Klinkt eigenlijk exact als mijn systeem specificatie.Angeloonie schreef op vrijdag 23 oktober 2015 @ 13:11:
Thanks voor de feedback over W10.
Heb zelf een relatief nieuwe videokaart (GTX 770) en de rest van de PC is ook niet zo oud. Moederbord uit 2013, geheugen en SSD zijn dus nieuw straks.
Heb nu een SSD voor mijn C:\ drive met windows en programma's, maar die is niets als ik zo kijk naar de nieuwe SSD's540/520 lezen/schrijven vs een miezerige 250/70
Ga dus mijn huidige D:\ (Games) laten vervallen en lekker alles op de SSD zetten. Hopelijk scheelt dat laadschermen in D3 want die zijn nog steeds best lang (bijv. binnengaan rift kan wel 7-10 seconden zijn).
I7 950 - GA-X58A-UD3R
GTX 770 - MSI Twin FROZR oid
Samsung 840 SSD
Loop sinds de Win 10 upgrade te tobben met de Nvidia drivers die steeds crashen waardoor ik al 2x monk heb mogen begraven.
Heb na de upgrade een verse Win10 gedaan om het euvel aan te pakken, maar systeem crashed op verschillende momenten na graphic driver crash. (soms bij windows login soms pas na uren gamen)
Uiteindelijke besloten Win7 weer te installeren... eerste dag 0,0 crashes... ik dacht verlost te zijn hiervan.
Helaas gisteren na 10 minuten in game... wederom graphic driver crash..
Heb nu m'n oude 5.1 speaker systeem er uit gegooid omdat deze ook conflicten kreeg - dus vermoed een probleem met m'n moederbord.
Volgende week maar een nieuw systeem in elkaar schroeven, hij was ook al minstens 5 jaar oud... dus hard aan vervanging toe