Kunnen jullie mij helpen met mijn Z-wave netwerk. Ik heb een wat raar probleem.
Voorheen maakte ik gebruik van de volgende componenten:
* Zwave.me UZB stick (antennte)
* Fibaro motion sensor
* Danfoss Living Connect Thermostaatkraan (LC-13) SKU: 014G0013
Linkie naar het product
Tot voor kort werkte dit prima, alle apparten waren gekoppelt, echter miste ik op een geven moment de temperatuur en de Lux terugkoppeling van de Fibaro Motion sensor.
Na wat zoeken op internet bleek dit te komen door het gebruik van de Zwave.me UZB antenne.
Zodoende heb ik de Aeon Labs Z-stick aangeschaft. Deze heb ik aan Domoticz toegevoegd onder de Open - zwave USB.
Hierna ben ik opnieuw mijn netwerk gaan opbouwen (heb niet de componenten gexclude, maar allemaal een factory reset gegeven), en heb ik aan het netwerk 2 stuks Fibaro Dimmer versie 2 toegevoegd.
Echter krijg ik de Danfoss Living Connect Thermostaatkraan niet geinclude in het netwerk. Hij lijkt de antenne gewoon niet te vinden.
De Fibaro Dimmer versie 2 zit wel in het netwerk en werkt naar behoren. De Fibaro motion sensor lukte ook niet maar kreeg er ook totaal geen leven in dus denk dat de batterij op is.
Heeft iemand hier ervaring mee? Tips over wat er aan de hand kan zijn?
Is het eventueel mogelijk om met 2 verschillende antenne types te werken? of gaan ze elkaar dan in de weg zitten.
EDIT:
Blijkbaar zijn de Danfoss knoppen niet helemaal door de factory reset gekomen. na een paar keer klooien heb ik ze nu weer in mijn systeem
[
Voor 5% gewijzigd door
luigi87 op 11-07-2016 17:22
. Reden: de oplossing ]