Welke film(s) heb je laatst gezien en wat vond je? [Deel 28] Vorige deel Overzicht

Pagina: 1 ... 32 ... 281 Laatste
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Conscience NL
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 02-10 21:59
Doctor Strange (2016)Doctor Strange (2016)
IMDb: N/A | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
Gisteren gezien in IMAX 3D. Weer een geslaagde superheld-film van Marvel. Bizar goede special effects, goede humor, actie, en het verveelt geen moment.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

PS4 Pro - ConscienceNL | Nintendo Switch | LG OLED 55C7


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arsimo
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 10-09-2024
Vrijdag schreef op donderdag 27 oktober 2016 @ 23:59:
[...]

Ik kan je Idri I smotri aanraden. IMDB: Idi i smotri (1985)
Waarschuwing: deze film is niet voor tere zieltjes. Niet vanwege heel veel geweld of "gore" maar omdat het een enorm naargeestige en deprimerende film is. Geen slowmotion shots van wapperende vlaggen en heroische soldaten.
Ook wel bekend onder de naam "Come and See". Inderdaad een enorme aanrader. Wel goed geconcentreerd kijken, het is niet altijd even makkelijk en de betekenis(sen) niet altijd recht-toe-recht-aan. Sommige scenes hebben enorme indruk op mijn gemaakt - ondanks, of misschien wel juist, door de eenvoud van filmen er van.

De film is ook door menig gerenomeerd filmmagazine uitgeroepen tot een van de beste, of zelfs de beste, oorlogsfilm(s) allertijden. Ik heb er ooit iets op dit forum (of was het een ander) over geschreven, maar dat is al ff geleden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • six-shooter
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 23-04 19:44
Ted 2 (2015)Ted 2 (2015)
IMDb: 6.4 | Genre: Comedy | Runtime: 115 min | MPAA: R
Leuke film, humor is spot on, verhaallijn is wel echt baggerder dan de eerste Ted
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +7 Henk 'm!

  • max
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

max

a.k.a. Bezwaarbaard

Geen review, maar dit moet ik even kwijt:

Wat een leuke posts de afgelopen tijd. Prettige afwisseling met de "knipperlicht ja-nee"-discussies.

d:)b

Bald by design, beard by choice.

Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M-ThijZ
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 22:38

M-ThijZ

Riding on Rails

Conscience NL schreef op vrijdag 28 oktober 2016 @ 11:01:
Doctor Strange (2016)[afbeelding]
IMDb: N/A | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
Gisteren gezien in IMAX 3D. Weer een geslaagde superheld-film van Marvel. Bizar goede special effects, goede humor, actie, en het verveelt geen moment.
[afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding]9 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Ik sluit mij volledig aan bij dit oordeel. Gisteren heb ik de film met een aantal collega's gezien. Ik wist van te voren echt niet wat ik moest verwachten, want van Doctor Strange had ik nog niet eerder gehoord, maar dit is wat mij betreft een van de beste Marvel films tot nu toe.

De humor en het karakter dat Benedict Cumberbatch neerzet is echt geniaal.

Heel ander soort humor dan Guardians of the Galaxy, Thor of Avengers.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Aan wie imax kent, is dat nu een heel grote toevoeging? We gaan normaal naar 2d en 3d films, maar een imax zit alleen op meer dan 1,5 uur rijden (Arena of Arnhem). Nu begreep ik van een van de medewerkers van Pathe dat Arnhem heel tof is, maar Amsterdam Arena zal ook wel ok zijn . Is het de moeite waard om dat eens te proberen?

We gaan waarschijnlijk star wars eerst in Zwolle in de nieuwe Pathe zien met laser en athmos en daarna willen we nog een keer naar een imax om hem daar te zien. Ik kan alleen niet echt ontdekken of dat nu heel veel beter is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paulus07
  • Registratie: Maart 2009
  • Niet online
Ultra schreef op vrijdag 28 oktober 2016 @ 09:37:
[...]

Dank, hij staat inmiddels vooraan in de rij.

[...]

Staat op de verlanglijst, zeker na Song of the Sea gezien te hebben :).


Oorlogsfilms an sich spreken me niet aan, dus ik ben vaak op zoek naar iets extra's of anders buiten het verheerlijken van het oorlogsgeweld. Bovenstaande twee suggesties kan ik me helemaal in vinden. Verder het uitmuntende Paths of Glory, zie review T0ny, het antieke All Quiet on the Western Front, zie review MrFl0ppY en bijv. The Battle of Algiers (1966) of Waltz with Bashir (2008).
Deze blijft ook wel iets hebben. Geschoten vlak na WW2 met niet eens acteurs erin maar de militairen die gevochten hebben + echte panther tanks etc die tijdens market garden zijn achtergebleven. helden _/-\o_

IMDB: Theirs Is the Glory (1946)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • RobinHood
  • Registratie: Augustus 2011
  • Niet online

RobinHood

Touch grass? Ben geen tuinman!

arsimo schreef op vrijdag 28 oktober 2016 @ 11:23:
[...]


Ook wel bekend onder de naam "Come and See". Inderdaad een enorme aanrader. Wel goed geconcentreerd kijken, het is niet altijd even makkelijk en de betekenis(sen) niet altijd recht-toe-recht-aan. Sommige scenes hebben enorme indruk op mijn gemaakt - ondanks, of misschien wel juist, door de eenvoud van filmen er van.

De film is ook door menig gerenomeerd filmmagazine uitgeroepen tot een van de beste, of zelfs de beste, oorlogsfilm(s) allertijden. Ik heb er ooit iets op dit forum (of was het een ander) over geschreven, maar dat is al ff geleden.
Come and See is een van de weinige films waarbij ik echt dacht "fuck....", want je weet dat dit niet een fantasieverhaaltje is, maar dat dit toen gebeurde. Het is echt, en het is niet mooier gemaakt dan het is.

Andere films waarbij ik dat heb/had zijn Grave of the Fireflies, en Turtles Can Fly.

Gaan min of meer over hetzelfde thema, namelijk vooral wat oorlog doet met kinderen, Het zijn geen actieknallers, geen traditionele oorlogsfilms dus, maar ik vind ze daardoor wel veel beter binnen komen, het is tastbaarder.

Ik zag ook ergens Waltz With Bashir genoemd worden, en met de film had ik echt helemaal niks. Ik begrijp wel wat de film wilt doen, maar hij pakte mij gewoon niet. .

People as things, that’s where it starts.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stukfruit
  • Registratie: Oktober 2007
  • Niet online
Verwijderd schreef op vrijdag 28 oktober 2016 @ 21:19:
Aan wie imag kent, is dat nu een heel grote toevoeging? We gaan normaal naar 2d en 3d films, maar een imax zit alleen op meer dan 1,5 uur rijden (Arena of Arnhem). Nu begreep ik van een van de medewerkers van Pathe dat Arnhem heel tof is, maar Amsterdam Arena zal ook wel ok zijn . Is het de moeite waard om dat eens te proberen?

We gaan waarschijnlijk star wars eerst in Zwolle in de nieuwe Pathe zien met laser en athmos en daarna willen we nog een keer naar een imax om hem daar te zien. Ik kan alleen niet echt ontdekken of dat nu heel veel beter is.
Ik weet niet waar je woont, maar als je eenzelfde ervaring wil hebben als IMAX dan zou je ook naar een van de Dolby Cinema-zalen van Vue kunnen gaan. Die zitten in Eindhoven en Hilversum, met nog een op Dolby Cinema-gebaseerde zaal in Alkmaar (niet compleet ivm oa. ontbrekende ingang met grote LED-schermen, maar lijkt er wel veel op qua zaal- en schermgrootte + audio).

Misschien is een van die locaties dichterbij voor je? :) In principe zijn die niet veel beter of slechter dan IMAX. Ze zijn juist ontwikkeld als tegenhanger van de IMAX-zalen.

Dat zit wel Schnorr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Plainside
  • Registratie: September 2014
  • Laatst online: 06-10 16:56

Plainside

I browse when I'm at work

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016)Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016)
IMDb: 7.9 | Genre: Adventure, Fantasy | Runtime: 127 min | MPAA: PG-13
Een interesante film... Ja mijn gevoel er over na het gezien te hebben niet goed.
Met het gevoel van Ik hoop dat deze film geweldig is ging ik de bioscoop binnen.
Helaas kwam ik in de pauze al naar buiten met het gevoel dat ik de rest niet geweldig zou vinden.
Dit kwam vooral door dat op sommige momenten tijdens de film de acteurs of eerder hun zinnen plat vielen, er zat geen echt gevoel achter waardoor de "emersion"er uit viel.
Dit kwam ook tijdens het tweede deel van de film(na de pauze) ook weer een paar keer terug.
En vooral op de moment waar je echt in het verhaal zat viel het opeens weg door een lijn die de acteur plat liet vallen.
Het verhaal is daarin tegen zeer interesant en ik hoop zeker dat een before film komt vanuit de opa.
Als de lijnen die de acteurs niet plat hadden gevallen dan had ik zeker meer van de film kunnen genieten.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Stukfruit schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 02:53:
[...]


