lijkt mij normaal.ivanke schreef op donderdag 14 april 2016 @ 00:15:
Ik heb vandaag mijn Wiley swift ontvangen. De eerste indrukken zijn positief. Een ding vind ik raar. Bij de instellingen ga ik naar "Simkaarten". Dan zie ik beide kaarten met de tekst: Geen nummer toegewezen.
Wel kan ik bellen, gebeld worden. Is dit normaal? Zo niet, wat kan ik doen?
Verwijderd
Inderdaad, ligt aan de SIM. Sommige SIM's hebben op een veld in de SIM het nummer staan, maar de meeste niet.Cranberry schreef op donderdag 14 april 2016 @ 07:27:
Ik vermoed dat dat van je simkaart afhangt. 'k Heb een Tele2 SIM waarbij geen nummer stond vermeld. Bij een VectoneMobile SIM was dit wel het geval.
Functioneel maakt het, zoals Krasloos al opmerkte, niet(s) uit.
Louzy#2475
Was je wel van plan om dit toestel te rooten? Als je dat namelijk wilt doen, nu of in de toekomst, kan ik je aanraden om nu alvast de bootloader te unlocken. Bij het unlocken van de bootload wordt je hele device namelijk gewiped. Zie ook: [Wileyfox Swift] Rooten & Custom ROM'slouzy82 schreef op vrijdag 15 april 2016 @ 14:09:
Ik heb nooit mijn telefoons geroot maar dat vind ik achteraf wel erg jammer.
CyanogenOs bevalt me namelijk super. Tezamen met Nova Launcher is mijn hele telefoon gecustomized naar eigen wens.
Nee, dat verwacht ik niet.rens-br schreef op vrijdag 15 april 2016 @ 14:21:
[...]
Was je wel van plan om dit toestel te rooten? Als je dat namelijk nog wilt doen, nu of in de toekomst, kan ik je aanraden om nu alvast de bootloader te unlocken. Bij het unlocken van de bootload wordt je hele device namelijk gewiped. Zie ook: [Wileyfox Swift] Rooten & Custom ROM's
Louzy#2475
Graag gedaan.louzy82 schreef op vrijdag 15 april 2016 @ 14:26:
[...]
Ik kan me op dit moment niet voorstellen dat ik het nodig ga vinden om deze telefoon te rooten omdat ik dus al erg tevreden ben met de huidige vrijheid en mogelijkheden.
Hij wil.
"Een" Parrot carkit. Ligt er aan welke. Ik heb er een (CK3100) die heeft geen A2DP en je kunt dan met een truck/app wel muziek streamen, maar het klinkt nergens naar. Ligt niet aan de Swift, maar aan de Parrot.klaaas schreef op zaterdag 16 april 2016 @ 21:19:
... een Parrot carkit? Ik kan met mijn huidige telefoon wel bellen over de carkit, maar geen muziek luisteren ...
[ Voor 25% gewijzigd door rdnzzee op 17-04-2016 19:50 ]
Kan je met een andere telefoon wel muziek luisteren via de Carkit? Waarschijnlijk ondersteunt je Carkit gewoon geen A2DP.klaaas schreef op zaterdag 16 april 2016 @ 21:19:
Is er toevallig iemand die ervaring heeft met deze telefoon in combinatie met een Parrot carkit? Ik kan met mijn huidige telefoon wel bellen over de carkit, maar geen muziek luisteren (Spotify). Voor die verrassing wil ik bij een eventuele opvolger niet weer komen te staan...
Andere telefoons doen het prima. Eigenlijk is de Xiaomi de enige die niet werkt, maar ik ben daardoor wel een beetje huiverig geworden...Kan je met een andere telefoon wel muziek luisteren via de Carkit? Waarschijnlijk ondersteunt je Carkit gewoon geen A2DP.
Hij wil.
Dat is wel bijzonder. Werkt A2DP met je Swift op andere apparaten wel?klaaas schreef op maandag 18 april 2016 @ 10:48:
[...]
Andere telefoons doen het prima. Eigenlijk is de Xiaomi de enige die niet werkt, maar ik ben daardoor wel een beetje huiverig geworden...
Hij wil.
Ah. Mijn excuses. Dat had ik niet helemaal begrepen! Volgens de specificaties ondersteunt de Swift gewoon A2DP:klaaas schreef op maandag 18 april 2016 @ 11:22:
Misschien ben ik niet helemaal duidelijk: ik heb momenteel geen Swift, maar overweeg er 1 aan te schaffen. Ik wil echter op voorhand wel weten of deze werkt met mijn carkit. Het is dus mijn huidige telefoon (Xiaomi) die moeilijk doet.
Welke Xiaomi heb je nu?COMMS
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4GHz Wi-Fi
Bluetooth v4, A2DP, BLE
Hij wil.
Dat is goed nieuws. Overigens wordt op de officiële website van Xiaomi geen woord gerept over A2DP.klaaas schreef op maandag 18 april 2016 @ 12:22:
Volgens de specificaties van mijn Xiaomi Redmi Note 2 ondersteunt ie ook A2DP. Niet echt dus...
Maar ik lees net in een review dat de Wileyfox Storm het goed doet met een parrot carkit.
Hij ondersteunt het wel, alleen heb je er waarschijnlijk een softwareversie op draaien die er niet lekker mee werkt.klaaas schreef op maandag 18 april 2016 @ 12:22:
Volgens de specificaties van mijn Xiaomi Redmi Note 2 ondersteunt ie ook A2DP. Niet echt dus...
