Mask of Jeram is nog redelijk makkelijk, T&T's van kadala krijgen dat is pas annoyingTiMMieJ schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:19:
En altijd even rantenna circa 5000 blood shards nog geen mask of jeram
Movies: letterboxd
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
Mask of Jeram is nog redelijk makkelijk, T&T's van kadala krijgen dat is pas annoyingTiMMieJ schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:19:
En altijd even rantenna circa 5000 blood shards nog geen mask of jeram
Movies: letterboxd
Ik zit aan de 3000 shards ongeveer, ook nog geen mask of T&TTiMMieJ schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:19:
En altijd even rantenna circa 5000 blood shards nog geen mask of jeram
http://eu.battle.net/d3/en/profile/timmi3j-2230/hero/8227081
PSN & XBL: Denkoyugo
Gewoon eerst op T1 bounty proberen.... Act 1 oid.. lekker makkelijk.Ricmaniac schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 08:52:
Oke, ga het vanavond gewoon eens proberen danik kan master ook wel makkelijk aan hoor en kom nooit onder de 70% health maarja ik weet niet wat de gap is van master > torment en ik ben echt een ragequiter
dus als ik dood zou gaan nu op level 70 wordt ik gek hahah maarja softcore spelen vind ik echt saai.
Gister avond zat ik op TS met een paar mensen en 1 vriend was met randoms T2 aan het doen.. Toen ging er gewoon iemand dood in zijn party XD
Als ik dat in me party zou mee maken doe ik gelijk T en wegwezen uit die rift
Ik zou niet splitsen als ik jou was, T&T's zijn een stuk zeldzamer dan Jeram, dus ik zou eerst alles daarop inzetten en daarna pas voor gloves gaanDenko schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:25:
[...]
Ik zit aan de 3000 shards ongeveer, ook nog geen mask of T&T
Heb wel een stapeltje magefists. Ga maar een wizard maken denk ik
Movies: letterboxd
Ja, ach, het is niet alsof ik al bijna "klaar" ben met mijn gear overigens. Maar ik zal wel focussen op de mask dandesjaak909 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:27:
[...]
Ik zou niet splitsen als ik jou was, T&T's zijn een stuk zeldzamer dan Jeram, dus ik zou eerst alles daarop inzetten en daarna pas voor gloves gaan
PSN & XBL: Denkoyugo
en als je een stapel magefists hebt is er toch wel eentje beter dan de rare die je aan hebt?Denko schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:28:
[...]
Ja, ach, het is niet alsof ik al bijna "klaar" ben met mijn gear overigens. Maar ik zal wel focussen op de mask dan
[ Voor 13% gewijzigd door desjaak909 op 06-05-2014 10:32 ]
Movies: letterboxd
Juniper RWD
Gek genoeg niet, ik heb 3 magefists, en 1 gladiator nog iets, maar alle 4 zijn ze het eigenlijk net niet. En die life per hit vind ik ook wel lekker.desjaak909 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:30:
[...]
en als je een stapel magefists hebt is er toch wel eentje beter dan de rare die je aan hebt?
Je build is ook een beetje raar, je hebt bijvoorbeeld midnight feast maar geen Garg, voor het activeren van fetishes kan je het beste vampire bast gebruiken en probeer op je bracers de LoH om te ruilen voor %phys dmg
[ Voor 4% gewijzigd door Denko op 06-05-2014 10:39 . Reden: laatste zin ]
PSN & XBL: Denkoyugo
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Is leuk om even te proberen maar voegt verder niet zoveel toe, gaat niks boven een Jeram als pet doctorhexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:38:
Zijn er hier WD's die ervaring hebben met Grin Reaper Mask?
http://us.battle.net/d3/en/item/the-grin-reaper
Movies: letterboxd
Leek me een leuke afwisseling, maar dan niet echt de moeite om in te investeren helaas.desjaak909 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:41:
[...]
Is leuk om even te proberen maar voegt verder niet zoveel toe, gaat niks boven een Jeram als pet doctor
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Mja de magefist met %ele damage scheelt een hoop meestal. Je kunt best wat damage inleveren als je % damage erbij krijgt. Met +% physical damage doen al je pets bijvoorbeeld meer schade. Daar kun je dan best wat persoonlijke DPS (character sheet) voor opofferen.Denko schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:38:
[...]
Gek genoeg niet, ik heb 3 magefists, en 1 gladiator nog iets, maar alle 4 zijn ze het eigenlijk net niet. En die life per hit vind ik ook wel lekker.
