Phuncz schreef op donderdag 26 maart 2015 @ 08:05:
[...]
Je bevestigt wat ik zei: je wilt gewoon een item omdat je gefrustreerd bent dat je aan de slechte kant van RNG staat. Maar probeer je een wereld in te beelden waar je je BiS wapen hebt, wat dan ? Dat is het juist, het genot dat je uit Diablo haalt door het vinden van een goede item is van korte duur. The chase is better than the catch.
Ik heb
vorig weekend een Ancient Kridershot gevonden die wel best indrukwekkend is. Mijn eerste en onmiddellijk eentje waar ik nog jaren over kan doen voordat ik een betere vind. Gigantisch veel geluk langs mijn kant, maar dit is niet bedoeld om op te scheppen, RNG = Random. Maar denk je dat ik er nu 1% gelukkiger door ben geworden ? Nee want dan kijk je naar de volgende item die een upgrade kan gebruiken en dan focus je daar op.
Natuurlijk gaat de focus eraf zodra je weer een "gewenste upgrade" krijgt. Het lijkt mij echter niet de bedoeling om tot de nieuwe expansion "vast" te zitten. In mijn ogen is dat ook killing. Ik ga bv. geen S03 spelen simpelweg omdat ik geen zin heb om 1: alles opnieuw te vinden en 2: om op het einde van al die tijd en moeite niets toe te kunnen voegen aan mijn huidige main...
Ik bedoel niet dat ik bij kadala een vakje "Kridershot Slot" krijg... maar gewoon een vakje "Bow" en "xBow" zou al helpen... Bij Kadala steeds Bakkan Casters krijgen schiet niet echt op met 75 shards per poging. Meestal is het alles geel/blauw overigens.
En het "probleem" in mijn ogen is meer dat het "soort" wapen TEveel bepaalt hoe goed je char. is. Met een bruikbare (lees: Ancient met acceptabele rolls) is er gewoon veel meer mogelijk in built variatie. Ik kan bv. zeggen... weg met die Reaper Wraps... Of weg met Cindercoat/Pride's Fall en hallo Frostburns/Magefists (welke ik er een ancient heb liggen met 20% Fire/CHC/CHD/DEX en nog iets..)
Het is niet dat ik gefrustreerd ben, het is alleen erg jammer.
Wat ik al aangaf... wapens zijn nu eenmaal erg bepalend en dat maakt het wat onwenselijk dat bepaalde wapens niet droppen. Indien je een Crusader speelt en hij wilt geen Unrelenting Phalanx/Blade of the Prophecy droppen kan je ook maar bar weinig om zo maar een voorbeeld te noemen.
Anyways... ze kunnen natuurlijk het systeem nooit perfect krijgen. Maar van MIJ mag het wel "iets" specifieker dan wat het nu is. Heb nog 10 Ramaladni's Gifts liggen en geloof me... ik ben er niet heel zuinig mee... Ik gebruik ze geregeld om iets uit te proberen (laatst nog een Windforce) terwijl ik van te voren al wist dat het vermoedelijk niets zou zijn. SoJ's en Unity's genoeg... En 2x in heel mijn D3 carriere een Kridershot, waarvan 1x op lvl <25.
Ach... er komt vanzelf een expansion en dan zijn er hoop ik weer betere wapens om
niet te vinden.
SolarEdge - 18x305Wp Denon (Glas-Glas) 5,49 kWp 120° ZO + Growatt - 15x430Wp Denon (Glas-Glas) 6,45kWp 300° NW