Wat mij nog stoort aan de goedkopere instapmerken zoals Leagoo is het missen van de 900mhz 3g band, dit is een veel gebruikte band in Europa, ik weet da hij misschien niet zoveel gebruikt word in NL maar in BE draaien bijna alle netwerken hierop.
Verder dan ook de zoektocht naar een toestel dat niet te groot is (alles boven de 145mm op 70mm is veel te groot naar mijn mening), maar dit is een algemene zoektocht tussen eender welk merk.
Verder ook mijn ervaring met Mediatek, ik heb bij de A merken zoals ZTE, Xiaomi en Huawei nog weinig tot geen last gehad van gps problemen (wel software problemen gehad die de gps ruk maakte) bij merken zoals Zopo Jiayu en Faea, heb ik deze dan weer wel gehad.
Dus het is zeker niet chipset gebonden, maar wel fabrikant gebonden, keuze van Antenne plaatsing, en soort van Antenne.
Verder ook software, niet de algemene gpsfix dat iedereen denkt dat wonderen doet, maar wel u Epo+gps bestanden bekijken als je geroot bent, zo heb ik bij de laatste updates van mijn Redmi dikke problemen gehad met gps tot ik terug mij gps files van stable 5.0 gebruikte.
China is en blijft china, ze vinden het niet erg om goedkope "rommel" te verkopen, de kunst van deze topic is dus om deze rommel te onderscheiden van het betere materiaal, en dat is niet altijd prijsgebonden