Maar ik lees net in een review dat de Wileyfox Storm het goed doet met een parrot carkit. Dat geeft de burger moed.
Appreciated!GH45T schreef op maandag 18 april 2016 @ 12:28:
Ik kan straks thuis wel eens mijn Sony SBH20 bluetooth headset koppelen met mijn Wileyfox Swift. Dan heb ik zo in de gaten of A2DP werkt en hoe de geluidskwaliteit is door dat weer aan te sluiten op mijn home cinema en/of Sennheiser oordopjes.
Hij wil.
Verschillende MIUI Roms geprobeerd plus Cyanogenmod en geen van alle werkt. Op diverse forums ook veel klachten. Ik sta op het punt om het op te geven. Maar dit is meer een onderwerp voor het Xiaomi draadje...Momus schreef op maandag 18 april 2016 @ 12:32:
[...]
Hij ondersteunt het wel, alleen heb je er waarschijnlijk een softwareversie op draaien die er niet lekker mee werkt.
Hij wil.
Hoe bedoel je sommige iconen van Whatsapp? Contact afbeeldingen of iets anders?DeFeCt schreef op maandag 18 april 2016 @ 16:11:
Het valt me op dat sommige iconen van Whatsapp niet goed worden weergegeven in de notificatie popup, je krijgt dan een vierkantje te zien. Is dit een bug van CyanogenOS?
Dat heb ik ook op mijn OnePlus X. lijkt met geen bug van Cyanogen.DeFeCt schreef op maandag 18 april 2016 @ 16:11:
Het valt me op dat sommige iconen van Whatsapp niet goed worden weergegeven in de notificatie popup, je krijgt dan een vierkantje te zien. Is dit een bug van CyanogenOS?
Emoticons worden als blokjes weergegeven. Hier ook, seems like some sort of bug (maar kan net zo goed aan Whatsapp liggen)rens-br schreef op maandag 18 april 2016 @ 16:31:
[...]
Hoe bedoel je sommige iconen van Whatsapp? Contact afbeeldingen of iets anders?
[ Voor 7% gewijzigd door ksborg op 18-04-2016 21:29 ]
Ah dat. Dat heb ik ook en ligt aan Whatsapp en Android. Whatsapp gebruikt andere en meer emoticons dan de in de Unicode standaard staat. Als Unicode de emoticon niet kent komt er een blokje te staan.ksborg schreef op maandag 18 april 2016 @ 21:28:
[...]
Emoticons worden als blokjes weergegeven. Hier ook, seems like some sort of bug (maar kan net zo goed aan Whatsapp liggen)
[ Voor 3% gewijzigd door rens-br op 19-04-2016 08:36 ]
Volgens mij had ik daar op mijn Moto G geen last van... maar ga nu natuurlijk wel twijfelenrens-br schreef op maandag 18 april 2016 @ 22:37:
[...]
Ah dat. Dat heb ik ook en ligt aan Whatsapp en Android. Whatsapp gebruikt andere en meer Emoticons dan de unicode heeft. Als unicode de Emoticon niet kent komt er een blokje te staan.
Ben net pas thuis, dus testen met de home cinema set en daarmee spelen zit er even niet in. Kon zo snel ook even geen minijack naar tulp kabel vinden om aan te sluiten dus dan maar even alleen testen met mijn Sennheiser CX 175 oordopjes. Ik hoor geen verschil tussen audio via de Sony SBH20 headset via Bluetooth gekoppeld met de Wileyfox Swift en de oordopjes rechtstreeks gekoppeld. Dit moet gegarandeerd door A2DP komen, anders is de kwaliteit veel slechter. Conclusie: A2DP werkt, evenals AVRCP overigens, dus controls zoals vooruitspoelen, afspelen enz. kun je ook gebruiken.
Heb dit voor zover ik kan herinneren altijd met mijn telefoons gehad. Maar het is al erg lang geleden sinds ik een andere rom heb gehad dan CyanogenOS / CyanogenMod. Dus het zou kunnen dat ik dit bij mijn HTC Desire S niet gehad heb (2 jaar geleden).DeFeCt schreef op maandag 18 april 2016 @ 22:57:
[...]
Volgens mij had ik daar op mijn Moto G geen last van... maar ga nu natuurlijk wel twijfelen
[ Voor 42% gewijzigd door ksborg op 22-04-2016 12:18 ]
Waarschijnlijk hangt gewoon je launcher / thema. Probeer het inderdaad eens met het standaard theme.ksborg schreef op vrijdag 22 april 2016 @ 12:15:
Interessante crashes kan het ding toch ook produceren... Ik heb nu een volledig zwart scherm, maar als ik de powerknop ingedrukt houd krijg ik wel het "Power off/Reboot" scherm. Lijkt erop alsof de rest gewoon volledig gecrasht is.
Ik ga toch m'n Theme wat ik gebruik maar eens terugzetten naar default. Heb zo de indruk dat die ervoor zorgt dat zaken soms niet in beeld komen.
Verwijderd
Houd ons even op de hoogte (eventueel via DM) met betrekking tot de crashes. Als je het kan reproduceren en ons kan uitleggen, kunnen wij kijken waar het aan ligt.ksborg schreef op vrijdag 22 april 2016 @ 12:15:
Interessante crashes kan het ding toch ook produceren... Ik heb nu een volledig zwart scherm, maar als ik de powerknop ingedrukt houd krijg ik wel het "Power off/Reboot" scherm. Lijkt erop alsof de rest gewoon volledig gecrasht is. Het blijft allemaal wazig. De vastloper 's nachts laatst was voor de tijd dat ik op m'n werk kwam ook niet echt gunstig (geen wekker). Ook toen werkte het notificatielampje nog wel gewoon.
