Ik hoop dat ik goed zit hier met wat vragen over bestelbussen? (leasebak)
krijg de optie (of nou ja, er komt er eentje) om een busje te nemen op de zaak.
Deze krijg ik mee (naar huis).
Keuze is gevallen op een 109CDI in de lichtste motor uitvoering en meeste laadvermogen.(zonder overleg met mij, waar ik niet zo heel blij mee ben),
Deze zal voor ww gebruikt worden (32km enkele rit) en met wekelijks ritten van 100-200+ km (enkele rit).
Idee is dat hiermee materieel meegenomen kan worden, indien nodig. Dit kan af en toe wel eens best wel gewichtig zijn.
Ook ritten Duitsland zullen er bij zitten. (en daar cruise ik het liefst rond de 150, maargoed)
Nu boeit het mij totaal niet wat er als label op het blik staat, echter wil ik wel mee kunnen op de snelweg en niet dat bij 130 de koek op is.
Beetje comfortabel is een pre.
Maar moet natuurlijk ook kijken naar wat het leasebedrag is maandelijks.
Iemand een idee of ervaringen?
Kleine info over mij:
Motorrijder (denk dat dat al zat zegt

). Ik voel me comfortabel in een auto, die even wat "over" heeft. Hoeft geen 4 liter turbo te zijn, maar bij 130 en gas in (evt terugschakelen), dat er wat gebeurt.
Invoegen: al vmax op de invoegstrook etc...
Ik pleit hier intern dan ook voor een wat "meer" model, dan de lichtste uitvoering, die imho echt meer voor in de stad is.
[
Voor 17% gewijzigd door
KaWaReZ op 25-02-2016 13:15
]