Ik weet niet waar je woont, maar als je eenzelfde ervaring wil hebben als IMAX dan zou je ook naar een van de Dolby Cinema-zalen van Vue kunnen gaan. Die zitten in Eindhoven en Hilversum, met nog een op Dolby Cinema-gebaseerde zaal in Alkmaar (niet compleet ivm oa. ontbrekende ingang met grote LED-schermen, maar lijkt er wel veel op qua zaal- en schermgrootte + audio).

Misschien is een van die locaties dichterbij voor je? :) In principe zijn die niet veel beter of slechter dan IMAX. Ze zijn juist ontwikkeld als tegenhanger van de IMAX-zalen.
Ik kom uit Friesland, Allmaar is te doen, ik neem de tip mee.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ferra
  • Registratie: Januari 2010
  • Niet online
Stukfruit schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 02:53:
[...]


Ik weet niet waar je woont, maar als je eenzelfde ervaring wil hebben als IMAX dan zou je ook naar een van de Dolby Cinema-zalen van Vue kunnen gaan. Die zitten in Eindhoven en Hilversum, met nog een op Dolby Cinema-gebaseerde zaal in Alkmaar (niet compleet ivm oa. ontbrekende ingang met grote LED-schermen, maar lijkt er wel veel op qua zaal- en schermgrootte + audio).

Misschien is een van die locaties dichterbij voor je? :) In principe zijn die niet veel beter of slechter dan IMAX. Ze zijn juist ontwikkeld als tegenhanger van de IMAX-zalen.
Ik vind het overrated. Vind imax niet heel bijzonder. Meer een marketing truukje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjaool
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 06-10 16:48

sjaool

Every life should have 9 cats

Sbakker1982 schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 09:02:
[...]


Ik vind het overrated. Vind imax niet heel bijzonder. Meer een marketing truukje.
IMAX een marketing truuk noemen is wel heel bizar. IMAX heeft namelijk een veel groter oppervlak en kan ook veel meer beeldinformatie bevatten. Het gaat bij IMAX dan ook om beeldkwaliteit en beleving.

Afbeeldingslocatie: https://www.flixist.com/ul/212249-imax-35mm-the-dark-knight-rises-and-you/35mm-vs-IMAX-format-70mm-film-size-620x.jpg

"When you grow up your heart dies"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jelte
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Dat zijn analoge beeldformaten. Wat is het verschil in het huidige digitale filmtijdperk?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ferra
  • Registratie: Januari 2010
  • Niet online
sjaool schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 09:36:
[...]

IMAX een marketing truuk noemen is wel heel bizar. IMAX heeft namelijk een veel groter oppervlak en kan ook veel meer beeldinformatie bevatten. Het gaat bij IMAX dan ook om beeldkwaliteit en beleving.

[afbeelding]
Vind je dat ronde scherm in bijv. de pathe arena imax zaal fijn kijken? Ik heb star wars the force awakens in 3d, imax, en niet 3d bekeken en ik vond imax nou niet een onwijs gavere beleving dan in bijv. 3d

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sydney08
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 02-03-2023
IMAX verschilt echt per locatie. Ben op 2 verschillende locaties geweest en de ene was echt super, maar de ander niet veel beter dan een normaal doek. Beide locaties waren niet in NL, dus kan er daar niet direct 1 aanraden.

Tomorrow is not today!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • w00Dy
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 06-10 11:06

w00Dy

Make soap, not war

Doctor Strange (2016)Doctor Strange (2016)
IMDb: N/A | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
Film gaat als een trein, casting zit goed, de humor is on point en visueel is dit een topfilm. Maar waar we bij Iron-man, Captain America en de rest van de Avengers club tijd krijgen het personage te leren kennen en uit te diepen wordt in Doctor Strange ons zoveel nieuwe concepten geintroduceerd dat we amper tijd krijgen om te ademen. Voor mij was Doctor Strange een heel interessant personage en ik heb dan ook erg uitgekeken naar deze film, ergens vind ik het jammer dat ze alles in 1 film gepropt hebben maar uiteindelijk is dit een goeie film waarbij Marvel voor hunzelf de lat behoorlijk hoog legt in de MCU die in een rotvaart op ons afkomt.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sydney08
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 02-03-2023
Sausage Party (2016)Sausage Party (2016)
IMDb: 6.7 | Genre: Animation, Adventure, Comedy | Runtime: 89 min | MPAA: R
Animatiefilm voor volwassenen. Bij tijd en wijlen erg grappig en origineel gebracht. O.a. religie wordt compleet belachelijk gemaakt en dat vond ik op een leuke manier gedaan.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Tomorrow is not today!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjaool
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 06-10 16:48

sjaool

Every life should have 9 cats

Jelte schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 09:44:
Dat zijn analoge beeldformaten. Wat is het verschil in het huidige digitale filmtijdperk?
Dat maakt niet uit. Dit zijn de standaard beeldformaten en daar heb je zelfs in het digitale tijdperk mee van doen. Je hebt in de digitale fotografie ook verschillende sensorformaten waarbij de beeldkwaliteit ook toeneemt met de sensorgrootte. Nu weet ik ook wel dat hierbij de pixelgrootte natuurlijk ook van belang is.

Ik moet trouwens wel bekennen dat ik nog nooit een film op IMAX formaat heb gezien. Wel demonstratiefilms jaren geleden op de kermis maar voor de rest geen speelfilms. ;)

[ Voor 6% gewijzigd door sjaool op 29-10-2016 18:17 ]

"When you grow up your heart dies"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jelte
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
sjaool schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 18:16:
[...]

Dat maakt niet uit. Dit zijn de standaard beeldformaten en daar heb je zelfs in het digitale tijdperk mee van doen. Je hebt in de digitale fotografie ook verschillende sensorformaten waarbij de beeldkwaliteit ook toeneemt met de sensorgrootte. Nu weet ik ook wel dat hierbij de pixelgrootte natuurlijk ook van belang is.

Ik moet trouwens wel bekennen dat ik nog nooit een film op IMAX formaat heb gezien. Wel demonstratiefilms jaren geleden op de kermis maar voor de rest geen speelfilms. ;)
maar ze nemen de film maar één keer op. Dus sensorgrootte van normaal en Imax is in de basis hetzelfde.

Dus moet het verschil in de projectie zitten lijkt me. Maar wat is het verschil?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • autje
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 06-10 11:28
arsimo schreef op vrijdag 28 oktober 2016 @ 11:23:
[...]
De film is ook door menig gerenomeerd filmmagazine uitgeroepen tot een van de beste, of zelfs de beste, oorlogsfilm(s) allertijden. Ik heb er ooit iets op dit forum (of was het een ander) over geschreven, maar dat is al ff geleden.
Ik zou zelfs willen beweren dat dit gewoon een van de beste films aller tijden is, ongeacht genre.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • autje
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 06-10 11:28
Jelte schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 18:30:
[...]
maar ze nemen de film maar één keer op. Dus sensorgrootte van normaal en Imax is in de basis hetzelfde.

Dus moet het verschil in de projectie zitten lijkt me. Maar wat is het verschil?
Daar hebben we wikipedia voor (ook omdat ik het niet beter uit kan leggen dan dit):
The IMAX cinema process increases the image resolution by using larger film frame; in relative terms, a frame of IMAX format film has three times the theoretical horizontal resolution of a frame of 35mm film.[10]

To achieve such increased image resolution, which IMAX estimates at approximately 12 thousand lines of horizontal resolution (12K),[11] 65mm film stock passes horizontally through the IMAX movie camera, 15 perforations at a time. At 24 frames per second, this means that the film moves through the camera at 102.7 metres per minute (just over 6 km/h). In a conventional 65mm camera, the film passes vertically through the camera, five perforations at a time, or 34 metres per minute. In comparison, in a conventional 35mm camera, 35mm film passes vertically through the camera, at four (smaller) perforations at a time, which translates to 27.4 metres per minute.[10]
Wikipedia: IMAX

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjaool
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 06-10 16:48

sjaool

Every life should have 9 cats

Jelte schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 18:30:
[...]
maar ze nemen de film maar één keer op. Dus sensorgrootte van normaal en Imax is in de basis hetzelfde.

Dus moet het verschil in de projectie zitten lijkt me. Maar wat is het verschil?
Nee, het verschil zit hem in de hoeveelheid beeldinformatie die de film kan bevatten. Je kunt IMAX wel croppen naar 35mm formaat maar een 35mm opschalen naar IMAX formaat gaat ten koste van de beeldkwaliteit. Dus als ze 35mm materiaal gebruiken in een IMAX film zal dat deel van de film een slechtere beeldkwaliteit hebben. Ook hebben beide beeldformaten een andere aspectratio.

Leuke filmpje over klaarzetten van Interstellar op een 70mm analoge IMAX projector.


En een filmpje met de verschillende beeldformaten.

"When you grow up your heart dies"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jelte
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
sjaool schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 18:48:
[...]