Ik ga toch m'n Theme wat ik gebruik maar eens terugzetten naar default. Heb zo de indruk dat die ervoor zorgt dat zaken soms niet in beeld komen. Als je alle apps sluit komt het soms ook voor dat je op één scherm blijft hangen. Als je dan een app opent (bijv. de gallery) dan opent deze wel, je ziet het alleen niet on screen... Pas wanneer je een menu opent (bijv. verwijderen van een foto) dan komt die wél in beeld... Maar de rest nog steeds niet.
Gebruikt thema is overigens India
Toestel verschilt inderdaad bijna niks. Uiterlijk lijkt zo op het eerste gezicht (bijna) hetzelfde, maar jou toestel is wel 1 mm kleiner. Op het ram geheugen na zijn de specificaties inderdaad precies hetzelfde. Wat heb je hiervoor betaald (omgerekend naar Euro's?).breaky73 schreef op vrijdag 29 april 2016 @ 11:54:
Ik heb hier sinds vorig jaar oktober een i-mobile II liggen wat een bijna exacte kopie is van de Wileyfox Swift maar dan met Android One. Het enigste verschil lijkt dat de i-mobile II maar 1 GB ram heeft.
http://imobizone.com/wp-c...oid-ONE-spec-facebook.jpg
Stelletje @#^&%, Wileyfox! Ik had het kunnen weten! Is dat me 25 euro waard? Ik weet het niet.Privacy- en gegevensbescherming
De organisator kan persoonlijke gegevens die door de deelnemer zijn ingediend gebruiken om deelnemers te informeren over toekomstige acties en om informatie te verstrekken over mogelijk interessante producten van de organisator of diens partnerbedrijven. De deelnemer geeft hierbij toestemming voor het gebruik van deze persoonlijke gegevens voor dergelijke doeleinden en geeft aan akkoord te gaan met het privacybeleid van de organisator, dat te vinden is op: https://www.wileyfox.com/privacy-policy/. De deelnemer kan de toestemming voor dergelijk gebruik van persoonlijke gegevens intrekken via een schriftelijk verzoek aan de organisator of door het opzegproces te volgen dat in het privacybeleid van de organisator wordt beschreven.
[ Voor 76% gewijzigd door Room42 op 29-04-2016 13:42 ]
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
Cashback aangevraagd. Emails die komen markeren als spam. Telefoontjes van onbekende nummers niet opnemen of snel afpoeieren als je ze toch per ongeluk opneemtRoom42 schreef op vrijdag 29 april 2016 @ 13:27:
Vergeten jullie trouwens de cashback niet? Over enkele dagen zou iedereen hem minstens 30 dagen in huis moeten hebben!https://wileyfoxpromotion...aims/cashback/get-started
edit:
Alleen dit vind ik dan weer zo ruk en irritant![]()
[...]
Stelletje @#^&%, Wileyfox! Ik had het kunnen weten! Is dat me 25 euro waard? Ik weet het niet.
108 Euro. En Android One is ook niet verkeerd om te hebben. Elke maand komt er wel een update binnenrens-br schreef op vrijdag 29 april 2016 @ 12:06:
[...]
Toestel verschilt inderdaad bijna niks. Uiterlijk lijkt zo op het eerste gezicht (bijna) hetzelfde, maar jou toestel is wel 1 mm kleiner. Op het ram geheugen na zijn de specificaties inderdaad precies hetzelfde. Wat heb je hiervoor betaald (omgerekend naar Euro's?).
Het voordeel van de Swift, vind ik, is de standaard CyanogenOS.
Weet ik nog niet zeker. Nog geen updates gehad na het unlocken. Check for updates geeft aan dat er niks beschikbaar is. Ik draai versie 12.1.1-YOG7DAS2FI (Android 5.1.1), Build nr LMY48Y.Nick39 schreef op zaterdag 30 april 2016 @ 11:58:
Als ik de bootloader unlock krijg ik dan nog wel eventuele updates ??
Waarom die dubbele vraagtekens, steeds? Anyway, je kunt de telefoon rooten zonder wipe.Het lijkt me makkelijker dit in het begin te doen,als dat ik straks alles gecustomized heb en ik alles kwijtraak op het moment dat ik later die bootloader unlock ??
Ik niet. Ik heb gewoon de stappen handmatig uitgevoerd. Stelt niet zoveel voor, het meeste werk zat hem voor mij in het vinden van fastboot. Ik zal kijken of ik een archiefje kan maken met de tools, maar die staan op mijn laptop en ik ben nu veels te lui om die uit mijn tas te halenIemand ervaring met root programma's als Kingroot of Kingoroot ?
Volgens mij wel, maar niet onderzocht.Is de firmware ook handmatig terug te zetten ?? (en dus de boel ongedaan maken)
[ Voor 13% gewijzigd door Room42 op 30-04-2016 13:30 ]
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
Ok die draait hier ook.Room42 schreef op zaterdag 30 april 2016 @ 13:28:
[...]
Weet ik nog niet zeker. Nog geen updates gehad na het unlocken. Check for updates geeft aan dat er niks beschikbaar is. Ik draai versie 12.1.1-YOG7DAS2FI (Android 5.1.1), Build nr LMY48Y.
Ik was me niet bewust van die dubbele vraagtekens, ik zie het nu pas, ik heb ook werkelijk geen idee waarom ik dat heb gedaan,mijn excuus.[...]
