JDVB schreef op dinsdag 20 september 2016 @ 22:37:
[...]
Ik heb je ook een -1 gegeven en ben ook zeker niet van plan om maar 1 cent hieraan uit te geven. Ik denk dat voor een stel scholieren als dit de cv niet vreemd is.
Zelfs met een computer hulp aan huis prut website is niets mis, voor een stel scholieren op de middelbare school.
Wanneer je simpel verteld dat het scholieren zijn en dat ze derhalve geen enkele relevante ervaring (kunnen) hebben is dat imho voldoende.
Daarbij vind ook ik dat T.net hier niet goed naar gekeken heeft, dit artikel had nooit geplaatst moeten worden zoals het nu gedaan is. Op zijn minst is dit een uitnodiging om deze KS compleet te fileren.
Maar geen uitnodiging tot persoonlijke aanvallen.
Ze hebben doelbewust gelogen over hun kennis en ervaring. Ze hebben de indruk gewekt dat er met custom hardware gewerkt wordt, dat er prototypes zijn. Terwijl dat niet het geval is. Als je als PC Reparatiebedrijfje niet eens 10 euro uit geeft aan je website maar voor een "ad-free" versie gaat dan moet je toch tot de conclusie komen dat het ze het amateuristisch hebben aangepakt. Ik zie echt niet in hoe dat een flame is, sorry. Het is niet eens een belediging maar gewoon een droge constatering - leg mij aub uit hoe het níet amateuristisch is?
Mensen die de boel bij elkaar copy-pasten en bedriegen zijn gewoon uitschot, die er op uit zijn om het geld van anderen te stelen of op z'n minst zeer riskant te investeren in een fantasie/droom. |Er is geen enkele (nul) aanleiding om te denken dat ze hun beloftes kunnen nakomen op basis van hun voorgaande, huidige of te verwachten prestaties en kennis.
Naming en shaming is precies wat mijn intentie was - daar hebben ze zelf om gevraag door hun Kickstarter te voorzien van leugens en bedrog. En door deze vervolgens te submitten naar tweakers in de hoop veel geld binnen te krijgen voor hun pure vaporware. Zelfs in het geval dat ze opeens een prototype zouden hebben zou het nog erg gevaarlijk zijn te investeren in hun hobbyprojectje. Scholieren horen eerst ervaring op te doen met kleinschaliger zelfstandig ondernemen, voor ze dit soort mega projecten aan aanpakken.
Hoe gaan ze hun garantieafhandeling regelen? Zelfs voor Sony zijn de waterdichte toestellen een enorm riskante kostenpost gebleken die maar moeilijk te controleren is. Verder hebben ze het over dat je willekeurig welke rom mag flashen, met behoud van garantie. Veel roms overclocken of kunnen een toestel op andere manieren hardwarematig schade aandoen. Dáár garantie op geven is leuk, maar weinig andere fabrikanten (Geen?) kunnen zich dat veroorloven, en zij zeker niet.
Ze hebben gewoon een willekeurig wensenlijstje van specs opgeschreven, een hele set fotos gestolen en deze met fotoshop werk van hun logos en andere aanpassingen voorzien. Ze hebben vervolgens de teksten 1 op 1 gecopy-paste van andere telefoon beschrijvingen. En daarna geclaimed dat ze werkende prototypes hebben. Sterker nog, Carlos (De adviseur) gaf aan op zijn twitter dat hij al zo'n toestel had gekocht en dat het echt heel goed was

Dat is gewoon je puurste oplichterij, en dit soort mensen mag je best bij naam noemen en eerlijk over zijn. Ik heb niks ernstigs geschreven, en zeker niks onwaars.
Het enige opiniestukje wat ik schreef was dat het 4 "niksen" waren, en daar blijf ik bij : Deze mensen hebben niks in te brengen als het gaat om zelfstandig ondernemerschap, mobiele telefonie en het draaien van een onderneming die honderden of duizenden telefoons moet gaan produceren, customizen, reparareren, supporten.
Als je deze oplichters geen niksen mag noemen, goed. Dan verschillen we van mening over wat voor uitschot ze zijn, blijkbaar. Jij vind het allemaal erg meevallen en een kwajongensstreek. Ik vind het oplichting, diefstal, leugens, bedrog.