Nee, het verschil zit hem in de hoeveelheid beeldinformatie die de film kan bevatten. Je kunt IMAX wel croppen naar 35mm formaat maar een 35mm opschalen naar IMAX formaat gaat ten koste van de beeldkwaliteit. Dus als ze 35mm materiaal gebruiken in een IMAX film zal dat deel van de film een slechtere beeldkwaliteit hebben. Ook hebben beide beeldformaten een andere aspectratio.

Leuke filmpje over klaarzetten van Interstellar op een 70mm analoge IMAX projector.
[video]

En een filmpje met de verschillende beeldformaten.
[video]
Sorry, ik bedoel bij digitale projectie. Meeste films worden digitaal geprojecteerd toch?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • sjaool
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 06-10 16:48

sjaool

Every life should have 9 cats

Bekijk het tweede filmpje eens, daar wordt eigenlijk alles in uitgelegd wat je over de verschillen zou moeten weten.

"When you grow up your heart dies"


Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

Vandaag 3 films gezien, omdat ik nu op de ipad zit even zonder covers e.d. :

Doctor strange in 3d gezien, verhaal een 6, maar een 10 voor de 3d en effecten, denk samen een 8 voor mij. Mijn zwager vond dit een pure 10. Sowieso een film die eigenlijk alleen in de bios tot zijn recht komt. Thuis is het denk ik minder indrukwekkend op een tv scherm. Man man man, je komt ogen tekort. Jammer dat je zo weinig van het trainen ziet, van niks naar supermens in een kort tempo, dat vond ik wel jammer omdat de trainingstukken die je ziet erg tof zijn. Het laatste half uur vond ik erg erg leuk. Maar al met al is het verhaal wel simpel, had iets meer ingekund en gewoon een uur langer laten zijn en nog een lekkere meid erin, die ontbreekt wel een beetje op de zuster na die je amper ziet. Een lekkere meid erin wat wel bij de volgende twee films zit is wel een leuke toevoeging vind ik altijd :+

The magnificent seven was deze week voor het laatst dacht ik (en ik kwam weer de pathe man tegen die de programmering doet en die gaf aan dat het juist was) was erg leuk, mooie western met een niet te diepgaand verhaal, leuk al die verschillende karakters. Een 9 geef ik die.

Tot slot ouija origin of evil in een bomvolle zaal gekeken en dat zijn altijd leuke films in de bios omdat het geluid hard staat. Begon rustig, maar werd zeer vermakelijk hoe verder we kwamen. Ook eens een redelijk einde, soms stoppen horrors zo abrupt. Tof, vond hem leuker dan dr strange qua verhaallijn, een 8,5

Erg vermakelijke mix van films vandaag, super genoten. Gewoon alle drie meer dan leuk.

[ Voor 29% gewijzigd door Verwijderd op 30-10-2016 01:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcidBurn
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 23:31
Vanavond naar Jack Reacher: Never Go Back. Dr Strange misschien ook maar een kans geven.
Ouija ga ik niet aan beginnen. De trailer geeft me eenzelfde beeld als bijvoorbeeld The Conjuring, wat geen goed teken is (die was echt te voorspelbaar voor woorden). Ik heb het wel gehad met al die possession films met veel te hard geluid om je te laten schrikken. De horror mag wel weer terug naar het echte werk wat mij betreft. R-rated Slashers als Friday the 13th, of lekker absurdistisch als Hellraiser en Nightmare on Elmstreet.

Hobbykok: voor het geld hoef ik het niet te laten, enige wat de bios mij kost is de tijd die ik aan de film kwijt ben (woon op 10 min rijden vd bios). Don't Breathe heb ik al gezien, vond ik niet denderend.
Maar dat had vooral te maken met dat er eigenlijk niet 1 "likeable" karakter in zat... Het had me echt niks gescheeld als niemand de film overleefd had.

Ik geef eigenlijk heel veel films een kans, op drama, comedy/romkom en NL films na.
Maar soms kijk je ook trailers en denk je: laat maar....
Wat ik bijvoorbeeld wel ga kijken (samen met mijn zusje zelfs) is Rings, ook al weten we van te voren al dattie waarschijnlijk tegen gaat vallen. The Ring (en de originele Japanse versies) was een van de eerste horrorfilms die zij keek :D

[ Voor 41% gewijzigd door AcidBurn op 30-10-2016 10:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

in Ouija zitten geen schikmomenten, misschien 2 heel kleintjes. Het is nog wel niet het old school werk, maar het is wel een leuke. Zou hem zeker een keer kijken als hij buiten de bios te verkrijgen is. Maar persoonlijk zou ik eerder voor don't breathe gaan, dat gaf wel het oude gevoel redelijk terug. Verder veel voorfilmpjes van nieuwe horrors gezien, maar vond het allemaal niet zo.

Trailer van underworld vond ik trouwens ook echt matig, ga ik denk ik op basis van de trailer al niet eens heen. Lijkt me een vrij saaie film.

[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 30-10-2016 09:45 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Lights Out (2016)Lights Out (2016)
IMDb: 6.7 | Genre: Horror, Thriller | Runtime: 81 min | MPAA: PG-13
Voor wie van een beetje schrikken houdt en hier gevoelig voor is, aardige film. Heb genoten van mijn vrouw en kinderen die hier erg op reageren. Ik zelf, word er niet koud of warm van.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Money Monster (2016)Money Monster (2016)
IMDb: 6.6 | Genre: Crime, Drama, Thriller | Runtime: 98 min | MPAA: R
Vrij mainstream film. Doet een beetje denken aan IMDB: The Negotiator (1998) . Kijkt makkelijk weg, maar laat weinig indruk achter. Meer van verwacht met deze grote namen.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ilhanko
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
Zaterdag gekeken en kan er niet meer van maken. Wel minder :+ een 2,5 voor de moeite.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 01-10 16:34

Collaborator

You! Cake or Death?

Doctor Strange (2016)Doctor Strange (2016)
IMDb: N/A | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
Erg sterke "origin" film van Doctor Strange. Staat eigenlijk geheel op zichzelf in het Marvel verhaal, geen halve crossover film zoals Civil War dat wel was. Visueel erg mooi, karakter van de Doctor is eigenlijk gewoon Dr. House (MD) maar dan Benedict Cumberbatch ;) Het magische gedeelte weten ze slim luchtig te houden (want het is natuurlijk allemaal absurd). Zeer gave gevechten zeer veel humor. Ook het eindgevecht is zeer verrassend te noemen (geen spoilers, maar het ontwijkt heel slim alle cliches)
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lanithro
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 22-09 18:59
Aankomend weekend wil ik ook naar Doctor Strange. Helaas is alles 3D bij ons in de buurt. Door een oogafwijking werkt 3D bij mij niet. Nu zag ik dat er ook 2d brillen zijn. Zijn er mensen die ervaring hebben met deze 2D brillen?

Yavu Steam Profile Lanithro


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 01-10 10:24

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

Ik heb al jaren zo'n 2D bril en dat werkt prima. Ook met een gewone bril op. Enige dingetje is dat ze moeilijk schoon zijn te houden omdat het vrij fragiel spul is. Dus misschien een oud brillendoosje scoren. Voor de rest doet het zijn werk prima. Wel jammer dat net als een 3D bril het beeld wat donkerder wordt.

Zelf ben ik poosje geleden ook bij Dr Strange geweest. Wel aardig. Vrij weinig verassingen. Gewoon een 7.5 ofzo. Ben wel benieuwd hoe Strange en het multiverse een rol gaan spelen in de Avenger films.

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Doctor Strange (2016)Doctor Strange (2016)
IMDb: N/A | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
De film ziet er goed uit maar het slappe onzinverhaaltje kon me niet erg boeien. Ook zijn de dialogen niet heel goed en het acteerwerk is ook niet alles. Daarnaast zijn de karakters aan de slappe kant. Echt een film die het moet hebben van de graphics wat eigenlijk het enige goede aan de film is en wat de film kijkbaar maakt. Maar de film slaat niet echt ergens op.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ilhanko
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
Inferno (2016)Inferno (2016)
IMDb: 7.1 | Genre: Action, Crime, Drama | Runtime: 121 min | MPAA: PG-13
Gisteren naar Inferno geweest. Na een heel vaag eerste kwartier, wordt het een vermakelijke film volgens de 'Dan Brown-formule'; wel minder raadsels/puzzels vergeleken met de vorige delen en het oplossen ervan ging af en toe wel erg snel en gemakkelijk, maar ik heb me een kleine twee uur prima vermaakt.

Overigens heb ik het boek niet gelezen, maar het is wel schrikbarend dat het einde van de film schijnbaar compleet anders is t.o.v. het boek (aldus Apache4u). Anyway, geen film om voor naar de bios te rennen, maar een Netflix-sessie zeker waard.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Paulus07
  • Registratie: Maart 2009
  • Niet online
Finding Dory (2016)Finding Dory (2016)
IMDb: 7.7 | Genre: Animation, Adventure, Comedy | Runtime: 97 min | MPAA: PG
Minder sterk dan het 1e deel. Maar toch weer zeer vermakelijk om te kijken. Het level van detail is belachelijk hoog en is ook alleen een pixar die dit soort dingen voor elkaar kan krijgen. Nieuwe personages in dit deel zijn ook leuk gedaan en voegen ook echt wat toe. Aanrader :)
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarkSide
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 21:42

DarkSide

theres no place like ::1

Hmm ben waarschijnlijk beetje Pixar moe. Maar vind dat ze de kwaliteit van hun eerdere werk echt niet meer halen.

Inside out vond ik wel goed.
Maar cars 2, the good dinosour, brave, en finding dory vind ik echt tegenvallen.

En dan komt er nog een. Cars 3 en toy story 4 aan. Beide zijn echt niet nodig.
Ben dan ook bang voor een tegenvallende incredibles 2.
Hoop dat Coco weer een originele topper word

There are 10 kinds of people in this world..... Those who know binary. And those who don't.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaCoTa
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 23:21
De UBBGenerator werkt niet met IMDB: Before the Flood (2016)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • heuveltje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 06-10 15:29

heuveltje

KoelkastFilosoof

Lanithro schreef op maandag 31 oktober 2016 @ 16:06:
Aankomend weekend wil ik ook naar Doctor Strange. Helaas is alles 3D bij ons in de buurt. Door een oogafwijking werkt 3D bij mij niet. Nu zag ik dat er ook 2d brillen zijn. Zijn er mensen die ervaring hebben met deze 2D brillen?
Ik heb er 1tje besteld jaren geleden.
Bij de pathe werkt ie alleen als ik de bril 90 graden draai.

Bij de VUE werkte hij wel. maar was het beeld niet meer vloeiend op 1 of andere manier.

Was ook een chineesje van $3 dus misschien dat daar het probleem zit :P

[ Voor 6% gewijzigd door heuveltje op 01-11-2016 14:53 ]

Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sydney08
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 02-03-2023
Gebruik de IMDBcode voor deze film: tt5929776

Deze code vind je in de IMDB link zelf.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/afcjytoHNa8X45ywFzSQVgAi/thumb.png

[ Voor 27% gewijzigd door Sydney08 op 01-11-2016 15:04 ]

Tomorrow is not today!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 01-10 10:24

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

heuveltje schreef op dinsdag 01 november 2016 @ 14:52:
[...]


Ik heb er 1tje besteld jaren geleden.
Bij de pathe werkt ie alleen als ik de bril 90 graden draai.

Bij de VUE werkte hij wel. maar was het beeld niet meer vloeiend op 1 of andere manier.

Was ook een chineesje van $3 dus misschien dat daar het probleem zit :P
Ik merk bij mijn 2D bril dat ik heel soms in de ondertiteling een kleine "echo" zie. Maar over het algemeen werkt het prima, zelfs als ik scheef ga zitten of helemaal onderuit :P

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Prosac
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 22:44
Spacey23 schreef op zaterdag 29 oktober 2016 @ 13:20:
Sausage Party (2016)[afbeelding]
IMDb: 6.7 | Genre: Animation, Adventure, Comedy | Runtime: 89 min | MPAA: R
Animatiefilm voor volwassenen. Bij tijd en wijlen erg grappig en origineel gebracht. O.a. religie wordt compleet belachelijk gemaakt en dat vond ik op een leuke manier gedaan.
[afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding]7 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Ik vond de film bij tijd en wijlen ook erg leuk. Alleen de laatste 10 minuten had ik echt zoiets van WTF? :') Totaal overbodig gedoe voor mij.
Het idee is leuk en op delen best goed uitgevoerd, maar de film gaf mij toch voornamelijk het idee dat Seth Rogen en consorten knetter- en dan ook echt knetterstoned waren tijdens het schrijven en uitvoeren van deze film en niet gedacht hadden dat iemand er heil in zag.

Zoals gezegd, bij tijd en wijlen een geestige film met Israel vs Palestina en de min of meer anti-regilieuze boodschap, maar dat hele puberale “verkapte semi-seks” gebeuren lag er voor mij iets te dik bovenop, maar dat zal iets VS-eigen zijn. Een 7 vind ik wat te veel voor deze film, 6-je, voor de lachmomenten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaCoTa
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 23:21
Spacey23 schreef op dinsdag 01 november 2016 @ 14:58:
[...]
Gebruik de IMDBcode voor deze film: tt5929776

Deze code vind je in de IMDB link zelf.
[afbeelding]
Had meer moeten uitleggen, hij werkt half:
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/mKLswEtXruvDiwhd2SFDlRZU/thumb.png
Link naar imdb klopt wel, maar geen image en N/A op link titel.

Excuus voor OT.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 22:06
Het kan inderdaad voorkomen dat sommige filmposters niet gevonden worden. Ik gebruik namelijk www.omdb.org om de film data op te halen in plaats van een of andere brakke IMDB scrapper

Strava | AP | IP | AW


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mmm, de vrouwen beginnen hier wat te klagen tegen ons dat wij teveel naar de film gaan, ik had bedacht naar elke nieuwe film te gaan, maar er komt momenteel zo bizar veel uit...

Dit weekeinde gaan we naar:

1) The accountant
2) The 9th Life Of Louis Drax
3) Arrival

En dan de week erop naar Hacksaw Ridge en dan denk ik maar even rustig aan. Volgens mij ligt mijn zwager vanavond op de bank beneden te slapen omdat hij net als mij voorstelde om naar 4 films te gaan en ik heb mijn vrouw weer tevreden gekregen door met haar naar een concert van Jan Smit te gaan, iets wat ik amper trek :X

Hoop dat er wat minder goede films uitkomen de komende tijd, anders gaat deze nieuwe hobby lastig worden.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • VeeGee
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 06-10 08:55
Eerste keer in dit topic en op dit moment even geen tijd voor een uitgebreide review, maar het valt me op dat kennelijk niemand nog naar Hell or High Water is geweest. Afgelopen weekend deze film gezien en ik kan hem iedereen van harte aanbevelen! Wat een geweldige film. Goed geacteerd, prachtig gefilmd, goede sfeer en de briljante soundtrack maakt het af. Voor mij 9/10.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Jack Reacher: Never Go Back (2016)Jack Reacher: Never Go Back (2016)
IMDb: 6.4 | Genre: Action, Adventure, Crime | Runtime: 118 min | MPAA: PG-13
Standaard actiefilmpje waarin de heer Jack Reacher (geen tussennaam) wordt achtervolgd door lastige personen die hem het leven lastig willen maken. Niet echt hoogstaand maar wel aardig om te zien aangezien Jack Reacher een redelijk personage is en het verhaal er nog wel enigszins mee door kan. Te doen. De dochter is echter vrij irritant.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sydney08
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 02-03-2023
VeeGee schreef op dinsdag 01 november 2016 @ 22:23:
Eerste keer in dit topic en op dit moment even geen tijd voor een uitgebreide review, maar het valt me op dat kennelijk niemand nog naar Hell or High Water is geweest. Afgelopen weekend deze film gezien en ik kan hem iedereen van harte aanbevelen! Wat een geweldige film. Goed geacteerd, prachtig gefilmd, goede sfeer en de briljante soundtrack maakt het af. Voor mij 9/10.
Ik wacht al maanden om deze film te kunnen kijken. Bij mij in de buurt draait deze niet, dus moet even geduld hebben nog. Staat bovenaan mijn lijst samen met Arrival!

Tomorrow is not today!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VeeGee
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 06-10 08:55
Spacey23 schreef op woensdag 02 november 2016 @ 05:00:
[...]


Ik wacht al maanden om deze film te kunnen kijken. Bij mij in de buurt draait deze niet, dus moet even geduld hebben nog. Staat bovenaan mijn lijst samen met Arrival!
Ah, dat kan uiteraard ook een rol spelen. In eerste instantie wil ik de film in Pathé Groningen zien, echter kwam ik tot de ontdekking dat ze de film op zaterdagavond alleen vertonen in een kleine zaal aan het begin van de avond (rond etenstijd). Daarom de keuze gemaakt om de film te zien in het Groninger Forum. Ik moet zeggen dat mij dat ook goed is bevallen. Voor de reguliere films kun je daar nu juist weer niet terecht, maar kennelijk staat deze film (bij Pathé althans) bekend als een 'PAC-film'.

[ Voor 3% gewijzigd door VeeGee op 02-11-2016 08:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hogader
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 06-10 13:57
VeeGee schreef op dinsdag 01 november 2016 @ 22:23:
Eerste keer in dit topic en op dit moment even geen tijd voor een uitgebreide review, maar het valt me op dat kennelijk niemand nog naar Hell or High Water is geweest. Afgelopen weekend deze film gezien en ik kan hem iedereen van harte aanbevelen! Wat een geweldige film. Goed geacteerd, prachtig gefilmd, goede sfeer en de briljante soundtrack maakt het af. Voor mij 9/10.
Stond al lang op mijn planning en vanavond dan ook naartoe.