Waarom die dubbele vraagtekens, steeds? Anyway, je kunt de telefoon rooten zonder wipe.
Volgens mij heb ik fastboot gevonden en zo,ik moet maar eens spelen dan,of wachten..in het root topic staan een aantal stappen maar daar staat volgens mij specifiec dat de unlock de gegevens verwijderd, er staat nu nog niet veel op.[...]
Ik niet. Ik heb gewoon de stappen handmatig uitgevoerd. Stelt niet zoveel voor, het meeste werk zat hem voor mij in het vinden van fastboot. Ik zal kijken of ik een archiefje kan maken met de tools, maar die staan op mijn laptop en ik ben nu veels te lui om die uit mijn tas te halen
[ Voor 5% gewijzigd door Nick39 op 30-04-2016 22:33 ]
Het was inderdaad heel simpel. Binnen android geef je inderdaad aan dat de bootloader überhaupt geunlocked mag worden. Vervolgens reboot je naar fastboot en unlock je de bootloader met adb. Daarna boot je van de custom recovery van CyonogenMod en installeer je SuperSU. Daarna reboot je weer normaal en heb je root, zonder Wipe.Nick39 schreef op zaterdag 30 april 2016 @ 14:22:
[...]
Ik zie trouwens een optie bij de ontwikkelaaropties voor toestemming van de unlock van de bootloader, zo simpel zal het toch niet zijn ?
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
Wat de root betreft, ik heb een pagina op het XDA forum gevonden wat de rootmethode daar omschrijft zoals jij het zegt, maar zowel op het XDA forum als op het topic hier over rooten staat heel duidelijk dat het unlocken van de bootloader alleen al, de user data wist.Room42 schreef op zaterdag 30 april 2016 @ 14:56:
[...]
Het was inderdaad heel simpel. Binnen android geef je inderdaad aan dat de bootloader überhaupt geunlocked mag worden. Vervolgens reboot je naar fastboot en unlock je de bootloader met adb. Daarna boot je van de custom recovery van CyonogenMod en installeer je SuperSU. Daarna reboot je weer normaal en heb je root, zonder Wipe.
[ Voor 107% gewijzigd door Nick39 op 30-04-2016 22:50 . Reden: Vragen die ik hier stel en waar ik zelf een antwoord op kan vinden,verwijder ik tenzij iemand reageert. ]
[ Voor 82% gewijzigd door Room42 op 30-04-2016 23:01 ]
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
[ Voor 95% gewijzigd door Nick39 op 30-04-2016 23:07 ]
Dat is geen geld voor zo'n toestel! Welke software versie draait er momenteel op? Zit je al op 6.0.1.?breaky73 schreef op vrijdag 29 april 2016 @ 16:35:
[...]
108 Euro. En Android One is ook niet verkeerd om te hebben. Elke maand komt er wel een update binnen
Dan werken notificaties toch prima? Verder kan je dat scherm vullende notificatie van Whatsapp uitzetten in Whatsapp zelf:Nick39 schreef op zaterdag 30 april 2016 @ 15:48:
zo gooit whatsapp gewoon het bericht van de persoon over het hele scherm heen en ook een sms komt gewoon over de systeemmeldingen heen (waar tijd en symbooltjes staan) en dat krijg ik nog niet uit.
Ik krijg nu als ik bv op de notificationbar een whatsapp symbool zie en ik trek dat naar beneden het hele bericht te zien,en op het lockscherm ook..
Dit kan je instellen bij:Ook zie ik in het thema geen tellertje staan bij het sms icoon of het telefoon icoon bij een gemist gesprek.
Blijkbaar is dit niet in te stellen,met de eerder genoemde light manager app is er in elk geval een knipperend lampje tevoorschijn te toveren.
Zo stond het al, ik wil in de statusbalk gewoon het icoontje van whatsapp of gmail maar niet wat er in de whatsapp staat..maar misschien is dat niet mogelijk.rens-br schreef op maandag 02 mei 2016 @ 08:17:
[...]
Dan werken notificaties toch prima? Verder kan je dat scherm vullende notificatie van Whatsapp uitzetten in Whatsapp zelf:
'Whatsapp' -> 'Instellingen' -> 'Meldingen' -> onder 'Berichten' & 'Groepsberichten' -> 'Meldingen' -> 'Geen pop-up'.
Ik zoek me een ongeluk maar die optie zie ik niet staan.[...]
Dit kan je instellen bij:
'Instelligen' -> 'Statusbalk' -> 'Aantal meldingen tonen' -> 'Ja'.
Ik begrijp dus dat je geen 'preview' wil zien van de berichten in het meldingenpaneel, of begrijp ik je nu verkeerd? Ik geloof niet dat je het 'preview' kan uitschakelen namelijk. Dit gaat alleen op je lockscreen.Nick39 schreef op maandag 02 mei 2016 @ 11:23:
[...]
Zo stond het al, ik wil in de statusbalk gewoon het icoontje van whatsapp of gmail maar niet wat er in de whatsapp staat..maar misschien is dat niet mogelijk.
Nu is het me duidelijk wat je wil, maar dat is helaas niet mogelijk op de Wileyfox Swift. Het is geen standaard feature van Android namelijk en moet geïmplementeerd worden door de OS bouwer.Ik bedoel overigens dus dat het icoontje zelf op het homescreen een tellertje krijgt dat staat voor het aantal gemiste gesprekken en zo,niet in de statusbalk,die veeg je nogal eens per ongeluk weg maar als bij het (in mijn geval) blauwe hoorntje bij mijn oude toestel een 2 staat weet ik nog steeds dat ik 2 gemiste gesprekken heb.
