Als je de storing hebt, maak eens een foto van het display met de status.deheerdejong schreef op dinsdag 19 mei 2020 @ 09:06:
Hahaha, Dacht ik toch gister met de Peug naar huis te gaan rijden!!
Niet dus, Na het starten wilde ik weg rijden maar nee hoor, storingslampje aan en niks meer doen!!!!
Wat een ##$*&*%#@@ dingen.
Weer de snelheidssensor denk ik die geen goed signaal geeft!
Maar weer demonteren en kijken wat er nu weer aan de hand is.
Mocht het de sin/cos encoder zijn in de motor dan kan je dat zien op de sevcon-controller achterop. Deze heeft een groene led, deze brand continu in normaal bedrijf. Als je 11 pulsen krijgt op deze led, dan is het je encoder op de motor.
Nogmaals kijk ook goed naar de verbindingen, je hebt 1 connector op de encoder en een stukje verder weer 1 op het frame. Zorg dat deze verbindingen goed zijn de kleinste afwijking d.m.v. een overgangsweerstand kan al een storing geven. Let wel de signalen zijn uiterst klein, dus een afwijking daarin kan al fataal zijn.
[ Voor 17% gewijzigd door spattex op 19-05-2020 12:16 ]
Victron multiplus 48/5000, 3 maal Pylontech 15 kWh, Venus E V1.52, CT003 V1.07