l0n3w012ph schreef op donderdag 07 november 2013 @ 06:44:
[...]
Netjes. Ik moet nog 1900 punten voor ik de laatste unlock heb, dus active radar. Dat is zo gebeurd maar ik had me alles voorgesteld van het 30mm cannon. Zelfs die blijkt in de praktijk nog niks te zijn. Hij doet wel iets meer damage maar nog niet genoeg n.m.m.
Ja inderdaad, de 30mm schiet nog altijd rubberen kogels. Maar met genoeg training is het mij wel aan het lukken om vijandige jets neer te halen, ook met de 25mm is dit enkele keren gelukt.
Ik speel nu ook met de 30mm, ecm flares en de laser guided. Die laatste is wel leuk om mee te vuren maar ook hier weer: twee volle hits op mobile artillery en nog slechts een beetje vehicle damage i.p.v. Een kill erbij en vehicle destroyed. Alles aan de stealth jets is zeer zwak en ik weiger gewoon pertinent om net als jou dan maar de active radar erop te zetten om in dogfights andere jets neer te halen. Dit hoort, net als in BF3, uitgevochten te worden met de main gun en niet met heatseekers of active radar. Losers zijn het die mij daarmee neerhalen en die verdienen absoluut geen respect voor vlieg skills.
Sowieso is de gemiddelde pub-dogfight geen representatie voor je jet skills. Er spelen te veel factoren mee die ervoor kunnen zorgen dat de ene een voordeel heeft over de andere (bvb: de één wordt constant geteisterd door de AA, de ander vliegt met su-50, ...). Die active radars doen ook niet al het werk, ze doen hoogstens 40 damage, waarna het redelijk lang duurt voordat ze herladen zijn. Het grootste deel van het werk doe ik wel nog met m'n main gun. Trouwens, als je rondjes aan het draaien bent rond elkaar kun je onmogelijk active radar gebruiken. Maar als er iemand z'n skill wil bewijzen en graag wilt neergehaald worden zonder active radar wil ik dit graag doen

)
Dus: een sterke buff voor de main cannon in stealth jets voor jets vs jets (laat het maar zo vs infantry, dat vind ik wel prima), herstel van de 3rd person view, dikkere en grotere fonts voor de HUD in 1st person view om je speed fatsoenlijk en snel switchend tussen 1st en 3rd person view te kunnen lezen, gelijk trekken van turn speed tussen alle stealth jets en het wordt nog een keer wat.
Inderdaad, een buf voor de stealth jet zou wel leuk zijn, een lichte nerf van de attack jet tegen andere jets is ook welkom voor mij. De 3th person view mag voor mij blijven zoals het is eerlijk gezegd. Nu heb je iets meer skill nodig om achter iemand aan te vliegen zonder aan lithobraking te doen

. Je moet nu meer op je denkvermogen in 3D steunen om je goed in de lucht te oriënteren, lekker uitdagend

.