Ok, dan is dat duidelijk.. ja de en noemt het meldingenpaneel,de andere statusbar en zo heb je nog meer benamingenrens-br schreef op maandag 02 mei 2016 @ 11:37:
[...]
Ik begrijp dus dat je geen 'preview' wil zien van de berichten in het meldingenpaneel, of begrijp ik je nu verkeerd? Ik geloof niet dat je het 'preview' kan uitschakelen namelijk. Dit gaat alleen op je lockscreen.
Ok, bedankt, het knipperlicht zal me moeten attenderen.Nu is het me duidelijk wat je wil, maar dat is helaas niet mogelijk op de Wileyfox Swift. Het is geen standaard feature van Android namelijk en moet geïmplementeerd worden door de OS bouwer.
De statusbalk en het meldingenpaneel zijn wel degelijk twee verschillende dingen. De Statusbar is de bar waar de tijd gevonden kan worden, trek je de statusbalk naar beneden, komt het meldingenpaneel te voorschijn.Nick39 schreef op maandag 02 mei 2016 @ 11:47:
[...]
ja de en noemt het meldingenpaneel,de andere statusbar en zo heb je nog meer benamingen
Dat zou zomaar kunnen, ik ging er vanuit dat de opties hetzelfde zijn, aangezien er dezelfde software op draait. Zie dit screenshot voor de instelling op mijn OPO.De door jou genoemde instelling statusbalk is misschien wel op de opo maar niet op de wileyfox te vinden ?
Er staan daar een aantal interessante opties, ik gebruik een skin, ik weet niet of dat die optie verbergt,lijkt me niet,in het hele instellingen menu kom ik deze settings niet tegen. (Het hele statusbalk deel niet).rens-br schreef op maandag 02 mei 2016 @ 11:53:
[...]
Dat zou zomaar kunnen, ik ging er vanuit dat de opties hetzelfde zijn, aangezien er dezelfde software op draait. Zie dit screenshot voor de instelling op mijn OPO.
Een skin heeft geen invloed op het instellingen menu. Ik draai nu Android 6.0.1, het zou dus kunnen dat met die update een aantal opties is verplaatst. Als je zoekt in instellingen naar statusbalk, krijg je dan wel resultaat?Nick39 schreef op maandag 02 mei 2016 @ 11:58:
[...]
Er staan daar een aantal interessante opties, ik gebruik een skin, ik weet niet of dat die optie verbergt,lijkt me niet,in het hele instellingen menu kom ik deze settings niet tegen. (Het hele statusbalk deel niet).
Of je installeert een launcher als Nova Launcher, daar is het gewoon een feature van.rens-br schreef op maandag 02 mei 2016 @ 11:37:
[...]
[...]
Nu is het me duidelijk wat je wil, maar dat is helaas niet mogelijk op de Wileyfox Swift. Het is geen standaard feature van Android namelijk en moet geïmplementeerd worden door de OS bouwer.
Hee handige optie.rens-br schreef op maandag 02 mei 2016 @ 12:02:
[...]
Een skin heeft geen invloed op het instellingen menu. Ik draai nu Android 6.0.1, het zou dus kunnen dat met die update een aantal opties is verplaatst. Als je zoekt in instellingen naar statusbalk, krijg je dan wel resultaat?
Dat is inderdaad ook een optie. Maar het is bij de Nova Launcher toch alleen een feature bij de Pro versie?Momus schreef op maandag 02 mei 2016 @ 12:11:
[...]
Of je installeert een launcher als Nova Launcher, daar is het gewoon een feature van.
Dan zijn de opties tussen de ene CyanogenOS versie en de andere dus verschillend.Nick39 schreef op maandag 02 mei 2016 @ 12:20:
[...]
Hee handige optie.
Ja dan vindt hij iets, maar niet alle opties.
Ja het was inderdaad een koopje. De updates lopen ongeveer gelijk met die van Nexus toestellen dus inderdaad alweer een tijdje op 6.0.1rens-br schreef op maandag 02 mei 2016 @ 08:17:
[...]
Dat is geen geld voor zo'n toestel! Welke software versie draait er momenteel op? Zit je al op 6.0.1.
[ Voor 19% gewijzigd door Nick39 op 03-05-2016 15:12 ]
Verwijderd
Jahoor, natuurlijk krijg je met een unlocked bootloader ook updates. En het is inderdaad een idee om dat direct in het begin te doen...Nick39 schreef op zaterdag 30 april 2016 @ 11:58:
Als ik de bootloader unlock krijg ik dan nog wel eventuele updates ??
Het lijkt me makkelijker dit in het begin te doen,als dat ik straks alles gecustomized heb en ik alles kwijtraak op het moment dat ik later die bootloader unlock ??
Goed nieuws!Verwijderd schreef op woensdag 04 mei 2016 @ 10:09:
[...]
Jahoor, natuurlijk krijg je met een unlocked bootloader ook updates. En het is inderdaad een idee om dat direct in het begin te doen...
Op de OnePlus One met TWRP recovery kan ik geen OTA's installeren van CyanogenOS. Ik ga er dus vanuit dat dit op de Wileyfox Swift niet anders zal zijn. Je kan echter via de aangepaste recovery wel gewoon de Full Zip's installeren, zonder data verlies.Verwijderd schreef op woensdag 04 mei 2016 @ 11:37:
Dat heb ik dan weer niet getest... Jij dus wel?
