Ik vergelijk de Porsche dan ook met het Technic flagship model van vorig jaar ( 42043 Mercedes Arocs ).[TAG]Speedy schreef op maandag 25 april 2016 @ 15:39:
Die licentiekosten verschillen denk ik niet veel van bv Ferrari, Porsche is VAG en dat hebben ze al meerdere keren gedaan (en bburago heeft ook Porsche schaalmodellen voor 3 euro bij de Action).
Gok dat hier buiten veel meer onderdelen ook veel meer ontwikkelwerk van het designteam in is gaan zitten. Buiten dat zal de oplage wel niet zo hoog liggen als een 50 euro setje wat vaak ook gelijk in de prijs door werkt (massa is lagere prijs).
Hij ziet er supergaaf uit in ieder geval! Ga deze idd ook op dag 1 maar bestellen
De Arocs heeft ook 2700+ elementen, veel nieuwe onderdelen en een Mercedes licentie. En toch is deze set 100+ Euro goedkoper.