Verder asap ook Hacksaw Ridge en Arrival meepakken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

VeeGee schreef op woensdag 02 november 2016 @ 08:38:
Ah, dat kan uiteraard ook een rol spelen. In eerste instantie wil ik de film in Pathé Groningen zien, echter kwam ik tot de ontdekking dat ze de film op zaterdagavond alleen vertonen in een kleine zaal aan het begin van de avond (rond etenstijd).
lol, heb precies hetzelfde probleem. Die kleine zaal is niet zo tof in Groningen. Wel lekker veel ruimte om je heen meestal, maar dan kan ik ook een beamer van het werk lenen en hem daarop gaan zien zeg maar.

Kan je met een pathe unlimited pas ook naar het Groninger forum gratis? Nee toch?

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 02-11-2016 16:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 01-10 10:24

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

Verwijderd schreef op woensdag 02 november 2016 @ 16:36:
[...]

lol, heb precies hetzelfde probleem. Die kleine zaal is niet zo tof in Groningen. Wel lekker veel ruimte om je heen meestal, maar dan kan ik ook een beamer van het werk lenen en hem daarop gaan zien zeg maar.

Kan je met een pathe unlimited pas ook naar het Groninger forum gratis? Nee toch?
Nah Pathe en Images zijn verschillend. Heb zelf ook een Pathe pas en woon in Groningen, vindt het wel jammer dat Pathe Groningen best vaak toffe films mist.

Maar bij Images kan je vaak vrij goedkoop films checken :).

[ Voor 5% gewijzigd door MrVegeta op 02-11-2016 16:39 ]

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik ken dat Images helemaal niet, maar ik zit eens in google te kijken en in die bioscoop heb ik gewerkt (moest kratten bier en fris bij Heineken op halen en dan daar naar boven tillen, lekker theater zonder lift en dan met kratten bier omhoog...). Betaald sporten zeg maar :P

Volgens mij was de naam toen camera? Toen ik nog in Groningen woonde ging ik er wel heen, maar dat is ook al meer dan 15 jaar geleden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 01-10 10:24

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

Geen idee, woon zelf net ~10 jaar in Groningen waar ik in het begin nooit naar Images ging.

Ik heb daar ooit the Master gezien, en na 20 minuten zaten er 3 lui voor mij (jaar of 45+) te zuchten en moeilijk te doen. Vriendelijke gevraagd of ze stil wilden zijn of de zaal wilden verlaten. Kreeg meteen een grote mond terug, dus toen is een vriend naar service gelopen en geklaagd en toen zijn ze met een stoetje de zaal uitgelopen en werd de film ~5 minuten teruggespoeld.

Bij de Pathe heb ik dat nooit gehad :p wel dat ik lui vraag of ze iets stiller willen zijn maar nooit dat ze een grote mond terug hebben. Wel grappig dat je dat bij zo'n film ziet in Images...

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • HMC
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-10-2023

HMC

Pluviophile

Idi i Smotri AKA Come and See (1985) d:)b
Eén groot stuk poëzie.
Moet zeker een tweede keer gekeken gaan worden, maar de tendens is duidelijk.

WO2 vanuit Russisch oogpunt, maar vanuit de kampung; de villages die in het midden van de verschroeide aarde tactiek zaten.

Aanrader vanwege eerdere reviews hier, ook aanrader want zeer mooie film.
Het probeert een gedicht te zijn.
Geduld is een schone zaak.
Machtig impressief.

8/10

Eat the bugs, live in a pod


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Terpstars
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 23:00
VeeGee schreef op dinsdag 01 november 2016 @ 22:23:
Eerste keer in dit topic en op dit moment even geen tijd voor een uitgebreide review, maar het valt me op dat kennelijk niemand nog naar Hell or High Water is geweest. Afgelopen weekend deze film gezien en ik kan hem iedereen van harte aanbevelen! Wat een geweldige film. Goed geacteerd, prachtig gefilmd, goede sfeer en de briljante soundtrack maakt het af. Voor mij 9/10.
Heb deze film ook een aantal weken terug gezien. Sluit me helemaal aan bij je woorden. Heb 'm geloof ik een 8 gegeven op IMDB, of misschien ook wel een 9.
Als toevoeging. Ik vond het een vrij trage film, wat je negatief op zou kunnen vatten, maar de film heeft me van begin tot eind geboeid met o.a. goede dialogen en dat overkomt me niet erg vaak.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • B00st3r
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 19-09 19:42
Op m'n werk doet de UBB-generator het niet, dus dan maar even zo:

Mechanic: Resurrection een aantal weken geleden gezien in de bioscoop. Dit is voor het eerst in mijn leven dat ik ben gaan uitzoeken of je je geld terug kunt krijgen als je een film vond tegenvallen.

Wat een enorm slechte film, echt bizar!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jorgen
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 22:29

Jorgen

Moderator Beeld & Geluid

AV Liefhebber

B00st3r schreef op donderdag 03 november 2016 @ 15:08:
Op m'n werk doet de UBB-generator het niet, dus dan maar even zo:

Mechanic: Resurrection een aantal weken geleden gezien in de bioscoop. Dit is voor het eerst in mijn leven dat ik ben gaan uitzoeken of je je geld terug kunt krijgen als je een film vond tegenvallen.

Wat een enorm slechte film, echt bizar!
En? Kan het?

Your Friendly Neighborhood Moderator


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 22:06
The African Doctor (2016)The African Doctor (2016)
IMDb: 6.9 | Genre: Comedy | Runtime: 96 min | MPAA: N/A
Deze film, vond ik, in een woord Geniaal. Deze film is een soort Intouchables maar ook weer niet. De film gaat over een net afgestudeerde Arts uit Zaire die bij zijn examenfeestje (om het zomaar eens te noemen) een burgemeester uit een klein dorpje in Frankrijk ontmoet.

Die man komt daar schijnbaar elk jaar om te kijken of hij iemand kan strikken die in zijn dorp huisarts wil gaan spelen maar dat mislukt steeds. De man uit Ziare besluit om deze kans te pakken en door een miscommunicatie denkt zijn vrouw dat ze naar Parijs gaan.

De deceptie is natuurlijk levensgroot en dat levert allerlei situaties op die pijnlijk maar ook herkenbaar zijn (denk ik). Ik denk dat de film ontzettend actueel is omdat het goed laat zien dat mensen van nature iets dat anders is (in dit geval een zwarte man) eng vinden.

Ik heb mij kapot gelachen om de vele rare situaties en heb mij ook rot gevoeld tijdens de nare situaties waarbij het hele tv scherm 'racisme' schreeuwt.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Strava | AP | IP | AW


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • B00st3r
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 19-09 19:42

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Sydney08
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 02-03-2023
Hacksaw Ridge (2016)Hacksaw Ridge (2016)
IMDb: 8.9 | Genre: Biography, Drama, Romance | Runtime: 131 min | MPAA: R
Nieuwe film van Mel Gibson (regisseur in dit geval) die mij echt wist te raken. Deze film gaat over een jonge man die zich vrijwillig bij het leger aanmeldt. Echter wil hij geen geweer aanraken vanwege zijn geloof en wil hij er alleen als medic aan de slag. Hier gaat niet iedereen zomaar mee akkoord en het wordt het hem daarom niet makkelijk gemaakt.

Ik keek al een tijdje uit naar deze film en ben dan ook blij dat hij de hoge verwachtingen waar kon maken. Een film die humoristisch, een beetje romantisch, emotioneel en voornamelijk gewelddadig is. De soundtrack wist deze rit goed te ondersteunen. Tevens gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

Aanrader dus!
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.5.png8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Tomorrow is not today!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Conscience NL
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 02-10 21:59
The Nice Guys (2016)The Nice Guys (2016)
IMDb: 7.4 | Genre: Action, Comedy, Crime | Runtime: 116 min | MPAA: R
Briljante film met een leuke setting en humor. Crowe en Gosling maken een goed duo.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

PS4 Pro - ConscienceNL | Nintendo Switch | LG OLED 55C7


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

The accountant net gezien, leuke film, door twee acteurs die ik niet mag een 8 ipv een 9. Erg leuk.

Nu naar arrival, voorpremiere in een wat kleinere zaal.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paulus07
  • Registratie: Maart 2009
  • Niet online
The Siege of Jadotville (2016)The Siege of Jadotville (2016)
IMDb: 7.8 | Genre: Action, Drama, Thriller | Runtime: 108 min | MPAA: N/A
Goede film die laat zien hoe kansloos een oorlog als dit kan zijn en het een smerig politiek spelletje is. Het is geen Hollywood blockbuster met zelfde budget. Maar de actie die erin zit is goed. Focus blijft dan ook op de Ierse soldaten.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.5.png7.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ikbenerniet
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 00:16
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
IMDb: 7.0 | Genre: Action, Comedy, Horror | Runtime: 100 min | MPAA: R
Dead Snow 2 is een Noorse horror-comedy, die verder gaat waar Dead Snow is gebleven. Ditmaal zijn de Nazi Zombies op oorlogspad om hun oorspronkelijke missie uit te voeren. Met dezelfde dosis humor en een hoop meer bloederigheid is deze film net zo briljant als het vorige deel. (The sequel you did Nazi coming...)
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

The Accountant (2016)The Accountant (2016)
IMDb: 7.7 | Genre: Action, Crime, Drama | Runtime: 128 min | MPAA: R
Ben Affleck speelt een fatsoenlijke rol als een autistische accountant, eentje van het soort waar je geen ruzie mee wil krijgen. Afflecks karakter is erg goed, over zijn onfrisse tegenspeler ben ik minder te spreken. Sterk verhaal hoewel op sommige tijden enigszins onnavolgbaar, vooral tegen het einde waren er wat vage stukjes. Een uitstekende film.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Arrival gezien net, wat een top film. Heel anders dan je denkt, laatste 15 minuten schitterend, een 9,5 uit 10, komt heel dicht in de buurt van mijn spaarzame lijst met films die een 10 als cijfer hebben in mijn ogen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • avec_style
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 06-10 14:22
The Wailing (2016)The Wailing (2016)
IMDb: 7.5 | Genre: Drama, Fantasy, Horror | Runtime: 156 min | MPAA: NOT RATED
Zeer goede film. Ik vond het verhaal (zeker in tegenstelling tot Hollywood horror) origineel en goed uitgewerkt. Het is een vrij lange film (+/- 2,5 uur) maar het verveelt geen moment. Je zit je vanaf het begin af te vragen wat er aan de hand is in het dorpje. De film blijft tot het einde mysterieus. En nadat de film afgelopen is blijf je zeker zitten met een paar vragen, maar gelukkig is het voor de kijker wel duidelijk wie of wat kwaadaardig was en wie/wat niet in de film. (ook genoeg op het internet te lezen over interpretaties van andere kijkers)

Zeker een aanrader voor mensen die interesse hebben in (Aziatische) horror.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.5.png8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sydney08
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 02-03-2023
Salvatron schreef op zaterdag 05 november 2016 @ 23:52:
The Accountant (2016)[afbeelding]
IMDb: 7.7 | Genre: Action, Crime, Drama | Runtime: 128 min | MPAA: R
Ben Affleck speelt een fatsoenlijke rol als een autistische accountant, eentje van het soort waar je geen ruzie mee wil krijgen. Afflecks karakter is erg goed, over zijn onfrisse tegenspeler ben ik minder te spreken. Sterk verhaal hoewel op sommige tijden enigszins onnavolgbaar, vooral tegen het einde waren er wat vage stukjes. Een uitstekende film.
[afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding]8 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Welke vage stukjes bedoel jij? Ik heb de film ook gezien en gaf hem hetzelfde cijfer geloof ik, maar herinner mij zo geen vage stukken.
Verwijderd schreef op zondag 06 november 2016 @ 01:26:
Arrival gezien net, wat een top film. Heel anders dan je denkt, laatste 15 minuten schitterend, een 9,5 uit 10, komt heel dicht in de buurt van mijn spaarzame lijst met films die een 10 als cijfer hebben in mijn ogen
Ben jaloers! Wil deze film zo graag zien. De film waar ik verreweg het meest naar uitkijk.

Tomorrow is not today!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Tk55
  • Registratie: April 2009
  • Niet online
VeeGee schreef op dinsdag 01 november 2016 @ 22:23:
Eerste keer in dit topic en op dit moment even geen tijd voor een uitgebreide review, maar het valt me op dat kennelijk niemand nog naar Hell or High Water is geweest. Afgelopen weekend deze film gezien en ik kan hem iedereen van harte aanbevelen! Wat een geweldige film. Goed geacteerd, prachtig gefilmd, goede sfeer en de briljante soundtrack maakt het af. Voor mij 9/10.
Vrijdag gezien!

Hell or High Water (2016)Hell or High Water (2016)
IMDb: 8.2 | Genre: Crime, Drama | Runtime: 102 min | MPAA: R
Mooie film over twee bankovervallers in Texas en een Ranger die onderzoek naar ze doet. Het is geen vlotte film, maar dankzij de sfeer en sterke dialogen is dat geen enkel probleem. Hoewel het drama overheerst, kan er ook af en toe goed gelachen worden. Aanrader!
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Spacey23 schreef op zondag 06 november 2016 @ 09:04:
[...]


Welke vage stukjes bedoel jij? Ik heb de film ook gezien en gaf hem hetzelfde cijfer geloof ik, maar herinner mij zo geen vage stukken.
spoiler:
Dat met die vader op het eind bijv. Of die agente die die accountant achterna zit en op basis van welke informatie zij dat doet.

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Conscience NL
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 02-10 21:59
Tk55 schreef op zondag 06 november 2016 @ 09:56:
[...]


Vrijdag gezien!

Hell or High Water (2016)[afbeelding]
IMDb: 8.2 | Genre: Crime, Drama | Runtime: 102 min | MPAA: R
Mooie film over twee bankovervallers in Texas en een Ranger die onderzoek naar ze doet. Het is geen vlotte film, maar dankzij de sfeer en sterke dialogen is dat geen enkel probleem. Hoewel het drama overheerst, kan er ook af en toe goed gelachen worden. Aanrader!
[afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding]8 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Gisteren ook gezien. Een mooie moderne western met inderdaad goede sfeer en dialogen. De actie die erin zat was ook goed gedaan. Hij draaide hier alleen in zo'n arthouse maar kan naar mijn mening eigenlijk ook wel in de gewone bios.

PS4 Pro - ConscienceNL | Nintendo Switch | LG OLED 55C7


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Erapaz
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 23-08 16:32
Race (2016)Race (2016)
IMDb: 7.1 | Genre: Biography, Drama, Sport | Runtime: 134 min | MPAA: PG-13
Mooie docupic over de deelname van de VS aan de 1936 Olympische Spelen in Berlijn. Juist omdat deze film vóór de tweede wereldoorlog speelt geeft deze een mooi beeld van de twijfel die er aan Amerikaanse zijde heerste over de deelname en het Duitse regime in het algemeen. Met een aardige bijrol van onze Carice van Houten.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Tk55
  • Registratie: April 2009
  • Niet online
Conscience NL schreef op zondag 06 november 2016 @ 10:21:
[...]


Gisteren ook gezien. Een mooie moderne western met inderdaad goede sfeer en dialogen. De actie die erin zat was ook goed gedaan. Hij draaide hier alleen in zo'n arthouse maar kan naar mijn mening eigenlijk ook wel in de gewone bios.
Eens! Zat in een kleine maar bijna volle zaal in Pathé City, al was het wel vrijdagavond.

[ Voor 3% gewijzigd door Tk55 op 06-11-2016 10:33 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vanaalten
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 06-10 17:20
Captain Fantastic (2016)Captain Fantastic (2016)
IMDb: 8.1 | Genre: Comedy, Drama, Romance | Runtime: 118 min | MPAA: R
Gezien de titel zou je misschien een Marvel Comic verwachten, maar het is net wat anders:
Vader die z'n kinderen in de wildernis, weg van de beschaving, op een onorthodoxe manier opvoedt - en door omstandigheden gedwongen wordt om met z'n kinderen door de moderne beschaving te trekken.

Humor & drama, waarbij de film je laat nadenken over de keuzes van de hoofdpersoon (de vader) wat betreft opvoeding en de huidige maatschappij. Enkel de keus op het einde vond ik wat zwak onderbouwd:
spoiler:
dat Ben twijfelde over z'n keuzes voor de wildernis is wel duidelijk en begrijpelijk, maar wat er uiteindelijk doorslaggevend was om weer de maatschappij in te trekken vond ik niet echt duidelijk - die keus was 'ineens' gemaakt.

Afgezien van dat laatste punt: leuke en interessante film, aanrader.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ultra
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
deBennie schreef op donderdag 27 oktober 2016 @ 22:22:
[...]


Heb 'm ook gezien, mooie film met veel emotie.

Wil je echt een niet-japanse animatie film ala ghibli (met al z'n gekkigheidjes) zien, probeer dan eens April and the Extraordinary World eens. Prachtig getekend, mooie wereld, goed verhaal:
YouTube: April and the Extraordinary World Trailer 1 (2016) - Animated Movie HD
Wow, heerlijke steampunk ook nog eens :). Ik hou wel van die "wat als ..." werelden, en in deze film wordt het stoomtijdperk van de toekomst lekker uitgediept.
Door het uitgebreide verhaal duurt hij vrij lang (maar niet te lang) voor een animatiefilm. Inderdaad mooi getekend, met af en toe naadloos wat 3D renders erin geweven.
Ik geef hem een 8, en nogmaals dank voor de tip.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ericafterdark
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 25-09 16:56
Singles (1992)Singles (1992)
IMDb: 6.7 | Genre: Comedy, Drama, Romance | Runtime: 99 min | MPAA: PG-13
Nostalgie! Na zeker 20 jaar nog eens herzien. OK. Een voldoende vooral vanwege de fijne soundtrack, leuke cameos maar vooral die nostalgie. Typisch Cameron Crowe. Jammer dat Bridget Fonda zo vroeg met 'pensioen' is gegaan.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Hier had uw reclame kunnen staan.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Good Kill (2014)Good Kill (2014)
IMDb: 6.4 | Genre: Drama, Thriller | Runtime: 102 min | MPAA: R
Al hoewel er niet erg sterk wordt geacteerd in deze film, laat de film wel een goed beeld zien van hoe er wordt om gegaan met het machtige wapen drones en hoe dit zijn weerslag heeft op diegene die op grote afstand van de actie op de knoppen drukt. Er wordt gesteld dat dit clean war oorlogsvoering is, maar het is verre van dat.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.5.png6.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Jason Bourne (2016)Jason Bourne (2016)
IMDb: 6.9 | Genre: Action, Thriller | Runtime: 123 min | MPAA: PG-13
Slechtste Bourne film ooit. Ja, slechter dan deel 4 waarin Bourne niet gespeeld werd door Matt Damon. Wat een slappe hap, flashbacks, slap verhaal en ik denk een keer of vier wazig geouwehoer en daarna weer een rondje actie. Run Jason, run! Of was die kreet uit een andere film? Sorry voor deze flauwe grap, maar de eerste 3 zijn klassiekers en dan is deze film echt een dooddoener. Laat ze nu maar stoppen met de Bourne cyclus.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/5.png5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

[ Voor 34% gewijzigd door Verwijderd op 06-11-2016 13:33 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

IMDB: Hemel op Aarde (2013) Generator pakt deze film niet.

Film schetst een beeld van het uiterst katholieke Limburg en de worsteling van een puber met zijn gevoelens en hoe dit geloof daarop niet aansluit. Het verhaal deed met door een ernstig zieke liefde van de hoofdpersoon een beetje terugdenken aan IMDB: Turks fruit (1973) al is dit een totaal andere film, dus daarom een kromme vergelijking.

Film is weer eens wat anders dan de domme komedies en blote tieten films waar we in NL helaas er veel te veel van maken.

Waardering: 6,5

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 22:06
Verwijderd schreef op zondag 06 november 2016 @ 13:03:
IMDB: Hemel op Aarde (2013) Generator pakt deze film niet.

Film schetst een beeld van het uiterst katholieke Limburg en de worsteling van een puber met zijn gevoelens en hoe dit geloof daarop niet aansluit. Het verhaal deed met door een ernstig zieke liefde van de hoofdpersoon een beetje terugdenken aan IMDB: Turks fruit (1973) al is dit een totaal andere film, dus daarom een kromme vergelijking.

Film is weer eens wat anders dan de domme komedies en blote tieten films waar we in NL helaas er veel te veel van maken.

Waardering: 6,5
Wat betreft de generator. Probeer ook eens de IMDB Code. Die pakt hij vaak wel.

Strava | AP | IP | AW


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Webgnome schreef op zondag 06 november 2016 @ 13:45:
[...]


Wat betreft de generator. Probeer ook eens de IMDB Code. Die pakt hij vaak wel.
Weet ik. Werkte ook niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Tears of the Sun (2003)Tears of the Sun (2003)
IMDb: 6.6 | Genre: Action, Drama, Thriller | Runtime: 121 min | MPAA: R
Fantastische film! Er gebeurt eigenlijk niet eens zo heel veel in de film, omdat er vooral door de bush-bush wordt gelopen. De emotie in combinatie met de muziek maakt dit echter een prachtige film. De relatief kleine hoeveelheid actie die in deze film zit is daarbij ook nog eens een fijne afwisseling. Verder vind ik de acteurs ook erg goed.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vanaalten
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 06-10 17:20
Da's gek, want als ik uit de IMDB-URL de code 'tt2379995' invul, dan komt de UBB-generator met de juiste film terug.
(je had, neem ik aan, wel door dat 'Hemel op Aarde' een compleet andere engelstalige titel 'Love is the Word' heeft? De UBB-generator doet het trouwens wel (ook) als je die engelstalige titel invoert.)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Daniel36
  • Registratie: December 2009
  • Nu online

Daniel36

vernieuwde formule

IMDB: Bloed, Zweet & Tranen (2015)


Gisteravond Bloed, zweet en tranen gekeken, het verhaal van André Hazes...en ik was zeer aangenaam verrast!
O.a. de manier waarop Martijn Fischer en Hadewych Minis Hazes en Rachel spelen maakte indruk op me, samen met het verhaal over zijn jeugd met een alcoholistische vader met losse handjes.
Ik vond het een boeiende film en kan hem aanraden, zeker als je van Nederlandse films houdt of natuurlijk het Nederlandse levenslied.

[ Voor 9% gewijzigd door Daniel36 op 06-11-2016 17:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • heuveltje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 06-10 15:29

heuveltje

KoelkastFilosoof

Die Hard 3 - Die hard with a Vengeance

God wat verlang ik terug naar de tijd dat films nog mochten vloeken, bloed spetteren, leuke oneliners en non PC zijn. met een totaal gebrek aan shakycams of 100cuts per minuut !

9/10

Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jimz93
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 01-10 08:27
Sausage Party (2016)Sausage Party (2016)
IMDb: 6.7 | Genre: Animation, Adventure, Comedy | Runtime: 89 min | MPAA: R
Gisteren met de vriendin en een huisgenoot Sausage party maar eens aangezet. Van te voren waren mijn verwachtingen vrij laag (na het zien van de trailer) doordat ik het geval kreeg dat deze eigenlijk de gehele film al weggaf. Echter, het concept vond ik erg leuk en had potentie dus we hebben onszelf eraan gewaagd, en zonder spijt! De film weet een leuke sfeer te creëren over producten die dolgraag naar het walhalla willen buiten de supermarkt deuren. Echter zoals vaker bij films is niets wat het lijkt waardoor onze hoofdpersonages bestaande uit een knakworst, knakworstbroodje, een taco, durum en een bägel in een hele sleur aan avonturen terecht komt.

De humor is werkelijk van het meest foute niveau dat ik ooit heb aanschouwd in een film, daarvoor kudo's want het werkt hier erg goed :). Verwacht bij deze film echter geen diepe onderliggende gedachte zoals bij vele Disney films. Het verhaal is dun te noemen, dit wordt naar mijn smaak echter voldoende gecompenseerd door de foute doch zeer geslaagde humor.

Als je deze humor van het trio bestaande uit Seth Rogen, James Franco en Jonah Hill kan waarderen is dit zeker een aanrader. Ik en de medekijkers met mij hebben er in ieder geval van genoten! _/-\o_
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.5.png8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

PSN: Jirozi - Steam / uPlay / origin: jimz93


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ilhanko
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
The Accountant (2016)The Accountant (2016)
IMDb: 7.7 | Genre: Action, Crime, Drama | Runtime: 128 min | MPAA: R
Deze film stond al een tijdje op mijn lijstje en heeft me absoluut niet teleurgesteld. Zeker één van de de beste films die ik dit jaar heb gezien.

Affleck speelt een zwaar autistische accountant en dat doet 'ie voortreffelijk. Het meisje in de film is soms erg irritant, maar dat hoort bij haar rol en hoe de accountant dat ervaart. Ook zit er een goede dosis humor in op z'n tijd.

Anyway, net als bij de vorige reviews van deze film, dit is van begin tot eind een geweldige film. Goed verhaal, prima actie, heerlijke soundtrack en Anna Kendrick. Aanrader!
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Lanithro
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 22-09 18:59
The BFG (2016)The BFG (2016)
IMDb: 6.7 | Genre: Adventure, Family, Fantasy | Runtime: 117 min | MPAA: PG
Gisteren de BFG gekeken met de vrouw. De film is vermakelijk. Een leuke film voor de familie. Het is wel mooi gemaakt. De reuzen zijn mooi gemaakt hoevel het overduidelijk CGI is. Er zijn wel een paar dingen die ik echt tegen vond vallen. Op de momenten dat Sophie opgepakt wordt door de GVR zie je echt slechte CGI. Het was wel een beetje nostalgie aangezien ik de tekenfilm vaak heb gezien.
Al met al een leuke film om op een druilerige zondag middag op te zetten.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.5.png6.5 / 10
Doctor Strange (2016)Doctor Strange (2016)
IMDb: 8.0 | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
Eindelijk weer eens met mijn vrouw een bezoek gebracht aan de bios. We zijn naar Doctor Strange gegaan. Geen spijt van gehad. De film heeft me van begin tot eind weten te vermaken. Het acteer werk is ook erg goed. Benedict Cumberbatch is nadat ik hem in The Imitation Game heb gezien toch wel 1 van mijn favoriete acteurs. Hij acteerd erg goed en hij doet het ook goed met de onopvallende dingen zoals de trillende handen die je constant terug zit komen.

De CGI is gewoonweg adembenemend. Ik heb bijna geen moment gehad dat ik het gevoel had dat ik naar Computer animaties zat te kijken. De film is zeker de moeite waard.
Ik kan trouwens ook niet wachten op de volgende Thor film.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.5.png8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Yavu Steam Profile Lanithro


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Benn1e
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 28-09-2024
Webgnome schreef op donderdag 03 november 2016 @ 17:59:
The African Doctor (2016)[afbeelding]
IMDb: 6.9 | Genre: Comedy | Runtime: 96 min | MPAA: N/A
Deze film, vond ik, in een woord Geniaal. Deze film is een soort Intouchables maar ook weer niet. De film gaat over een net afgestudeerde Arts uit Zaire die bij zijn examenfeestje (om het zomaar eens te noemen) een burgemeester uit een klein dorpje in Frankrijk ontmoet.

Die man komt daar schijnbaar elk jaar om te kijken of hij iemand kan strikken die in zijn dorp huisarts wil gaan spelen maar dat mislukt steeds. De man uit Ziare besluit om deze kans te pakken en door een miscommunicatie denkt zijn vrouw dat ze naar Parijs gaan.

De deceptie is natuurlijk levensgroot en dat levert allerlei situaties op die pijnlijk maar ook herkenbaar zijn (denk ik). Ik denk dat de film ontzettend actueel is omdat het goed laat zien dat mensen van nature iets dat anders is (in dit geval een zwarte man) eng vinden.

Ik heb mij kapot gelachen om de vele rare situaties en heb mij ook rot gevoeld tijdens de nare situaties waarbij het hele tv scherm 'racisme' schreeuwt.
[afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding]9 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Deze heb ik vrijdagavond gekeken. Puur doordat ik deze toevallig hier zag. Geen spijt van gehad want het was een leuke film!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Benn1e schreef op maandag 07 november 2016 @ 09:38:
Deze heb ik vrijdagavond gekeken. Puur doordat ik deze toevallig hier zag. Geen spijt van gehad want het was een leuke film!
hij staat op netflix voor wie hem wil zien (en voor wie natuurlijk netflix heeft)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcidBurn
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 23:31
Doctor Strange (2016)Doctor Strange (2016)
IMDb: 8.0 | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
Het acteerwerk zit wel goed, dat doen Cumberbatch en Swinton uitstekend. Cumberbatch acteert vrijwel altijd goed. Visuele effecten zijn ook erg goed te noemen. Dat moet ook wel bij een film die daarvan aan elkaar hangt. Naar mijn idee sloegen ze wel een beetje door met het "door dimensies reizen". De eerste helft was goed gedaan, maar de tweede helft voelde voor mij te langdradig aan.
Sommige elementen werden te lang uitgerekt. Waar ik in de eerste helft het verhaal ingezogen werd, begon ik mij in de tweede helft af te vragen hoelang dit nog ging duren. Dat is nooit een goed teken. Volgens mij is deze film minstens 95% greenscreen acteerwerk. Het enige dat geen cgi nodig had waren de normale ziekenhuis scenes gok ik. Ik heb geen problemen met een beetje fantasy of sci-fi, maar dit ging mij iets te ver. Ik geef een 7 vanwege de special effects en het goede acteerwerk, de rest is niet echt mijn ding.
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Spacey23 schreef op zondag 06 november 2016 @ 09:04:
Ben jaloers! Wil deze film zo graag zien. De film waar ik verreweg het meest naar uitkijk.
Je hebt nog wel twee weken de tijd, wellicht meer om hem te zien. De review van user zwolle84 op moviemeter beschrijft het goed, staat in zijn top 3 van zijn 100 meest favoriete films, hij geeft wel aan dat een deel van het publiek het niet zal begrijpen, het is wat complexere sf. Het is een meesterwerk dat nergens mee te vergelijken is. Apart dat niemand hem hier verder gezien heeft? Hij draait toch al een weekje?

Beste beleving is trouwens hem bekijken zonder dat je er uberhaupt wat over leest.

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 07-11-2016 23:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 01-10 10:24

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

Arrival gaat deze week in premiere toch :) Misschien dat ik um in Pathe Arena pak op het grote scherm en dan vrijdag met een buddy in Groningen waar die waarschijnlijk in een kleinere zaal draait.

Zojuist Hell or High Water gezien. Spannende film. Goeie setting, Jeff Bridges speelde een erg leuke rol. Zeker aan te raden.

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Probeer zaal 2 in Groningen te krijgen als zaal 1 niet lukt. Zaal 2 heeft nieuw groter doek namelijk.
Al maakt de grootte van de zaal niet zoveel uit bij deze film, ik heb hem in zaal 8 gezien en die is niet zo groot.

Ik wil hem ook graag twee keer zien, maar kan pas de 18e weer naar de bios door een shitload aan cursussen op het werk. En dan ga ik liever naar die van mel gibson, daar kijk ik ook naar uit.

Arrival ga ik zeker herkijken thuis.

Edit: net gekeken, je hebt geluk, vrijdag draait hij de hele dag in zaal 2, mijn lievelingszaal in Groningen en ook de favoriete zaal van de medewerkers van Pathe Groningen. Goed geluid, beste beeld/stoelverhouding. Pak rij 4 van voren en in het midden, ultiem genieten.

[ Voor 23% gewijzigd door Verwijderd op 07-11-2016 23:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Arrival draait nog niet volgens mij. Er komt ook nog eens SF over mensen die te vroeg ontwaken in een of ander ruimteschip, ik weet niet of dat arrival is.

[ Voor 62% gewijzigd door Salvatron op 08-11-2016 00:04 ]

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stukfruit
  • Registratie: Oktober 2007
  • Niet online
Salvatron schreef op dinsdag 08 november 2016 @ 00:01:
Arrival draait nog niet volgens mij. Er komt ook nog eens SF over mensen die te vroeg ontwaken in een of ander ruimteschip, ik weet niet of dat arrival is.
Arrival gaat overmorgen in première ;) Vanaf de 10e.

Dat zit wel Schnorr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Stukfruit schreef op dinsdag 08 november 2016 @ 01:19:
[...]


Arrival gaat overmorgen in première ;) Vanaf de 10e.
er komt er eentje met 2 mensen in een ruimteschip die te vroeg ontwaken, lijkt me een leuke.........
O, wacht, dat zei ik hierboven al.... het is al laat......

[ Voor 9% gewijzigd door Salvatron op 08-11-2016 02:00 ]

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stukfruit
  • Registratie: Oktober 2007
  • Niet online
Salvatron schreef op dinsdag 08 november 2016 @ 02:00:
[...]


er komt er eentje met 2 mensen in een ruimteschip die te vroeg ontwaken, lijkt me een leuke.........
O, wacht, dat zei ik hierboven al.... het is al laat......
Passengers? Eind volgende maand :)
https://www.vuecinemas.nl/films/film/passengers

Dat zit wel Schnorr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Die inderdaad, ik verwarde die met arrival..

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Stukfruit
  • Registratie: Oktober 2007
  • Niet online
Ach :) Laten we het er op houden dat het weer een mooie periode is voor fans van scifi ;)
Niet alleen in de bioscoop trouwens!



En om ontopic te blijven:

Doctor Strange (2016)Doctor Strange (2016)
IMDb: 8.0 | Genre: Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 115 min | MPAA: PG-13
Eigenlijk heeft iedereen al gezegd wat er te zeggen is over deze film. De een zal de magische kant niets vinden, de ander laat zich verleiden tot het zien van meer uit deze bijzondere wereld. Een ding is zeker; de makers van de film hebben goed gekeken naar het artwork van de comics.

Als een van de hoofdacteurs is er natuurlijk Benedict Cumberbatch. Hij is in zijn rollen altijd al een beetje raar geweest (bijvoorbeeld als Sherlock) en doet dit net als eerder ook weer heel goed in deze film.

Eigenlijk zijn er weinig minpunten te vinden voor deze film. De humor is leuk (de mensen in de zaal lachten vaak hardop), de SFX zijn cool en hoewel het verhaal redelijk simpel is lijkt dit nergens echt een probleem te zijn, want de film raast als een sneltrein voorbij. Hierboven schreef iemand dat hij op zijn horloge begon te kijken, maar eigenlijk heb ik daar totaal geen last van gehad.

Gewoon een harde 9. Omdat het prima vermaak was. Als ik aan drugs zou doen was het vast een tien geweest, want sommige beelden moeten dan wel heel erg geweldig zijn...

Oh, en omdat het kan: :+
spoiler:
Dormammu! I've come to bargain!
Afbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Dat zit wel Schnorr.

Pagina: 1 ... 32 ... 281 Laatste

Let op:
Gebruik bij het schrijven van een review de nieuwe UBB-generator (zoeken op basis van IMDB-nummer) van Webgnome, zo blijft het topic netjes en overzichtelijk.
Dit topic is voor het delen van (grotendeels) spoilerloze recensies. Een post met enkele regeltjes tussen spoiler tags is acceptabel. Een post die voor de helft (of meer) "zwart" is, niet. Alles ertussen is een grijs gebied dat men het liefst vermijdt dus hou "enkele regeltjes in spoilertags" als sociaal maximum aan. Als je in-depth over een film wil discussiëren waarbij spoilers onvermijdelijk zijn, open dan een apart topic specifiek voor die film.