[ Voor 13% gewijzigd door rens-br op 04-05-2016 12:28 ]
[ Voor 77% gewijzigd door Nick39 op 04-05-2016 16:14 . Reden: taalvautjes :P ]
【ツ】Ipad air2, Macbook pro 2012, Samsung a53, Skagen Hybrid【ツ】
Ik wacht de ervaringen van anderen eerst even af... ook zie ik even niet in of en hoe ik root kan behouden of dat ik weer opnieuw moet rooten, op zich is het geen enorm ingewikkeld proces maar toch.. is 6 echt wezenlijk anders dan de huidige rom ??4play schreef op donderdag 05 mei 2016 @ 10:04:
Mijn update naar cyanogen OS 13 is inmiddels aan het downloaden. Aangezien ik aan het kamperen ben komt het heel slecht binnen... Maar dat mag de pret vast niet drukken.
【ツ】Ipad air2, Macbook pro 2012, Samsung a53, Skagen Hybrid【ツ】
Dich bis echt unne foëzen haas
Hier ook niet, 23:15 dus ik zal wel overgeslagen worden danslaay schreef op donderdag 05 mei 2016 @ 16:42:
Hier nog geen update te vinden. Ook niet na handmatig zoeken. Geduld dus...
Ok, post eventuele ervaringen er mee indien mogelijk, ik heb daarnet gecontroleerd en hij staat er nog niet, uw toestel is up to date oid geeft hij aan...Cranberry schreef op vrijdag 06 mei 2016 @ 09:58:
Uitrol gaat gefaseerd blijkbaar. Mijn toestel kreeg gisteravond pas de update aangeboden. 'k Heb nog te weinig 'gespeeld' om een oordeel over de nieuwe versie te geven.
Het upgrade-proces zelf verliep prima!
Waarschijnlijk werkt de OTA update bij jou niet vanwege het rooten, dus je moet handmatig de update flashen via de recovery. Vanwege het rooten heb je daar de full zip voor nodig en die is nog niet beschikbaar, maar wordt pas over enkele weken vrij gegegeven.Nick39 schreef op donderdag 05 mei 2016 @ 11:25:
[...]
Ik wacht de ervaringen van anderen eerst even af... ook zie ik even niet in of en hoe ik root kan behouden of dat ik weer opnieuw moet rooten, op zich is het geen enorm ingewikkeld proces maar toch.. is 6 echt wezenlijk anders dan de huidige rom ??
[ Voor 3% gewijzigd door rens-br op 06-05-2016 10:53 ]
Verwijderd
Ja, we hebben jouw toestel op de blacklist gezet, jij krijgt geen updateNick39 schreef op donderdag 05 mei 2016 @ 23:17:
[...]
Hier ook niet, 23:15 dus ik zal wel overgeslagen worden dan
Ik wist het !!!Verwijderd schreef op vrijdag 06 mei 2016 @ 10:53:
[...]
Ja, we hebben jouw toestel op de blacklist gezet, jij krijgt geen update
Dat vraag ik me dus af.. zolang hij nog niet wordt aangeboden kan ik het ook niet proberen.rens-br schreef op vrijdag 06 mei 2016 @ 10:52:
[...]
Waarschijnlijk werkt de OTA update bij jou niet vanwege het rooten, dus je moet handmatig de update flashen via de recovery.
Waarom, ik draai gewoon de originele recovery met genoemde versie,waarom zou ik die opnieuw installeren ?[list=1]
• Maak een full backup in recovery (indien mogelijk)
• Download de update via de Updatetracker:
• Download cm-12.1-YOG7DAS2FI-crackling-signed-fastboot-07863145a7.zip, pak het bestand uit en kopieer recovery.img naar je telefoon:
Dus: cm-12.1-YOG7DAS2FI-crackling-signed-81d046434c.zip zou dan android M bevatten ??• Download cm-12.1-YOG7DAS2FI-crackling-signed-81d046434c.zip naar je telefoon.
• Reboot naar Recovery en installeer 'cm-12.1-YOG7DAS2FI-crackling-signed-81d046434c.zip'
• Selecteer 'Wipe Cache partition'.
• Reboot en laat de telefoon apps bijwerken (indien nodig):
• Reboot in recovery en installeer de update gedownload in stap 2'.
• Selecteer 'Wipe Cache partition'.
• Reboot, de apps worden nu geoptimaliseerd en Android M is geïnstalleerd.
[/list]
Mochten er verder nog mensen geïnteresseerd zijn in de Changelog, kan je deze link even raadplegen.
[ Voor 72% gewijzigd door Nick39 op 06-05-2016 12:26 ]
Verwijderd
Dank voor het melden !Verwijderd schreef op vrijdag 06 mei 2016 @ 13:59:
We hebben de FOTA update voor de Swift (tijdelijk) stil gezet. Er is in Rusland een klein issue gevonden, die naar alle waarschijnlijkheid geen invloed heeft op Europese klanten heeft.
Waarschijnlijk is het probleem snel opgelost en dan zal de FOTA weer worden gecontinueerd.
Balen, heb hem nog geen week geleden daar besteld voor 5 tientjes meer.. Ik zat ook al naast de cashback..Slin77 schreef op zaterdag 07 mei 2016 @ 02:07:
Wileyfox Swift zwart nu in de dagaanbieding bij bol.com voor E129,dat is een mooi prijsje zeg!
Verwijderd
Ik gebruik dezelfde combinatie en hier werkt het prima. Heb je gegevensverbinding aan staan?Verwijderd schreef op zaterdag 07 mei 2016 @ 13:14:
Ik heb een vraagje over het internet instellen op de wileyfox swift.
Heb een abonnement bij hollandsnieuwe die van 1000bel/sms/mb en ik kreeg t niet voor elkaar om internet te krijgen op mn mobiel.(bellen smsen werkt wel)
Nou heb ik de klantenservice van hollandsnieuwe gebeld en die wisten het ook niet op te lossen omdat ze het mobiel niet kenden... (Wel vanalles geprobeerd maar niet gelukt)
Zouden jullie mij hier misschien mee verder kunnen helpen?
Dit kan ingesteld worden bij:Naam: hollandsnieuwe
APN: live.vodafone.com
Proxy: leeg laten/maken
Poort: leeg laten/maken
Gebruikersnaam: leeg laten/maken
Wachtwoord: leeg laten/maken
MCC: 204
MNC: 04
Verificatietype: PAP
[ Voor 9% gewijzigd door Pazzie op 07-05-2016 13:25 ]
Verwijderd
[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 07-05-2016 14:16 ]
Bij APN-type heb ik "default,supl" staan, zonder aanhalingstekens.Verwijderd schreef op zaterdag 07 mei 2016 @ 13:48:
Ja ik heb precies die instellingen. De rest is allemaal leeggelaten en uiteraard staat mobiele gegevens aan. Die zet ik altijd aan via instellingen-datagebruik-mobiele gegevens aanzetten
Nog even iets over die instellingen heb jij nog iets bij APN type staan?
Even een heel ander vraagje, als je alleen al mobiele gegevens aanzet moet er bovenin het scherm waar de batterij staat ook toch een tekentje verschijnen dat het mobiel uberhaupt aan het zoeken is voor internet. Die is bij mij nog niet te voorschijn gekomen...
Alvast bedankt voor het helpen.
Ik trek het pulldown scherm naar beneden, daar zie ik een symbooltje staan van de mobiele provider, daar klik ik op en krijg dan een scherm om de mobiele verbinding aan te zetten,het zal ongetwijfeld hetzelfde scherm zijn,maar probeer het eens.Verwijderd schreef op zaterdag 07 mei 2016 @ 13:48:
Ja ik heb precies die instellingen. De rest is allemaal leeggelaten en uiteraard staat mobiele gegevens aan. Die zet ik altijd aan via instellingen-datagebruik-mobiele gegevens aanzetten
Verwijderd
[ Voor 28% gewijzigd door volly op 08-05-2016 20:47 ]
Verwijderd
Hey,Verwijderd schreef op zondag 08 mei 2016 @ 01:59:
@pazzie ja bij mijn apn type staat hetzelfde. Bij mij staan er twee icoontjes bovenin: bereik icoontje van hollandsenieuwe(driehoek achtig) en de batterij. Nergens staat een uitroeptekentje bij.
@nick39 idd zo kun je mobiele gegevens ook aanzetten
Ben vanmiddag bij een vodafone winkel geweest en die konden mij ook niet verder helpen dus ik ga mijn mobiel terugsturen naar mobiel.nl waar ik em gekocht heb en hopelijk lukt t wel met een nieuw mobiel.
Verwijderd
Nog niet maar heb inmiddels mobiel.nl nog een keer gesproken en we denken dat het een fabrieksfout is. Dus ik stuur hem op zodra ik even een ander mobiel te leen heb.Verwijderd schreef op maandag 09 mei 2016 @ 16:03:
[...]
Hey,
Stuur ons even een DM, als je jouw toestel nog niet hebt teruggestuurd.
Een Direct Message. Een privéberichtje dus.Verwijderd schreef op dinsdag 10 mei 2016 @ 01:01:
[...]
Nog niet maar heb inmiddels mobiel.nl nog een keer gesproken en we denken dat het een fabrieksfout is. Dus ik stuur hem op zodra ik even een ander mobiel te leen heb.
Enne ik heb geen idee wat een DM is
Verwissel ze eens van slot ??garp schreef op maandag 09 mei 2016 @ 20:51:
Ik heb een issue met data. Sim1 is privé met ziggo mobiel. Sim 2 is KPN, werk.
Nu lukt het wel om data via kpn te laten lopen, maar als ik ziggo kies dan lukt dat niet. Krijg dan uutroeptekens in de gsm- ontvangst iconen. Lukte eerder wel. Apn ziggo is goed volgens Ziggo website.
Iemand enig idee?
Verwijderd
Voor jou geldt hetzelfde... Als je er niet uitkomt, mag je contact met ons opnemen middels DM.garp schreef op maandag 09 mei 2016 @ 20:51:
Ik heb een issue met data. Sim1 is privé met ziggo mobiel. Sim 2 is KPN, werk.
Nu lukt het wel om data via kpn te laten lopen, maar als ik ziggo kies dan lukt dat niet. Krijg dan uutroeptekens in de gsm- ontvangst iconen. Lukte eerder wel. Apn ziggo is goed volgens Ziggo website.
Iemand enig idee?
Op welke manier je de update ook installeert, je moet daarna altijd weer opnieuw rooten.Nick39 schreef op vrijdag 06 mei 2016 @ 11:35:
[...]
Ik vraag me alleen af of ik met de gebruikte recovery het truukje (rooten) opnieuw kan doen of dat ik voor de nieuwe versie ook een nieuwe recovery moet opzoeken.
Over het algemeen kan OTA geïnstalleerd worden wanneer de recovery weer standaard is, maar het kan ook zijn dat de root in te weg zit.Dat vraag ik me dus af.. zolang hij nog niet wordt aangeboden kan ik het ook niet proberen.
Een OTA update bestand verwacht bepaalde (onaangepaste) bestanden op je telefoon, als je dus geroot hebt kunnen er bepaalde systeembestanden aangepast zijn, waardoor OTA mislukt. Bij het opnieuw flashen van de ener laatste versie, zorg je ervoor dat root verdwijnt en alle systeembestanden weer origineel zijn[/]Waarom, ik draai gewoon de originele recovery met genoemde versie,waarom zou ik die opnieuw installeren
Nee. CM12.1 is de ener laatste Android versie, je kan hierboven lezen waarom dat nodig is. Android M zit in het update bestand wat je kan downloaden met de update tracker.cm-12.1-YOG7DAS2FI-crackling-signed-81d046434c.zip zou dan android M bevatten ??
De OTA melding heeft niks te maken met een update wel of niet kunnen installeren, dat houdt de telefoon namelijk helemaal niet bij. Je krijgt dus wel gewoon vanzelf een melding dat er een update klaar staat.Ik heb geen haast,dank je voor je tut,maar als de OTA niet zou werken,zou ik daar dan geen melding van krijgen IPV dat er geen update beschikbaar is ?
Dit kan dus gedownload worden via de update tracker.(misschien dat iemand het OTA file kan onderscheppen ? Of is dat weer een domme opmerking ?)
Waarschijnlijk heb je gewoon de verkeerde APN ingesteld. Ik zie het volgende op de website staan.Verwijderd schreef op zondag 08 mei 2016 @ 01:59:
Ben vanmiddag bij een vodafone winkel geweest en die konden mij ook niet verder helpen dus ik ga mijn mobiel terugsturen naar mobiel.nl waar ik em gekocht heb en hopelijk lukt t wel met een nieuw mobiel.
Mocht dat niet werken probeer daarna het volgende:handmatig instellen
Je kunt je instellingen ook handmatig instellen, door onderstaande stappen te volgen:
Ga in de Instellingen van je toestel naar Mobiele data
Bij Namen toegangspunten of APN, voer live.vodafone.com in
Bij Gebruikersnaam, voer vodafone in
Bij Wachtwoord, voer vodafone in
Bij MCC, voer 204 in
Bij MNC, voer 04 in
Bij Verificatietype, kies PAP
Overigens kan je voor de volgende keer gewoon zeggen tegen de klantenservice dat je een Google Nexus 6P hebt, die twee toestellen hebben nagenoeg dezelfde software, waardoor de stappen hetzelfde zijn.instellingen oudere simkaart
Bel het volgende nummer: *101#
Zie je het volgende bericht: "Je hebt nog [...] over in je extra bundel. Je hebt nog [...]. Fijne dag verder"
Ga in de Instellingen van je toestel naar Mobiele data
Bij Namen toegangspunten of APN, voer data.dataxs.mobi in
Bij Gebruikersnaam, laat dit veld leeg
Bij Wachtwoord, laat dit veld leeg
[ Voor 27% gewijzigd door rens-br op 11-05-2016 08:25 ]
Misschien ben ik te ongeduldig, maar is er al wat nieuws te melden over het gevonden probleem en het eventueel weer hervatten van de update?Verwijderd schreef op vrijdag 06 mei 2016 @ 13:59:
We hebben de FOTA update voor de Swift (tijdelijk) stil gezet. Er is in Rusland een klein issue gevonden, die naar alle waarschijnlijkheid geen invloed heeft op Europese klanten heeft.
Waarschijnlijk is het probleem snel opgelost en dan zal de FOTA weer worden gecontinueerd.
Ik wacht even of de (F)OTA danwel een update naar CM13 ergens downloadbaar komt (hoop ik) of een full version en dan ga ik daar mee spelen, als ik alles weer origineel moet maken moet ik me ook gaan afvragen of dat wel de moeite waard is voor me.rens-br schreef op dinsdag 10 mei 2016 @ 11:24:
[...]
Over het algemeen kan OTA geïnstalleerd worden wanneer de recovery weer standaard is, maar het kan ook zijn dat de root in te weg zit.
[...]
Een OTA update bestand verwacht bepaalde (onaangepaste) bestanden op je telefoon, als je dus geroot hebt kunnen er bepaalde systeembestanden aangepast zijn, waardoor OTA mislukt. Bij het opnieuw flashen van de ener laatste versie, zorg je ervoor dat root verdwijnt en alle systeembestanden weer origineel zijn[/]
[ Voor 10% gewijzigd door Nick39 op 10-05-2016 21:08 ]
Nogmaals de update is te downloaden via de Cyanogen Updatetracker, al zal daar momenteel alleen de incremental update aangeboden worden. De full zip zal nog wel enkele weken op zich laten wachten. Als de full zip uitgekomen is, zal deze ook op de Cyanogen website verschijnen.Nick39 schreef op dinsdag 10 mei 2016 @ 21:02:
[...]
danwel een update naar CM13 ergens downloadbaar komt (hoop ik) of een full version en dan ga ik daar mee spelen, als ik alles weer origineel moet maken moet ik me ook gaan afvragen of dat wel de moeite waard is voor me.
De releasenotes zijn in ieder geval hier te vinden.Ik hoop dat ik er achterkom wat de verschillen zijn tussen CM12 en CM13,
[ Voor 6% gewijzigd door rens-br op 11-05-2016 08:29 ]
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq