
Dat is inderdaad niet echt goed nee.
Het is dus $125.000-390.000 p/maand. Maar dan blijft die redenering nog wel kloppen.
Mag ik het even afschuiven op moeheid?
[ Voor 14% gewijzigd door Piet91 op 07-09-2014 00:41 ]
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
[ Voor 14% gewijzigd door Piet91 op 07-09-2014 00:41 ]
Virussen? Scan ze hier!
Deze weg wordt tijdens aankomst en vertrek van de 2 Antonovs wel afgesloten voor verkeer.wildhagen schreef op zondag 07 september 2014 @ 14:03:
Voor de liefhebbers van grotere vliegtuigen, komende week van maandag tot en met donderdag zullen er enkele Antonov An-124 Ruslan-transportvliegtuigen op Gilze-Rijen te spotten zijn. Komen enkele Chinook-helikopters (en ander materieel) inladen dat naar Mali wordt vervoerd
Voor de liefhebbers van wat laagvliegerij
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik zou Scramble in de gaten houden.clonedonkey schreef op maandag 08 september 2014 @ 00:21:
Waar kan je precies zien wanneer de verwachte aankomsten/landingen zijn?
Wat is dat ding toch prachtigwildhagen schreef op zondag 07 september 2014 @ 14:03:
Voor de liefhebbers van grotere vliegtuigen, komende week van maandag tot en met donderdag zullen er enkele Antonov An-124 Ruslan-transportvliegtuigen op Gilze-Rijen te spotten zijn. Komen enkele Chinook-helikopters (en ander materieel) inladen dat naar Mali wordt vervoerd
Voor de liefhebbers van wat laagvliegerij
[afbeelding]
[afbeelding]
[ Voor 5% gewijzigd door Frozen op 08-09-2014 00:45 ]
[ Voor 56% gewijzigd door CyBeR op 08-09-2014 15:13 ]
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Verwijderd
[ Voor 11% gewijzigd door wildhagen op 08-09-2014 15:48 ]
Virussen? Scan ze hier!
't was ver weg (anders had ik ook wel beter kunnen zien wat 't wasVerwijderd schreef op maandag 08 september 2014 @ 15:22:
Wat voor toestel zag je dan? Zover ik weet vliegen er alleen MD-11's (en een enkele 747?) in de Martinair Cargo livery. En natuurlijk nog de ouwe Douglas van DDA
[afbeelding]
[ Voor 8% gewijzigd door CyBeR op 08-09-2014 15:57 ]
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Bron: http://www.luchtvaartnieu...nieuwe-boeing-737-max-200Ryanair eerste klant voor nieuwe Boeing 737 MAX 200
Ryanair heeft maandag bevestigd een voorlopige overeenkomst te hebben getekend voor de aanschaf van honderd Boeing 737 MAX-toestellen. De deal omvat opties op nog eens honderd extra vliegtuigen van dit type. De Ierse luchtvaartmaatschappij is de eerste klant voor de 737 MAX 200, een versie die plaats gaat bieden aan 197 passagiers. Het is de eerste Ryanair-order voor de 737 MAX, de nieuwste versie van de 737-serie.
Ryanair vliegt nu al met ruim driehonderd Boeing 737-800's, met plaats voor 189 passagiers elk. Eerder dit jaar werd nog een nieuwe order voor 180 Boeing 737-800's afgerond. Die order is deels bedoeld ter vervanging van de huidige vloot. Toevallig staat dinsdag de levering van het eerste toestel van die serie op het programma.
Ryanair meldt dat de overeenkomst maandagochtend (lokale tijd) is ondertekend in New York. De order moet in november nog worden goedgekeurd door de aandeelhouders van Ryanair. Na goedkeuring is de grootste order van een Europese klant bij Boeing ooit een feit, zo meldt Ryanair maandag.
Met de nieuwe order creëert Ryanair naar eigen zeggen drieduizend nieuwe banen voor piloten, flight attendants en technici.
De vloot van Ryanair groeit in de komende jaren al van 304 naar 420 toestellen, allemaal Boeing 737-800’s. De leveringen van de honderd nieuwe 737 MAX 200’s moeten in 2019 van start gaan. Tot 2024 groeit de Ryanair vloot tot 520 vliegtuigen, waarvan 420 737-800’s en 100 737 MAX 200’s.
Het aantal passagiers ligt momenteel op zo'n 82 miljoen per jaar. Over tien jaar moet dat aantal zijn gegroeid tot het duizelingwekkende aantal van 150 miljoen, aldus de Ierse prijsvechter.
Bron: http://www.luchtvaartnieu...-vliegverbod-in-luchtruimRusland zou zijn luchtruim voor westerse landen kunnen sluiten als de Europese Unie nieuwe sancties tegen Moskou instelt. Dat heeft premier Dmitri Medvedev maandag tegen Russische media gezegd.
"Als westerse vliegmaatschappijen ons luchtruim moeten mijden, kan dat tot het faillissement van veel van die bedrijven leiden'', zei Medvedev. "Zij moeten nu al vechten om te kunnen overleven.'' Westerse luchtvaartmaatschappijen maken met name veelvuldig gebruik van het Russische luchtruim op routes naar Azië.
Volgens de premier hebben sancties die nu al van kracht zijn de vrede in Oekraïne niet dichterbij gebracht. Vrijdag is er een nieuw pakket met aanvullende strafmaatregelen voorbereid door de EU. De lidstaten nemen daar vermoedelijk maandagmiddag een besluit over.
[ Voor 23% gewijzigd door wildhagen op 08-09-2014 16:32 ]
Virussen? Scan ze hier!
Verwijderd
Alle Martinairfans wakkergeschud maar helaas, toch een vrachtkistCyBeR schreef op maandag 08 september 2014 @ 15:55:
[...]
't was ver weg (anders had ik ook wel beter kunnen zien wat 't was) maar het leek een MD-11 idd.
Ah, FR24 verraadt dat 't inderdaad een Martinair MD-11 was, PH-MCW, onderweg naar MIA.
De luchtvaart groeit dan wel, maar met zulke getallen... ze zouden er toch haast van uit gaan dat er wat concurrenten tegen die tijd niet meer actief zijn in het Europese netwerk...Het aantal passagiers ligt momenteel op zo'n 82 miljoen per jaar. Over tien jaar moet dat aantal zijn gegroeid tot het duizelingwekkende aantal van 150 miljoen, aldus de Ierse prijsvechter.
[ Voor 50% gewijzigd door Piet91 op 08-09-2014 17:07 ]
Als dat zo is, dan is dat een kwalijke zaak. Heb Al Jazeera wel vrij hoog zitten op het gebied van nieuwsgaring, dus ga er wel van uit dat dit (tot op zekere hoogte) moet kloppen.downtime schreef op maandag 08 september 2014 @ 19:28:
Heeft nog iemand het item op Al Jazeera gezien over Boeing? Ze zeggen contact te hebben gehad met een klokkenluider bij Boeing die beweert dat Boeing een loopje met de kwaliteitscontrole van de 787 neemt om maar voldoende toestellen de deur uit te krijgen. De man is met een verborgen camera de fabriek in geweest, vroeg 15 collega's of ze zelf met de 787 zouden vliegen, en kreeg van 10 een negatieve reactie. Klinkt niet erg goed.
Het zou gaan om de fabriek in North-Carolina en er zouden problemen met kwalificaties van personeel zijn, onvoldoende kwaliteitscontroles en onvoldoende drugstests van personeel, in combinatie met veel nieuwe mensen waarmee het niet altijd zo nauw steekt.
[ Voor 12% gewijzigd door oohh op 08-09-2014 19:47 ]
downtime schreef op maandag 08 september 2014 @ 19:28:
Het zou gaan om de fabriek in North-Carolina en er zouden problemen met kwalificaties van personeel zijn, onvoldoende kwaliteitscontroles en onvoldoende drugstests van personeel, in combinatie met veel nieuwe mensen waarmee het niet altijd zo nauw steekt.
Heb het item ook niet gezien, maar het is wel bekend dat een maatschappij (ik dacht Qatar Airways) geen Dreamliners meer wil hebben die uit Charleston komer, dus ze merken het al wel een beetje.oohh schreef op maandag 08 september 2014 @ 19:38:
En als het echt zo is dat zullen wij dat binnenkort vast wel gaan merken en zal Boeing er uiteindelijk zelf ook wel last van krijgen. Even zoeken naar het item zelf
"Fully intact" is natuurlijk heel relatief bij een Tu-144. Die waren al niet intact toen ze nieuw uit de fabriek kwamen. Volgens verhalen die ik hoorde is er geen vlucht met die dingen zonder serieuze problemen geweest.Carfanatic schreef op maandag 08 september 2014 @ 21:01:
Looks like there is an abandoned but fully intact Tu-144 super-sonic passenger jet plane
Wil niet zeuren maare 'was discovered by'?Carfanatic schreef op maandag 08 september 2014 @ 21:01:
[afbeelding]
Looks like there is an abandoned but fully intact Tu-144 super-sonic passenger jet plane is still there in the backyard on the outskirts of Kazan city. Was discovered by the passers by and later photographed with a flying drone camera. It’s can even be seen with “street-view” map. http://englishrussia.com/...u-144-in-kazan-outskirts/
Gewoon een tu-144 in je achtertuin
En in 2009 werkte in ieder geval de neus, canards en de ruitenwissers:Another Tu-144, tail number 77107, is on open display in Kazan. The plane was constructed in 1975 and was a production model intended for passenger use. However, it was only used during test flights. On 29 March 1976 it made its last flight to Kazan.
Ook maar €99 voor een retour in Economy, vanaf zo'n €317 in business en zo'n €517 in First Class.SCHIPHOL - Garuda Indonesia is maandag van start gegaan met vluchten op de route Amsterdam-Londen Gatwick. De Londense luchthaven wordt voortaan vijf keer per week aangevlogen, als verlenging van de rechtstreekse route Jakarta-Amsterdam. Garuda zet op de route een Boeing 777-300ER in.
Vanaf Gatwick vliegt de maatschappij via Schiphol weer terug naar Jakarta. Omdat de Indonesische luchtvaartmaatschappij over zogeheten Fifth Freedom-rights beschikt, mag het ook tickets verkopen op het traject Schiphol-Gatwick v.v. Retourvluchten zijn te boeken vanaf 99 euro all-in.
(later meer)
[ Voor 40% gewijzigd door Piet91 op 08-09-2014 22:49 ]
Zie http://www.tu144sst.com/faq.htmlCCCP-77106: On display at Central Air Force Museum of Russia in Monino, Russia.
CCCP-77107: Preserved in the Institute of Aviation of the Kazan State Technical University, Russia.
CCCP-77108: On display in the museum of Samara State Aerospace University, Russia.
CCCP-77110: On display at the Museum of Civil Aviation in Ulyanovsk, Russia.
CCCP-77112: On display on the roof of the Auto & Technik Museum in Sinsheim, Germany.
RA-77114: Can be seen during MAKS AirShow stored in the Tupolev's facilities of Zhukovsky, Russia.
CCCP-77115: Can be seen during MAKS AirShow on display in the Tupolev's facilities of Zhukovsky, Russia.
Dat is een MiG-25 "Foxbat".Goner schreef op maandag 08 september 2014 @ 23:41:
Er staat nog een jet geparkeerd onder de linker-vleugel :
[afbeelding]
[ Voor 18% gewijzigd door wildhagen op 09-09-2014 05:30 ]
Virussen? Scan ze hier!
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
3x deze vlucht gehad, zat altijd goed volPiet91 schreef op maandag 08 september 2014 @ 22:02:
Ben benieuwd hoe dit gaat uitpakken; laatste wat ik las over de GA88/GA99 is dat het allesbehalve een succes is...
Bezettingsgraad is een van de slechtere factoren om te kunnen zien of een route succesvol is. Een lege vlucht kan vol vracht zitten en hierdoor toch nog genoeg opleveren, of een volle vlucht zit vol mensen in de laagste tariefklasse en geen vracht, waardoor deze toch negatief uitkomt.Brilsmurfffje schreef op dinsdag 09 september 2014 @ 09:14:
[...]
3x deze vlucht gehad, zat altijd goed vol
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 10,8 kWh / 3200 watt / 3200 watt, aansturing met Home Assistant - Renault Twizy ± 10000 km per jaar
Dat snap ik, maar ze zijn de enigste maatschappij die rechtstreeks vliegt. En vooral in de zomerperiode stijgen de prijzen naar Indonesië. De KLM vluchten zitten ook dik vol in de zomer die kant op zowel naar Jakarta als naar Denpassar. Indonesië is in trek bij Nederland.Thetallguy schreef op dinsdag 09 september 2014 @ 10:22:
[...]
Bezettingsgraad is een van de slechtere factoren om te kunnen zien of een route succesvol is. Een lege vlucht kan vol vracht zitten en hierdoor toch nog genoeg opleveren, of een volle vlucht zit vol mensen in de laagste tariefklasse en geen vracht, waardoor deze toch negatief uitkomt.
[ Voor 4% gewijzigd door Hmmbob op 09-09-2014 13:41 ]
Sometimes you need to plan for coincidence
Als je er geen verstand van hebt, probeer dan niet gedachtes van je als feit te presenteren...chime schreef op dinsdag 09 september 2014 @ 12:54:
Bij zo een helikopter die wil opstijgen legt men het andere vliegverkeer gewoon ff stel.
Landing afmaken zal nog wel mogen, maar de rest kan even wachten.
Hattrick: playing IV.50
PSN: Sandyman
[ Voor 35% gewijzigd door FastFred op 09-09-2014 15:48 ]
Dan neem je toch een wat minder enige maatschappij?Brilsmurfffje schreef op dinsdag 09 september 2014 @ 12:35:
[...]
Dat snap ik, maar ze zijn de enigste maatschappij die rechtstreeks vliegt. En vooral in de zomerperiode stijgen de prijzen naar Indonesië. De KLM vluchten zitten ook dik vol in de zomer die kant op zowel naar Jakarta als naar Denpassar. Indonesië is in trek bij Nederland.
Garada vliegt ook met een splinter nieuw toestel, iets dat de cost of operation ook laag houdt.
The problem with common sense is that sense never ain't common - From the notebooks of Lazarus Long
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT
Dit inderdaad. De uitvliegroute van de trauma heli ligt 9 van de 10 keer niet in het pad van het overige verkeer, ook mede omdat ze laag vliegen (dat zal rond de 300-500 voet liggen).Hmmbob schreef op dinsdag 09 september 2014 @ 13:40:
De trauma- en politieheli's mogen redelijk vrij rondvliegen - ze hebben daarvoor een (vrij) vaste hoogte van rond de 300m of 300ft (dat moet ik je even schuldig blijven). Wel geven ze steeds aan de respectievelijke torens / luchtverkeersleidingen aan waar ze zich globaal bevinden. Kruisen van de banen / glijpaden naar de banen toe gebeurt ofwel haaks op de baan (er dus echt recht overheen) ofwel op een plek waar ze zich niet in het standaard flightpath bevinden.
Er zijn dus goede afspraken voor, en ze staan gewoon in contact met de toren waardoor ze dus vrij gehouden kunnen worden van de rest van het verkeer.
[ Voor 4% gewijzigd door Fly-guy op 09-09-2014 17:51 ]
Verwijderd
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
Bron: http://www.nu.nl/economie...rd-euro-in-transavia.htmlDe Juniac liet verder weten dat de dreigende staking van piloten bij Air France tientallen miljoenen euro's kan gaan kosten. De piloten dreigen tussen 15 en 22 september het werk neer te leggen uit protest tegen de nieuwe reorganisatieplannen van Air France-KLM.
Als je met 'een bulk' 4 stuks bedoelt die alleen in het zomerseizoen met AF-vliegers gevlogen hebben dan valt het relatief gezien wel mee toch?BounceCloud schreef op woensdag 10 september 2014 @ 11:47:
Dat zou zo maar eens kunnen. De Franse kant van AF/Transavia heeft sowieso het model van veel LC's niet begrepen. Ze vlogen eerst met enkel 737's zoals hun Nederlandse collega's, maar onlangs heeft AF een bulk A320's overgezet naar Transavia.com. So far het kostvoordeel van het opereren van 1 type.
Dat doe ik. Maar als mensen onzin en meningen als feit gaan presenteren zit je hier op GoT verkeerd.FastFred schreef op dinsdag 09 september 2014 @ 15:47:
Als jij dan probeert andere gebruikers hier op GoT in hun waarde te laten...
Aan de hand van de post waarop ik reageerde zal ik dat doen.En omdat je het toch beter meent te weten, leg eens uit hoe het dan wel zit
Natuurlijk niet. Je vliegt in het gebied van Schiphol, een tamelijk druk vliegveld. Dus je mag niet 'redelijk vrij rondvliegen'.Hmmbob schreef op dinsdag 09 september 2014 @ 13:40:
De trauma- en politieheli's mogen redelijk vrij rondvliegen
Nee, een veel gebruikte hoogte is 500 voet, maar dat ligt niet vast, hangt van verkeer en welke route ze willen vliegen.- ze hebben daarvoor een (vrij) vaste hoogte van rond de 300m of 300ft (dat moet ik je even schuldig blijven).
Nee, ze geven aan waar ze heen willen en dan zal de toren je vertellen hoe ze dat gaan doen.Wel geven ze steeds aan de respectievelijke torens / luchtverkeersleidingen aan waar ze zich globaal bevinden.
Nee, hier is ook geen standaard voor, het wordt gewoon opgelost op de meest efficiente manier.Kruisen van de banen / glijpaden naar de banen toe gebeurt ofwel haaks op de baan (er dus echt recht overheen) ofwel op een plek waar ze zich niet in het standaard flightpath bevinden.
Dit punt klopt.Er zijn dus goede afspraken voor, en ze staan gewoon in contact met de toren waardoor ze dus vrij gehouden kunnen worden van de rest van het verkeer.
Hattrick: playing IV.50
PSN: Sandyman
En nog 's 100 voor Ryanair: http://www.bbc.com/news/business-29110226cbr600f4i schreef op woensdag 10 september 2014 @ 11:05:
Meer dan 100 Transavia toestellen..
Airbus gaat niet gebeuren. Niet in de eerste fase van de expansie in ieder geval, die kisten staan al vast. De vloot wordt groter en groter met Boeings, dus de schakel naar Airbus zal alleen maar "moeilijker" worden lijkt mij.cbr600f4i schreef op woensdag 10 september 2014 @ 11:05:
Meer dan 100 Transavia toestellen.. ik mag hopen dat het geen Airbussen worden maar dat is persoonlijk.
http://www.reuters.com/ar...egy-idUSKBN0H427O20140909
[ Voor 22% gewijzigd door Trent900 op 10-09-2014 17:05 ]
Virussen? Scan ze hier!
Idd, ze zouden altijd nog zoals ons Nederlanders als makke schapen achter elkander aan te lopen en tijdens de lunch of verjaardagen gaan lopen zeuren en klagen...BounceCloud schreef op woensdag 10 september 2014 @ 11:47:
Frankrijk. Staken, staken en nog eens staken. What a country.
Making an ass of myself since the 70's
Dat is toch Transavia France?wildhagen schreef op woensdag 10 september 2014 @ 17:34:
Transavia heeft op dit moment ook al enkele A320's dus het zou best kunnen dat ze er meer aanschaffen.
Denk het overigens niet, maar onmogelijk is het niet.
Transavia France heeft helemaal niets. Ze worden gewoon geleased van Air France als tijdelijke inzet.wildhagen schreef op woensdag 10 september 2014 @ 17:34:
Transavia heeft op dit moment ook al enkele A320's dus het zou best kunnen dat ze er meer aanschaffen.
Denk het overigens niet, maar onmogelijk is het niet.
En nu volgt er weer een maatschappij:Piet91 schreef op vrijdag 29 augustus 2014 @ 23:31:
Morgen vliegt RP-C7471 of RP-C7473 van Philippine Airlines voor het laatst een commerciële vlucht.
De vlucht gaat van San Francisco naar Manilla en hiermee houdt na net geen 35 jaar de 747 het voor gezien bij Philippine Airlines.
PAL105 vertrekt over zo'n 32 uur om 22:35 uur plaatselijke tijd (07:35 uur zondagochtend in NL) en landt om 03:40 uur plaatselijke tijd in Manilla (21:40 uur zondagavond hier).
Hiermee zijn ze de zoveelste maatschappij die afstand doet van de 747...
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[ Voor 8% gewijzigd door Piet91 op 11-09-2014 19:34 ]
Die, volgens de tot nu toe bekende informatie althans, samengevoegd gaan worden met Transavia Nederland tot één gezamenlijk Transavia. Ja, die inderdaad. Met dus enkele A320's in de vloot.
Virussen? Scan ze hier!
Zelfs bij Delta vond ik dat ik meer ruimte had. A 330 vanuit Detroit.PWM schreef op woensdag 10 september 2014 @ 18:23:
Zit voor het eerst in tijden weer in Economy KLM. Allemachtig, wat is dat krap. Ik neem volgende week eens een meetlint mee, ben benieuwd of de maten echt kloppen. Bij FlyBE heb ik meer ruimte.
Lekker!
Virussen? Scan ze hier!
Een kwartierwildhagen schreef op donderdag 11 september 2014 @ 08:07:
[...]
De botsing is gezien door de bemanning van een 737 van Lufthansa die een kwartier achter de Trident van British Airways vloog. Deze rapporteerde dat ook aan de verkeersleiding:
The problem with common sense is that sense never ain't common - From the notebooks of Lazarus Long
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT
Meanwhile, a Lufthansa Boeing 737 was travelling eastbound on UB5 at flight level 290 towards Zagreb, only 15 miles behind the Trident. The co-pilot saw the collision as a flash of lightning and afterwards, out of a ball of smoke, two aircraft falling towards the ground. The Lufthansa captain, Josef Kröse, reported the sighting to Erjavec, the middle-sector controller
Virussen? Scan ze hier!
To err is human, I forgive youwildhagen schreef op donderdag 11 september 2014 @ 09:11:
Sorry, my bad, het was geen 15 minuten, maar 15 mijl erachter
[...]
The problem with common sense is that sense never ain't common - From the notebooks of Lazarus Long
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT
Nee, Frankrijk is een goed voorbeeld van wat zij allemaal bereikt hebben met staken? AF schrijft jaar op jaar rode cijfers, in tegenstelling tot KLM. Kijk verder naar hun pensioenleeftijd en nog tal van andere zaken. Zodra de gemiddelde Fransman het iets minder comfortabel krijgt, wordt er gestaakt. Daar mag wat mij betreft een snoeihard ingegrepen worden.shaggy8675 schreef op woensdag 10 september 2014 @ 18:34:
[...]
Idd, ze zouden altijd nog zoals ons Nederlanders als makke schapen achter elkander aan te lopen en tijdens de lunch of verjaardagen gaan lopen zeuren en klagen...
Zouden we hier eens wat vaker moeten doen, helaas zijn we daar te goed getraind voor...Bang om je baantje te verliezen, slecht blaadje bij je baas en collega's etc.
Wederom fout. Kan er nu nog niet verder op ingaan.wildhagen schreef op donderdag 11 september 2014 @ 04:14:
[...]
Die, volgens de tot nu toe bekende informatie althans, samengevoegd gaan worden met Transavia Nederland tot één gezamenlijk Transavia. Ja, die inderdaad. Met dus enkele A320's in de vloot.
[ Voor 30% gewijzigd door Trent900 op 11-09-2014 09:51 ]
Is toch echt wat van intern uit Air France is aangegeven medio augustus...
Zie o.a. dit artikelTransavia Nederland en Frankrijk zouden worden samengevoegd.
Zeg dan niks... dit is lekker interessant doen, daar heeft niemand wat aan....Kan er nu nog niet verder op ingaan.Zal je waarschijnlijk later vandaag wel over lezen.
Virussen? Scan ze hier!
[ Voor 99% gewijzigd door Trent900 op 11-09-2014 10:27 ]
[ Voor 90% gewijzigd door Trent900 op 11-09-2014 10:28 ]
[ Voor 1% gewijzigd door gambieter op 11-09-2014 17:09 . Reden: geen kinderachtige naamsverbasteringen svp ]
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
Virussen? Scan ze hier!
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
Virussen? Scan ze hier!
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
Virussen? Scan ze hier!
I'm shockedwildhagen schreef op donderdag 11 september 2014 @ 11:35:
ArkeFly stopt juist met hun Premium Comfort op de medium-haul routes, zie http://www.luchtvaartnieu...ort-op-medium-haul-routes
Die gaan dus ook langzaam richting het niveau van Transavia/Ryanair etc.
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
Zoveel stoelen zijn dit toch niet ?wildhagen schreef op donderdag 11 september 2014 @ 11:35:
ArkeFly stopt juist met hun Premium Comfort op de medium-haul routes, zie http://www.luchtvaartnieu...ort-op-medium-haul-routes
Die gaan dus ook langzaam richting het niveau van Transavia/Ryanair etc.
somewhere there was silence
Verwijderd
Geen 9/11 memorial?wildhagen schreef op donderdag 11 september 2014 @ 08:07:
Vandaag in de geschiedenis van de luchtvaart...
Ik heb al aangegeven waarom niet. Gok dat Wildhagen wel dezelfde reden heeft.Verwijderd schreef op donderdag 11 september 2014 @ 16:06:
Geen 9/11 memorial?
Wat is je vertrekluchthaven?Morgen met een 757 200 van Delta naar JFK Ik kan me niet herinneren ooit met een 757 gevlogen te hebben
Verwijderd
[ Voor 7% gewijzigd door Angeloonie op 11-09-2014 16:52 ]
Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie
Jeaux, niet de meest recente livery op dat ding. Wel mooi.Angeloonie schreef op donderdag 11 september 2014 @ 16:52:
Staat bij ons op Intranet te koop, schaalmodel van een KLM Boeing 747:
[afbeelding]
[afbeelding]
Oud model dat in de hal stond bij ons, is nu vervangen met een 1:20 Dreamliner. Starbod: €750
Nieuwwaarde zou €10.000 moeten zijn![]()
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Piet91 schreef op donderdag 11 september 2014 @ 01:00:
[...]
En nu volgt er weer een maatschappij:
[afbeelding]
Air New Zealand ZK-NBV bij rotatie in Auckland om 19:30 uur lokale tijd (09:30 uur vanmorgen in Nederland) voor de vlucht naar San Francisco.
Daar is ze een paar uur geleden om 12:03 uur (21:03 uur NL) geland.
Bij terugkomst in Auckland zit het na ruim 33 jaar erop voor de 747 bij Air New Zealand...
[ Voor 5% gewijzigd door Piet91 op 11-09-2014 20:09 ]
Je kunt 'm natuurlijk ook zelf overspuiten in de huidige liveryCyBeR schreef op donderdag 11 september 2014 @ 17:16:
Jeaux, niet de meest recente livery op dat ding. Wel mooi.
[ Voor 13% gewijzigd door Garyu op 11-09-2014 20:49 ]
It's Difficult to Make Predictions - Especially About the Future
www.casarodriguillo.com
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Hij mocht het zelf niet meer mee maken; Apollo 11 zou pas in 1969 vertrekken en Neil Armstrong zou op 21 juli 1969 de eerste stap op de maan zetten."No nation which expects to be the leader of other nations can expect to stay behind in this race for space. ... We choose to go to the Moon in this decade and do the other things, not because they are easy, but because they are hard."[
[ Voor 19% gewijzigd door Piet91 op 12-09-2014 15:26 ]
[ Voor 28% gewijzigd door Garyu op 12-09-2014 09:43 ]
It's Difficult to Make Predictions - Especially About the Future
Kijk, daar heb ik iets aan! Ik dacht misschien een cafétje in, maar als het zo ver uit de buurt ligt (ik vlieg normaliter op Girona) dan ga ik mezelf wel vermaken met een boek en heel veel koffie! Thanks!Garyu schreef op vrijdag 12 september 2014 @ 09:41:
Je mag natuurlijk best het vliegveld uit, vrees niet. Reken wel in Barcelona weer op dat je een uur van tevoren op het vliegveld bent. Als je 0:00 aankomt en om 6:00 weer op het vliegveld wilt zijn, is natuurlijk de vraag wat je wilt doen. Het vliegveld ligt nou niet echt in het centrum van de stad, dus reken op zo'n 30€ voor de taxi heen en 30€ voor de taxi terug (openbaar vervoer om die tijd is redelijk te vergeten voor zover ik mij kan herinneren).
Sometimes you need to plan for coincidence
[ Voor 44% gewijzigd door Pinin op 12-09-2014 10:02 ]
www.casarodriguillo.com
[ Voor 4% gewijzigd door Angeloonie op 12-09-2014 10:25 ]
Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie
Ik ging er van uit dat die niet meer rijdt zo laat op de avond, maar het valt me mee. Bus is inderdaad verder goed te doen en rijdt regelmatig.Pinin schreef op vrijdag 12 september 2014 @ 09:58:
Maar je kan ook voor weinig de speciale Aerobus nemen naar de binnenstad -20minuten- kost vlgs mij 10euro retourtje. en stopt op de goede plekken (ik zelf vind het rondom plaza universidad het leukste)
http://www.aerobusbcn.com/en/timetable
It's Difficult to Make Predictions - Especially About the Future
Op de heenreis een hotel boeken en op de terugreis in de terminal slapen. Hoeveel bespaarde dat je tov een rechtstreekse vlucht?Angeloonie schreef op vrijdag 12 september 2014 @ 10:24:
Wij hebben bij een overstap van 7 uur gewoon een hotel vlakbij de luchthaven geboektAankomst 0:00, vervolgens met de shuttle van het hotel naar het hotel (~15 min), 5 uur slapen en weer terug
Je mag overigens ook gewoon op de luchthaven zelf blijven. McDonalds was geloof ik 24/7 open.
Op de terugreis hebben wij toen in een hoek van de terminals op de vloer geslapen
Sometimes you need to plan for coincidence
Van Malaga naar JFK, is dat de vlucht van zo'n kleine 28 uur met 2 stops via CDG naar PIT en dan JFK ? Want CDG-PIT is inderdaad een Delta 752 ?Verwijderd schreef op donderdag 11 september 2014 @ 16:06:
[...]
..
Morgen met een 757 200 van Delta naar JFK Ik kan me niet herinneren ooit met een 757 gevlogen te hebben
Gulfstream G650
Hoeveel goedkoper is het danChrisjuh_15 schreef op vrijdag 12 september 2014 @ 09:34:
Even een onwetend vraagje:
Ik vlieg komende woensdagavond met Vueling vanaf Schiphol via Barcelona naar Sevilla. De overstap op Barcelona is echter 7 uur.. (dit kwam kosten-technisch op het moment van boeken het gunstigst uit). Ik kom rond middennacht aan in Barcelona en vlieg 's ochtends rond een uur of 7 door naar Sevilla.
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq