A.W.E.S.O.M.-0 schreef op maandag 24 februari 2014 @ 01:17:
Maar ik wil nog wel een paar wildcards benoemen die specifiek voor BF4 gelden, voor vrijwel alle gamemodes, even buiten de bugs om. Inclusief maar niet exclusief:
-) Commander UAV scan; hoe sneaky of silent je ook flankt, er is een commander UAV die een kwart map beslaat en je wordt gespot, gegarandeerde death tot gevolg
Eens
-) De vele soorten granaten; je verdedigt een punt, en je krijgt v40's en rgo impacts naar je toe gegooid, daar kan je niet meer onder uitkomen
Is volgens mij al erkend en word aan gewerkt.
-) Je zoekt dekking achter een muur/rots/staat 2 meter bij een dakrand vandaan, hopla de XM25 rost je er wel weg
Dit is toch juist waarvoor dit wapens is bedoeld ?
Ik ben er misschien 2 of 3 keer door gekilled en dat was ook nog op locker.
Voor de rest is het ook maar een matig wapen en spelen er helemaal niet zo veel mensen mee behalve op Locker.
-) Mortars, UCAVS etc. die je on the fly kunnen killen zonder dat je er wat aan kan doen
Nou de mortar kan je killen maar dan moet je wel alle 6 schoten blijven wachten.
Ook daarvoor telt eigenlijk dat ik er nog bijna nooit mee gekilled ben en als het een keer gebeurd is het weer op Locker alshet weer eens vast staat.
UCAV is al kapot generfed dus word al bijna niet meer gebruikt.
Wat ik veel erger vind ik al die laafaards die de mobile artillery terug rijden naar hun basis en van daar schieten.
-) De staff, active rader, MBT law noem je zelf al, alle active wapens horen echt niet in een spel thuis naar mijn mening
Eens en ik ben er dan ook voor wie dit heeft bedacht zelf IRL een keer met alle ''slimme wapens'' te beschieten

-) In air voertuigen heel of te laat warnings krijgen om te flaren/ecm-en
Is eigenlijk ook van toepassing op het punt hierboven want geld voor juist die wapens.
En we wachten nu al een poosje (te lang

)op de balans patch maar volgens mij is dit ook een erkend probleem.
-) De body armour van de defensive perk, daar sta je dan met je shotgun of bolt action op close range en insta death
Heb ik niet zo'n probleem mee al had het er van mij niet in hoeven zitten.
ze hadden beter naar mijn mening de max damage kunnen verlagen naar 98 of zo.
-) Incendiary die door muren/vloerne/plafonds heen brandt
Dice logic

zelfde als je nu op de minimap niet kuntr zie of er iemand boven of beneden loopt.
-) Beacons die blijven staan bij een class change (dit kan recent aangepast zijn, ik heb ze al een tijdje niet meer gebruikt)
Ja is niet zo raar toch mines , m2slams , claymores , medpacks en ammo packs blijven ook liggen en je kunt ze nog steeds horen
-) Explosives die door (niet vernietigbare) muren damage doen, sta je er 30 cm vanaf en no problem, sta je tegen de muur op een hoek, dan doen RPGs etc gewoon schade.
Is dit zo ? was mij eerlijk gezegt niet opgevallen behalve bij de Incendiarys dan.
-) Scopes (rds, acog en eigenlijk alle), die 'stuiteren' in een andere richting dan de loop van je wapen
Ook dit is mij niet opgevallen wel vind ik dat bij een explosie alles wat te veel trilt en beweegt.
Maar is dit een bekende bug dan want dit hoor ik echt voor het eerst.
-) Laser attachment op elk wapen (geen specialisatie meer, bijna alle wapens zijn in principe long/med/close range capable) zonder dat je daar iets anders voor op hoeft te geven
De Hipfire is voor veel wapens zelfs met laser nog slechter als in BF3 en het geeft je positie ook nog eens sneller weg dus een beetje onzin dit.
-) Character anmiaties (bukken na geraakt te worden), niet overenkomen met de first person view. Het model duikt achter cover en kan fysiek niet meer geraakt worden terwijl diegene zelf wel kan blijven schieten.
Dit is toch oorzaak nummer 1 wan alle BF4 hitreg/netcode problemen.
-) Client based levolution; als jij in de (sneeuw)storm zit en dus niets meer hoort/ziet, hoeft dat bij de tegenstander niet het geval te zijn
Is ook alleen het geval op Locker maar ben het wel met eens dat het server side had moeten zijn net als de golven bijv. op Storm.
-) Voetstappen van friendly's die veel luider zijn dan de voetstappen van vijanden.
Dan moet je op de zachte voetstappen letten
Nee is gewoon BS natuurlijk maar in de gevallen dat ik voetstappen ook echt gebruik is het zo rustig en heb ik ook wel de tijd om de minimap in de gaten te houden.
Maar dat komt natuurlijk ook om dat er met 64p conquest large altijd veel om je heen gebeurd.
Maar er zitten zeker dingen bij die mij ook storen en er voor zorgen dat ook ik soms gewoon geen zin heb om het spel op te starten.
En verwacht ook nog wel wat patches en heb nog een klein beetje hoop dat het in ieder geval op een normaal niveau komt.