Mja Garg of niet; het ding ramt als een malle, zeker als je wrathful protector gebruikt. Maar nadeel is dat hij ook veel stilstaat. Als alternatief zou ik dan Big Bad Voodoo nemen met Slam Dance. Een 30% buff van al je damage inclusief pets is echt niet verkeerd.Over de garg, die heb ik er een tijdje geleden uit gehaald, maar ik mis hem niet echt. Wat ik ook weg zou doen, of ik zou heel veel survivability inleveren voor een beetje dps, of ik zou het stukken minder leuk maken voor mijzelf.
Maar ik zal van de week wel even kijken en jouw suggesties proberen, bedankt!
[ Voor 6% gewijzigd door Morrar op 06-05-2014 10:54 ]
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Ik vond zojuist een groene Mask of Jeram, maar ik houd het voorlopig bij de leg Jeram.hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:51:
En dan is er een Mask of Jeram van de helltooth set, en een Leg Mask of Jeram.
Die uit de set geeft geen buff aan je pets, beetje raar gedaan.
Heb hem zelf wel compleet maar niet geprobeerd even op youtube gekeken en daar gezien dat het totaal niet opschiet, die 300% dmg is veel te weinigHarry_180 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:57:
[...]
Heeft iemand hier trouwens al ervaring met de full set bonus van de Helltooth set?
Movies: letterboxd
lol ik zie dat je de follower thunderfury hebt gegevn beetje jammer ?Harry_180 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 10:57:
[...]
Ik vond zojuist een groene Mask of Jeram, maar ik houd het voorlopig bij de leg Jeram.
Heeft iemand hier trouwens al ervaring met de full set bonus van de Helltooth set?
http://eu.battle.net/d3/e...asoline-2396/hero/3367589
*zucht*
Volgens mij kan die idd beter die rerollen en zelf gebruiken ipv die dagger.cybergi schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:19:
[...]
lol ik zie dat je de follower thunderfury hebt gegevn beetje jammer ?
Haha! LekkerAnno schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 08:36:
Lol, gisteren hier gepost dat ik 10M en meer dan 15 forgotten spirits had gebruikt om mijn Leoric's Signet te voorzien van CHD.... vervolgens eindelijk CHD gekregen maar te laag om een upgrade te zijn.
Vervolgens posten verschillende Tweakers dat het de moeite waard is om rare rings en amulets niet te salvagen of verkopen.
Beste tip OOIT
[afbeelding]
[ Voor 50% gewijzigd door Bosmonster op 06-05-2014 11:34 ]
Ik denk niet dat het deze week is. Er is geen aangekondigd onderhoud op de US. Als we een patch zouden krijgen dan was dat vandaag in US en morgen in EU.Nitrogun schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:35:
Nog geen nieuws over 2.05? hoop toch dat ze de patch uitrollen deze week. Dan kunnen we weer ff wat splitbounties knallen, want mijn riftkey aantallen zijn wat geslonken.
Hmm Ik dacht dat Cold dmg op een wapen (niet de 20% cold skills dmg, maar de xxxx - xxxx cold dmg die meteor niet zou triggeren omdat die damage "veranderd" naar het element van de spell die je cast. Opzich wel interessant als dat wel werkt.Malt007 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:20:
Iemand nog iets zinvols te zeggen over mijn wizz. http://eu.battle.net/d3/e...alt007-1204/hero/20039568
Ik vrees dat ik mijn build aardig moet gaan omgooien wil ik ooit T5, T6 aankunnen. Al is T3 nu een walk in the park en T4 geen probleem met wat defensiefe passives.
Ik ben overigens wel tevreden over mijn build omdat alles mooi op elkaar aansluit. De basis is natuurlijk de tal rasha's set. Deze zorgt voor 4 soorten meteoren. Deze worden getriggerd door mijn wapen waarmee ik als primary electrocute gebruik (lightning), op het wapen zit cold dmg. Om de arcane te triggeren gebruik ik blackhole waarmee ik ook nog een 3% extra dmg per geraakte mob krijg. Fire wordt getriggerd door de familiar. Aangezien ik altijd 4 soorten elemental dmg gebruik heb ik ook elemental exposure aangezet. Hierdoor heb ik eigenlijk constant 20% extra dmg. Daarnaast ook nog een kleine 70% areadmg die ook behoorlijk aantikt natuurlijk.
De sheetdmg is niet heel hoog met ongeveer 750k maar door set bonussen, elitebonus en alle soorten extra elemental dmg ga ik in de praktijk als een malle. Volgens mij is mijn elitedmg 1.9mln volgens diabloprogress trouwens. Maar de meteoren set bonus die de meeste schade doet wordt natuurlijk nergens in meegenomen.
Toughness lijkt laag maar ik gebruik paralysis en heb een 21% freeze chance op mijn main. Hierdoor permastun ik alles in de praktijk en ga ik max eens per 3 a 4 rifts dood eigenlijk, dus wat dat betreft is de toughness prima.
Eerste verbetering is een RORG met int. Ik had al naar CHC gererollt voor ik doorhad dat er dex op zat ;-(
Weet dus niet zo goed waar ik nu op moet focussen.
Nog gekker.... ik wist niet dat een enchantress een 1h'er kon hebbenBosmonster schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:31:
[...]
Volgens mij kan die idd beter die rerollen en zelf gebruiken ipv die dagger.
Diablo 3 Amory -HH-NastyNick#2759 | Nintendo Id: nastynicknl
hmmm. Ik twijfel nu sterk eerlijk gezegd, heb net de build enigzins omgegooid en weet nu niet zeker of ik die cold meteor zie vliegen. Redelijk essentieel voor de hele build omdat dat veel dmg zou schelen ivm elemental exposure en de hoeveelheid colddmg die ik nu gestackt heb in ruil voor normale dmg. Als ik even google lijkt het erop van niet.Dennism schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:39:
[...]
Hmm Ik dacht dat Cold dmg op een wapen (niet de 20% cold skills dmg, maar de xxxx - xxxx cold dmg die meteor niet zou triggeren omdat die damage "veranderd" naar het element van de spell die je cast. Opzich wel interessant als dat wel werkt.
[ Voor 17% gewijzigd door Malt007 op 06-05-2014 12:12 ]
In-game, Eirena's weapon equips are listed, along with staves, as only being Two-handed Axes/Maces/Swords, but she can also wield the one-handed versions and spears. As it stands now, Two-Handed weaponry is better for her if a player wishes to bring her to the most potentialVandread schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:42:
[...]
Nog gekker.... ik wist niet dat een enchantress een 1h'er kon hebben
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Zeg niet dat ik niet naar jullie luister. Job done. Follower heeft nu nog steeds TF (andere), maar welke stat zouden jullie rerollen?cybergi schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:19:
[...]
lol ik zie dat je de follower thunderfury hebt gegevn beetje jammer ?
[ Voor 7% gewijzigd door Harry_180 op 06-05-2014 12:14 ]
Je lightning dmg hoger rollen voor meer dmgHarry_180 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 12:11:
[...]
Zeg niet dat ik niet naar jullie luister. Job done. Follower heeft nu nog steeds TF (andere), maar welke stat zouden jullie rerollen?
http://eu.battle.net/d3/e...asoline-2396/hero/3367589
Je toughness is super laag; je hebt weinig AR, VIT en/of armor. Daarnaast wil je voor je huidige build graag cooldown reduction gear hebben zodat je vaker archon kan spammen - daarnaast is elemental dmg (+xx% arcane dmg) een mustBundin schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 12:22:
Mijn Wizard (zie ook hier) mag ook wel even onder jullie vergrootglas. Graag hoor ik wat ik al tijden vreselijk verkeerd doe en waar ik Kadala mee lastig moet vallen. Die @$#&% vertikt het om een andere offhand cadeau te doen
Op het moment is het eigenlijk arcane torrent en archon op packs, met een incidentele missile tussendoor als ik eens zonder AP zit.
Executive Director | aan mijn uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend! | Build: AMD 7800X3D - 32GB - AMD RX 7900XTX
*zucht*
Die damage kan niet heel veel hoger. Dan denk ik dat je meer profijt haalt uit +10% damage uiteindelijk, want dat is als het goed is binnenkort gefixed. (2300 vs 2400 oid)
[ Voor 9% gewijzigd door Bosmonster op 06-05-2014 12:52 ]
Dat zal nog wel even duren hoor ... als de aankondiging wordt gedaan dan duurt het doorgaans minimaal een week tot de implementatie! Zoals Blizzard altijd zelf zegt "It's done, when it's done"Nitrogun schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 11:35:
Nog geen nieuws over 2.05? hoop toch dat ze de patch uitrollen deze week. Dan kunnen we weer ff wat splitbounties knallen, want mijn riftkey aantallen zijn wat geslonken.
Dat komt ook in patch 2.05 - het fixen van de +10% dmg modifiers op non-black dmg (dus op bijv. fire, holy, cold dmg)Bosmonster schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 12:49:
[...]
Die damage kan niet heel veel hoger. Dan denk ik dat je meer profijt haalt uit +10% damage uiteindelijk, want dat is als het goed is binnenkort gefixed. (2300 vs 2400 oid)
Tenzij je heel veel waarde hecht aan die 6% CDR.
[ Voor 33% gewijzigd door Vidra op 06-05-2014 13:00 ]
Executive Director | aan mijn uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend! | Build: AMD 7800X3D - 32GB - AMD RX 7900XTX
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wimploo-1839/hero/2913117
[ Voor 50% gewijzigd door Anno op 06-05-2014 13:22 ]
Welke Mystic bug? Kan je gratis rerollen?Anno schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:17:
Weet iemand ook een site waar je kunt theorie craften op weapon damage. Ik ben eigenlijk benieuwd of het het waard is om de IAS op mijn WKL te rerollen naar +%damage.
Als dat zo is dan moet ik nog even snel enchanten voordat de Mystic 'bug' is gefixed. Deze werkte gisteren nog.
Cheeseburger Addict
How to
[ Voor 3% gewijzigd door Angeloonie op 06-05-2014 13:22 ]
Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie
Legion 7i i9 3080 32gb
Nee alleen zonder dat de gold kost wordt verhoogd.
Hardware Fanaat
Ik heb frostburns op mijn monk zitten (zie monk in mijn signature).Wooldoor schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:15:
Gister bezig geweest met een DoT build ter afwisseling van een pet build en omdat ik een Quatzelcoatl gevonden heb. En moet zeggen dat het erg leuk speelt zonder dat ik al veel aan equipment heb aangepast. Vanavond nog even testen met een azurewrath die ik nog heb en een nieuwe glove maken met 20% colt.
Tijdens het checken van mijn stash zag ik dat ik ook een frostburn heb, blijkbaar schijnt dit een van de meest rare gloves te zijn
Hij is niet heel erg lekker gerolled maar ik ben benieuwd naar de effecten ervan.
Mijn naam is rood, mijn text is blauw. Jouw post wordt ge-edit, als je niet stopt met dat gemauw.
[ Voor 7% gewijzigd door Vandread op 06-05-2014 13:27 ]
Als het goed is kan ik nu goedkoop rerollen (nou ja rerrolls zijn al 100K geloof ikVandread schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:24:
Ik zou even wachten tot ze de %dmg bug tov elemental dmg fixen.
Momenteel doet %dmg niets op je WKL omdat het lightning is.
Na de fix zou je met de max %dmg modifier (10%) er qua DPS op vooruit gaan
Als ik het even heel blont uitreken:
2296/1.5*1.4+10% = 2357dps
Maar je proct wel ietsiepities minder cyclones, maar dat maakt niet uit denk ik
Dus je moet toch wachten op de fix van zowel de mystic als die van de %dmg bug
Ik zie ze af en toe voorbij komen van 8/9m en dan moet ik mijn Quatzcoatl nog rerollen naar CHC en verder colt/haunt dmg stacken.markklok schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:21:
Wooldoor wat voor crit dmg ticks krijg jij met je build ?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wimploo-1839/hero/2913117
Het doet niet niets, de 10% werkt nu namelijk maar "half" (niet exact half, maar even voor de uitleg). Het werkt namelijk wel op de base damage van een elemental damage gerollt wapen enkel niet op de xxxx - xxxx element damage, waar het op een black weapon voor de base damage en ook de gerollde extra xxxx - xxxx damage telt.Vandread schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:24:
Ik zou even wachten tot ze de %dmg bug tov elemental dmg fixen.
Momenteel doet %dmg niets op je WKL omdat het lightning is.
Na de fix zou je met de max %dmg modifier (10%) er qua DPS op vooruit gaan
Als ik het even heel blont uitreken:
2296/1.5*1.4+10% = 2357dps
Maar je proct wel ietsiepities minder cyclones, maar dat maakt niet uit denk ik
Dus je moet toch wachten op de fix van zowel de mystic als die van de %dmg bug*jammerjoh!*
*me so jelly of WKL.... dan zou ik 100% lightning dmg hebben
[ Voor 8% gewijzigd door Vandread op 06-05-2014 13:35 ]
Thanks, jammer dat je de mats verliest. Ik hou liever de mats en het gold mag wel weggaan. JammerAngeloonie schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:21:
[...]
How to
1. Go to Mystic.
2. Drag your item into the Enchant window.
3. Replace your property
4. If you don't like the rolls you get, don't select anything
5. ESC + ESC + Leave game
6. Start new game and repeat until you get a perfect roll.
You lose the mats but the gold cost stays the same.
Werkt niet in Act 5.
Gold gaat ook aantikken hoor, op mijn WD mask kost 1 reroll me nu 1,1 miloen gold en nog geen critZeroCode schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:34:
[...]
Thanks, jammer dat je de mats verliest. Ik hou liever de mats en het gold mag wel weggaan. JammerDus als ik bijvoorbeeld 10 keer moet rerollen voor +15% elemental damage dan ben ik wel 10 x de mats kwijt maar 1 keer het gold aantal right?
Misschien wacht ik ook al wel op de fix. Die Mystic 'bug' voelt ook wel een beetje als cheaten. Aan de andere kant heb ik maar 20M gold dus... keuzes.Vandread schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:34:
Ohja inderdaadwas ik even vergeten.
@Anno, mja je kan het gokken, daarna kan je altijd nog een keer rollen, hebben ze geen fix dan kost het je enkel wat souls.
Misschien inderdaad m'n TF nog eens rerollen want die moet wel boven de 2400 uit kunnen komen
Ach zie het gewoon als een feature, is trouwens wel een irritante want kan best wat tijd kosten, heb volgens mij wel meer dan 30x gedaan om mijn Mask of Jeram naar 6%chc te rollenAnno schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:45:
[...]
Misschien wacht ik ook al wel op de fix. Die Mystic 'bug' voelt ook wel een beetje als cheaten. Aan de andere kant heb ik maar 20M gold dus... keuzes.
Movies: letterboxd
Ik laat deze wel aan mij voorbij gaan, ik level liever mijn Wizzard. Wat een leuke beam hahadesjaak909 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:47:
[...]
Ach zie het gewoon als een feature, is trouwens wel een irritante want kan best wat tijd kosten, heb volgens mij wel meer dan 30x gedaan om mijn Mask of Jeram naar 6%chc te rollen
Hij begon op ~2100dpsAnno schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:45:
[...]
Misschien wacht ik ook al wel op de fix. Die Mystic 'bug' voelt ook wel een beetje als cheaten. Aan de andere kant heb ik maar 20M gold dus... keuzes.
Heb je die TF al gererolled. Battle.Net geeft het niet aan maar er zit poison damage op en volgens mij rolled die toch standaard lightning damage.
Ik weet niet of niet te maken heeft met het er niet over willen communiceren, het lijkt mij eerder dat de belabberde (om het zacht te zeggen) manier van communiceren vanuit de community de reden is dat deze dicht gegaan is.cybergi schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:28:
http://diablo.incgamers.c.../devthread/us/12674918345
best grappig dat ze dit niet verder willen praten hier over op blizz page
Mooie reroll dan. Succes met het rerollen als je voor de 2400+ gaat.Vandread schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:51:
[...]
Hij begon op ~2100dpshet lijkt erop dat battle.net inderdaad de rerolls niet goed geeft, voornamelijk bij TF's het geval zelfs?
maar hij heeft wel een puntDennism schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:52:
[...]
Ik weet niet of niet te maken heeft met het er niet over willen communiceren, het lijkt mij eerder dat de belabberde (om het zacht te zeggen) manier van communiceren vanuit de community de reden is dat deze dicht gegaan is.
Mijn ervaring met jaren blizzard forums is dat ze iedere thread die ze tegen komen met flames/gescheld en dat soort zaken dichtgooien. Wat mijn inziens ook terecht is, als de spelers niet fatsoenlijk en enkel inhoudelijk kunnen posten, waarom zou blizzard dan fatsoenlijk moeten reageren.
Hardware Fanaat
Dat heeft hij zeker. Zijn conclusie raakt kant noch wal maar zijn constatering is wel degelijk correct.
Mijn naam is rood, mijn text is blauw. Jouw post wordt ge-edit, als je niet stopt met dat gemauw.
En binnen een maand valt er niets meer te upgraden en ga je iets anders doen.Wolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:11:
[...]
Dat heeft hij zeker. Zijn conclusie raakt kant noch wal maar zijn constatering is wel degelijk correct.
Ik vind het rot dat je als je op zoek bent naar een bepaald item dat je in een game terecht kan komen waar dat item per definitie niet kan droppen.
Neem bijvoorbeeld de Buriza die ik gisteren gevonden heb. Na de drop dacht ik AWWW YEAH maar na de ID dacht ik kut: hij heeft maar 1x pierce. Ten eerste moeten ze dat fixen, dat zeldzame legs een kutroll kunnen hebben. Ten tweede wil ik dan die Satchel erbij (die heb ik al, maar for the sake of the argument). Dit is een van de zeldzaamste quivers en het kan zomaar drie maanden duren voor ik er een vind met mijn speeltijd. Dat is gewoon te lang!
Het zou veel beter zijn als je met 1 char verschillende gearsets bij elkaar kunt harken voor verschillende builds en dat (kleine) upgrades voor elke gearset blijven droppen.
Maar op dit moment loop je op een omgeven moment tegen een muur aan, omdat je huidige build geen upgrades meer oplevert en het bizar veel tijd/moeite kost om een nieuwe build bij elkaar te sprokkelen.
Mijn mening: Geen of transparante loot tables (dat bepaalde legs bij bepaalde bosses droppen oid, zoals de crafting mats nu), gooi de droprates wat omhoog en verhoog de minimum rolls op de zeldzaamste items. Daar zou ik mee kunnen leven.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
GamePC : Inv. : GameRoom : YouTube : Steam : Twitch : BattelNET
Hardware Fanaat
En dat is anders dat wat er nu gebeurt op... wat voor manier?hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:19:
[...]
En binnen een maand valt er niets meer te upgraden en ga je iets anders doen.
Mijn naam is rood, mijn text is blauw. Jouw post wordt ge-edit, als je niet stopt met dat gemauw.
Cheeseburger Addict
Featuredesjaak909 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:47:
[...]
Ach zie het gewoon als een feature, is trouwens wel een irritante want kan best wat tijd kosten, heb volgens mij wel meer dan 30x gedaan om mijn Mask of Jeram naar 6%chc te rollen
Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie
nu kan je blijven spelen voor die 1e perfecte item, adrenaline en alles als hij dropt, en tot die tijd kleineren updates blijven vinden.Wolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:21:
[...]
En dat is anders dat wat er nu gebeurt op... wat voor manier?
Als je die muur hebt bereikt heb je er ook geen zin meer in om te grinden.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Dat klopt en zijn post zal ook niet de reden zijn waarom de thread dicht is. Lees alle pagina's eens en zie het geflame over en weer tussen bepaalde posters. Dat is de reden dat Blizzard threads als deze sluit.
Reloggen, ja nee echt een feature.desjaak909 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 13:47:
[...]
Ach zie het gewoon als een feature, is trouwens wel een irritante want kan best wat tijd kosten, heb volgens mij wel meer dan 30x gedaan om mijn Mask of Jeram naar 6%chc te rollen
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Hardware Fanaat
Die dus nooit dropt als je 40 uur per week werkt, 4x per week sport en een vriendin hebt.hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:22:
[...]
nu kan je blijven spelen voor die 1e perfecte item
Wat dus ook niet gebeurt. Ik heb in drie weken 1 echte upgrade gevonden en dat is niet genoeg om mij door te laten spelen.hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:22:
[...]
en tot die tijd kleineren updates blijven vinden.
Mijn naam is rood, mijn text is blauw. Jouw post wordt ge-edit, als je niet stopt met dat gemauw.
Amen! Dit zijn van die dingen waardoor je dus net niet lekker kan spelenWolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:26:
[...]
Die dus nooit dropt als je 40 uur per week werkt, 4x per week sport en een vriendin hebt.
[...]
Wat dus ook niet gebeurt. Ik heb in drie weken 1 echte upgrade gevonden en dat is niet genoeg om mij door te laten spelen.
Ook andere builds geprobeerd? Ik vind niet veel directe upgrades meer op mijn wiz bijv, maar wel regelmatig sidegrades die me weer net even naar een andere build sturen om die eens te testen. En ik heb ook in mijn stash nog diverse items liggen om een goed te testen (Vyr set met arcane items, Wand of Woh voor een andere fire build), en ik ben druk bezig mijn WD op te bouwen, waarna mijn DH aan e beurt is.Wolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:26:
[...]
Die dus nooit dropt als je 40 uur per week werkt, 4x per week sport en een vriendin hebt.
[...]
Wat dus ook niet gebeurt. Ik heb in drie weken 1 echte upgrade gevonden en dat is niet genoeg om mij door te laten spelen.
extreem kleine kans =/= nooitWolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:26:
[...]
Die dus nooit dropt als je 40 uur per week werkt, 4x per week sport en een vriendin hebt.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
rifts farmen en kadela? (rift it forward)TiMMieJ schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:31:
[...]
Amen! Dit zijn van die dingen waardoor je dus net niet lekker kan spelen. Ik ben dus al tijden bezig om te farmen voor mijn mask of jeram. En in rifts etc krijg ik enkel patterns. En dan heb ik een set item of wapen en dan is het een barb set item of een mighty weapon WTF!? Word je wel moedeloos van soms....
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Hardware Fanaat
Dat is dus mijn punt. Ik heb voor drie verschillende builds allemaal halve gearsets in mijn stash zitten die nooit compleet raken omdat de juiste items ervoor niet droppen.Dennism schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:31:
[...]
Ook andere builds geprobeerd? Ik vind niet veel directe upgrades meer op mijn wiz bijv, maar wel regelmatig sidegrades die me weer net even naar een andere build sturen om die eens te testen. En ik heb ook in mijn stash nog diverse items liggen om een goed te testen (Vyr set met arcane items, Wand of Woh voor een andere fire build), en ik ben druk bezig mijn WD op te bouwen, waarna mijn DH aan e beurt is.
Mijn naam is rood, mijn text is blauw. Jouw post wordt ge-edit, als je niet stopt met dat gemauw.
Wellicht kan je je vriendin brimmen als het toch niet zo'n lekkere roll is, waardoor je weer ruimte hebt om shards/legs te farmen.Wolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:26:
[...]
Die dus nooit dropt als je 40 uur per week werkt, 4x per week sport en een vriendin hebt.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Hardware Fanaat
Mijn vriendin is BiS!hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:37:
[...]
Wellicht kan je je vriendin brimmen als het toch niet zo'n lekkere roll is, waardoor je weer ruimte hebt om shards/legs te farmen.
Mijn naam is rood, mijn text is blauw. Jouw post wordt ge-edit, als je niet stopt met dat gemauw.
Baan, vriendin, sport. Klinkt een beetje OP. Ik hoop dat ze je nerfen.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Ah daar ligt het probleem.. Sporten en een vriendin is nergens voor nodig als echte diablo nerd! Allemaal zonde van de tijd die je kunt besteden om te farmen.Wolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:26:
[...]
Die dus nooit dropt als je 40 uur per week werkt, 4x per week sport en een vriendin hebt.
[...]
Wat dus ook niet gebeurt. Ik heb in drie weken 1 echte upgrade gevonden en dat is niet genoeg om mij door te laten spelen.
[ Voor 14% gewijzigd door NastyNick op 06-05-2014 14:46 ]
Diablo 3 Amory -HH-NastyNick#2759 | Nintendo Id: nastynicknl
Diablo 3 Amory -HH-NastyNick#2759 | Nintendo Id: nastynicknl
PSN: Brwmaster
exact, als ik alles heb wat ik wil dan ga ik wel wat anders doen, want waar speel je dan nog voor?NastyNickNL schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:52:
Ik mis wel wat denk ik. Wat is het punt van farmen en grinden als er geen betere gear meer te vinden is? Zoals ik hier lees wil iedereen het liefst binnen de maand zijn bepaalde goede set en omdat ze zo zeldzaam zijn, meteen maar de perfecte roll. Vroegah toen alles nog eenvoudig was al student was er nou eenmaal genoeg tijd op te spelen maar als je ouder word heb je dat nou over het algemeen nou eenmaal niet meer.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Hardware Fanaat
Mee eens. En ik zit nu op een punt waarop ik het gevoel heb dat betere gear voor mij niet meer haalbaar is; Diablo 3 is niet leuk meer.NastyNickNL schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:52:
Ik mis wel wat denk ik. Wat is het punt van farmen en grinden als er geen betere gear meer te vinden is? Zoals ik hier lees wil iedereen het liefst binnen de maand zijn bepaalde goede set en omdat ze zo zeldzaam zijn, meteen maar de perfecte roll. Vroegah toen alles nog eenvoudig was al student was er nou eenmaal genoeg tijd op te spelen maar als je ouder word heb je dat nou over het algemeen nou eenmaal niet meer.
Mijn naam is rood, mijn text is blauw. Jouw post wordt ge-edit, als je niet stopt met dat gemauw.
Diablo 3 Amory -HH-NastyNick#2759 | Nintendo Id: nastynicknl
Die WD van je is nog aardig pauper andersWolf schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:57:
[...]
Mee eens. En ik zit nu op een punt waarop ik het gevoel heb dat betere gear voor mij niet meer haalbaar is; Diablo 3 is niet leuk meer.
Ik vind het niet erg om niet na twee maanden al de beste gear te hebben, dat lijkt iedereen hier verkeerd te begrijpen.
Er zit alleen een subtiel verschil tussen helemaal NIKS vinden en langzaamaan kleine upgrades binnen krijgen. Zelfs dat laatste gebeurt niet dus als je geen gevoel van vooruitgang hebt verlies je plezier in het spel.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Niets ten nadele van je opmerking (en dus niet persoonlijk), maar dit was exact mijn voorbehoud van diegene die riepen dat het verwijderen van de AH een zege was. En zie hier en overigens ook op andere sites waar men zo blij was met het verwijderen van de AH..... paar weekjes ROS en voila, ik was blijkbaar nog te optimistisch met mijn inschatting dat voor de zomer en-masse het spel door de AH-haters verlaten zou worden. Wat over blijft zijn de spelers die D3 wel leuk vonden en vinden maar die dan ook nog beroofd zijn van de enige manier om wel goede gear te krijgen... wens me maar succes met die 1,3% kans op een goede drop.hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 14:55:
[...]
exact, als ik alles heb wat ik wil dan ga ik wel wat anders doen, want waar speel je dan nog voor?
Je DM’s worden hier door de Admins gelezen en Geef je waardering voor Tweakers
Wellicht denk ik er heel makkelijk over, of zie ik het gewoon anders, maar ik vind mijn gear goed, ik speel met plezier en heb geen problemen met farmen of met wat lastiger spelen.simons schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 15:10:
[...]
maar die dan ook nog beroofd zijn van de enige manier om wel goede gear te krijgen
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Definitiekwestie, wellicht had ik moeten stellen "verbetering van de gear".hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 15:13:
[...]
Wellicht denk ik er heel makkelijk over, of zie ik het gewoon anders, maar ik vind mijn gear goed, ik speel met plezier en heb geen problemen met farmen of met wat lastiger spelen.
Wellicht bedoel je eerder "perfecte" gear?
Je DM’s worden hier door de Admins gelezen en Geef je waardering voor Tweakers
Ach, blijkt al weken bekend te zijn dus dan hadden ze het maar wat eerder moeten fixen, gold is op dit moment het enige wat ik niet veel heb, dus ik zie het maar als een feature, al lijkt het niet altijd te werken
Movies: letterboxd
woet, jij met gold probleem?desjaak909 schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 15:33:
[...]
Ach, blijkt al weken bekend te zijn dus dan hadden ze het maar wat eerder moeten fixen, gold is op dit moment het enige wat ik niet veel heb, dus ik zie het maar als een feature, al lijkt het niet altijd te werken
D3 Armory / Battletag NeooeN#2211
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wimploo-1839/hero/2913117
Begon met ongeveer 300m en dat is dus redelijk hard gegaan, voornamelijk door gems en eindeloos rerollen op bijvoorbeeld rares die ik wilde gebruiken voor mijn followerMofkees schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 15:39:
[...]
woet, jij met gold probleem?
anders p-points en goldskin enzo inzetten voor een avond, moet toch ook helpen?
ik vind geen items (om te rerollen), dus kan ook geen gold/FS kwijt, ondertussen al meer dan 100 FS.
Geld was vooral kwijt aan gems...
Movies: letterboxd
D3 Armory / Battletag NeooeN#2211
Dit herken ik wel ja. Van "nice, deze kan ik op mijn alt, daar ga ik nu weer een week vrolijk mee spelen!" is het echt puur main gefocussed.Mofkees schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 16:03:
Tevens vind je bijna nooit wat voor je alts. Dit heeft als gevolg dat je alts veel zwakker zijn dan je main, en velen zullen niet lang met een alt spelen omdat de farmsnelheid enorm beboet wordt.
SlaineMcRoth#2316 76561197992282479
Ik vind het wel lekker om te switchen naar een alt, vooral met 500 shards en een wapen met 11 lvl reduction, je gaat er best hard doorheen 60-70.hexta schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 16:05:
[...]
Dit herken ik wel ja. Van "nice, deze kan ik op mijn alt, daar ga ik nu weer een week vrolijk mee spelen!" is het echt puur main gefocussed.
Alt gebruiken met pre-ros gear heb ik echt weinig zin in.
[ Voor 1% gewijzigd door Denko op 06-05-2014 16:11 . Reden: pff, moet echt niet te laat opblijven. Krijg je rare zinnen van ]
PSN & XBL: Denkoyugo
Je zou gewoon in de game moeten kunnen instellen voor welke chars er gear kan vallen, dan kan je bijvoorbeeld voor alle 6 de chars aanzetten voor veel gevarieerde meuk, of spelende met een WD hem op bijv. Monk zetten dat je alleen monk zooi krijgt of op monk en WD voor kans op drops voor beideMofkees schreef op dinsdag 06 mei 2014 @ 16:03:
Tevens vind je bijna nooit wat voor je alts. Dit heeft als gevolg dat je alts veel zwakker zijn dan je main, en velen zullen niet lang met een alt spelen omdat de farmsnelheid enorm beboet wordt.
[ Voor 25% gewijzigd door desjaak909 op 06-05-2014 16:15 ]
Movies: letterboxd
[ Voor 5% gewijzigd door Morrar op 06-05-2014 16:26 ]
PSN: Brwmaster
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq