Jup, ik ga het toch maar proberen. Geen idee of het zal werken overigens, maar niet geschoten is altijd mis. De game is toch onspeelbaar met lag, dus het is of opnieuw installeren, of het schijfje terug in de kast leggen. Bedankt voor je hulp in ieder geval!
falcon123 schreef op woensdag 03 februari 2016 @ 18:08:
De DLC zit als goed is in de patch verwerkt dus die je volgens mij niet uitschakelen. Ik zat laatst Twitch.tv/Orb te kijken en hij heeft soms ook last van laggende potjes als hij in z'n 1tje speelt en als die speelt in party met mensen uit de UK dan heeft die geen lag. Die Orb woont zelf in Zweden als goed is. Lijkt beetje op jouw situatie Xelfer.
Ja, nu ik aan het zoeken ben lees ik wel van veel meer mensen dat ze last hebben van lag sinds de laatste patch. Ze hebben toch iets aan het algoritme gedaan, anders kunnen mensen niet opeens gaan laggen. Ik geloof niet dat het enkel kan liggen aan de DLC.
SoulsOnFire schreef op woensdag 03 februari 2016 @ 18:11:
[...]
Het rare is dat we bijna identieke stats hebben, denk ik?
Prestige 8 lvl 40 +-
KD van 1.99
SPM weet ik niet maar zal gemiddeld zijn nu ik vaak safeguard speel voor men LMG+snipers.
Ik heb gespeeld van 20u-22u en heb geen enkel probleem gehad.
Verder woon ik in België maar dat zal het verschil niet maken waarom jij tegen een Irakees speelt en ik tegen NL/BE'ers?
Dat zou goed kunnen idd. Mijn stats zijn ruwweg:
- Prestige 8 lvl 46
- KD van 2.92
- SPM van ong. 370 in TDM
Geen godlike stats dus, maar wel bovengemiddeld.
Voor de patch speelde ik ook 99% van de tijd tegen BE/NL/DE'ers, maar sinds de patch reizen mijn lobbies de hele wereld over. Als het niet aan SBMM ligt dan weet ik ook niet waarom dit gebeurt

.
Heb overigens op Reddit ook gelezen van een degelijke speler uit India, die sinds de laatste patch enkel nog in Europese games wordt gedropped, waarschijnlijk vanwege dezelfde reden als dat ik verbind met mensen in Azië of Noord-Amerika.
[
Voor 5% gewijzigd door
xelfer op 03-02-2016 18:24
]