Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Nee van het RSI forum die al die 150 kaarten maakt.
Zitten interessante punten bij: http://www.reddit.com/r/s...e_the_verse_december_4th/
Al verwacht ik dat we geen 1.0 zien dit jaar
Oh ja tuurlijk.Case_C schreef op donderdag 04 december 2014 @ 22:49:
[...]
Nee van het RSI forum die al die 150 kaarten maakt.

Die kaarten zijn erg mooi, inderdaad wel tof om echte passen van te maken, forum banners ook heel tof, morgen ff eronder zetten (en ook maar op RSI gaan reageren dan). We moeten ook maar is een site op gaan zetten

En de livestream, erg benieuwd, hoop voor 1.0
Is HardyHero : https://forums.robertsspa.../profile/279102/HardyHero
DAMN! Ziet er gaaf uit, netjes gedaan!Cygnitr0n schreef op donderdag 04 december 2014 @ 21:20:
Natuurlijk in overleg met Case_C gedaan. Dus mochten er nog suggesties zijn, dan hoor ik het graag
Mocht je nog tijd over hebben dan wil ik een verzoek indienen voor een Hornet-variant...
Star Citizen referral | 'Het begint bij 120€ en dan een beetje later kan je Bornhald quoten.' - JanAd
Bij dezen:Fordox schreef op donderdag 04 december 2014 @ 22:48:
My god de community is geweldig
Dank u allen!
Al wil ik niet veel-eisend zijn, maar kan er ook een banner gemaakt worden met een Redeemer of een Khartu met dit plaatje? http://forums.eagle.ru/at...100280&stc=1&d=1403819507
<a href="http://imgur.com/pm0psDD"><img src="http://i.imgur.com/pm0psDD.png" title="source: imgur.com" /></a>
EDIT: Zat een foutje in, dus opnieuw
[ Voor 7% gewijzigd door DutchWalnut op 04-12-2014 23:07 ]
Bij dezen:SNAFU schreef op donderdag 04 december 2014 @ 22:58:
[...]
DAMN! Ziet er gaaf uit, netjes gedaan!
Mocht je nog tijd over hebben dan wil ik een verzoek indienen voor een Hornet-variant...
<a href="http://imgur.com/A7pLPZP"><img src="http://i.imgur.com/A7pLPZP.png" title="source: imgur.com" /></a>
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Zie de post hierboven.Fordox schreef op donderdag 04 december 2014 @ 23:07:
You sir, made my day.
Graag gedaan
Cygnitr0n schreef op donderdag 04 december 2014 @ 23:04:
[...]
Bij dezen:
<a href="http://imgur.com/A7pLPZP"><img src="http://i.imgur.com/A7pLPZP.png" title="source: imgur.com" /></a>
Star Citizen referral | 'Het begint bij 120€ en dan een beetje later kan je Bornhald quoten.' - JanAd
Genious. Nu ben ik wat blijer met mijn 120 euro uitgave voor dat dingetje
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Ja, draait goed nuCase_C schreef op donderdag 04 december 2014 @ 23:33:
Lekker bezig Cygnitr0n, photoshop draait op volle toeren merk ik.
Altijd leuk om iets aan de org te geven.
EDIT: Heb de 'a href' aangepast naar de url van GOT op RSI.
[ Voor 11% gewijzigd door DutchWalnut op 04-12-2014 23:45 ]
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
928*100 zijn de grootste sig's. Deze waarde heb ik ook gebruikt voor onze sig.Fordox schreef op donderdag 04 december 2014 @ 23:40:
Hmmm de sig lijkt net íetsje te klein voor een post op de CIG forums. echt maar iets van 15-25 pixels in de breedte.
Is ook niet zo heel erg gek als je bedenkt hoe hun installer werkt.
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
Even defragmenterenFordox schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 07:44:
Fragmentatie is gelukkig geen probleem op SSD's


Vind het wel mooi hoeveel detail/animatie ze in de voorwerpen stoppen. Hopelijk is zoiets niet teveel werk, wat weer kan gaan drukken op de kwantiteit die ze kunnen produceren.
Kwantiteit = Kwaliteit in mijn ogen..
[ Voor 30% gewijzigd door Case_C op 05-12-2014 09:29 ]
Dank je wel!
Dank je wel!Mattie112 schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 08:26:
Oe gaaf die banners!
Ik hoop dat ze deze in het echt gaan makenCase_C schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 08:56:
Even de plasma cutter erop, daarmee kun je ook goed defragmenteren
[afbeelding]
Vind het wel mooi hoeveel detail/animatie ze in de voorwerpen stoppen. Hopelijk is zoiets niet teveel werk, wat weer kan gaan drukken op de kwantiteit die ze kunnen produceren.
Kwantiteit = Kwaliteit in mijn ogen..
Ziet er verschrikkelijk goed uit.
Als de HOTAS ook met deze design-style gemaakt kan worden gaat het nog wel wat wordenCygnitr0n schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 10:21:
[...]
Ik hoop dat ze deze in het echt gaan maken![]()
Ziet er verschrikkelijk goed uit.
Dat nietVerwijderd schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 11:01:
Hoezo? Wil jij 2 ruggen aan een HOTAS uitgeven dan?
Maar dat hoeven we prijs-technisch gezien inderdaad niet te verwachten
Wel leuk als 6DOF (of gaat dat niet lukken, geen verstand van.)Case_C schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 11:05:
[...]
Dat niet. maar 't zou mooi zijn als ze het design wel een beetje in die richting sturen
.
Maar dat hoeven we prijs-technisch gezien inderdaad niet te verwachten.
Zoals ik de bewegingen kan zien moet het toch wel kunnen. Maar zou je het willen? Zal zeker aardig aan de prijs gaan zitten.
[ Voor 16% gewijzigd door DutchWalnut op 05-12-2014 11:10 ]
'Echte' 6DOF is niet ideaal op 1 joystick in mijn ogen. Manouvering hoeft voor mij niet geregeld te worden met een beweging. Gewoon een paar knoppen erop die de richting regelen is voldoende. Zolang die maar te bereiken zijn met de hand die op je stick zitCygnitr0n schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 11:06:
[...]
Wel leuk als 6DOF (of gaat dat niet lukken, geen verstand van.)
Los van welk startpakket ik dan koop, is het mogelijk/de bedoeling om in het uiteindelijke spel ingame geld te kunnen verdienen om betere schepen te kopen, of is dat alleen mogelijk met echt geld?
Elk onderdeel/schip is ingame te verkrijgen voor ingame geld, wat ingame te verdienen isZerosum schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 11:28:
Ik zit er toch ook over te denken om backer te worden, erg late to the party welliswaar ;-)
Los van welk startpakket ik dan koop, is het mogelijk/de bedoeling om in het uiteindelijke spel ingame geld te kunnen verdienen om betere schepen te kopen, of is dat alleen mogelijk met echt geld?
Zoals Case_C zegt.Zerosum schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 11:28:
Ik zit er toch ook over te denken om backer te worden, erg late to the party welliswaar ;-)
Los van welk startpakket ik dan koop, is het mogelijk/de bedoeling om in het uiteindelijke spel ingame geld te kunnen verdienen om betere schepen te kopen, of is dat alleen mogelijk met echt geld?
Het betalen van een bedrag voor een schip is een pledge. De schip is alleen maar een vergoeding tegenover de pledge die je doet. De waarde van het schip is dus niet hetzelfde als het te pledgen bedrag.
Dus alles valt in game te verdienen.
Met 1 groot schip heb je mogelijk een voordeel. (Denk je). Maar je moet het schip wel kunnen draaien. Ik denk dat iedereen in het begin begint met een kleiner schip, De grotere schepen verbruiken meer credits. Tenminste zo zie ik het.
[ Voor 3% gewijzigd door DutchWalnut op 05-12-2014 11:37 ]
bron: http://www.reddit.com/r/s...e_the_verse_december_4th/
- Paint system will be in on the developers side for AC V1.0 but not the user's side. However, the hard part of the implementation will be done.
- When AC V2.0 launches, everyone will be able to play. If, for example, the Constellation is the only ship available at the beginning, then everyone with AC access will get a Constellation loaner to play.
- The ability to earn temporary credits in Arena Commander is scheduled for the first major patch after AC V1.0 (so likely AC V1.1).
- Reclaimer is finished concept but will likely remain at its current state for several months, as it is not needed in the near term.
- Cross-Chassis Upgrades explained in simple terms: If a ship is more expensive and flyable, you can use a CCU to upgrade to it.
- Aurora variants flyable in AC V1.0
- You can trade in your Aurora for a Mustang in AC V1.0 (also very likely means that the ship commercial we will see on December 19th will be the Mustang commercial).
- Mustang will be flyable in AC V1.0
- Cutlass Black will be flyable in AC V1.0
- No date will be given for AC V1.0.
- Chris is in the UK and is very busy with a big company-wide summit which is why the Letter from the Chairman has been delayed.
- Next hangar flair is a Mustang model
- Avenger variants will be unveiled in 2015. In concept currently. There will be an event, similar to other variant sales, with a commercial.
- Carrack should be customizable for use in command and control and prospecting.
- (Are there any more Banu ships coming?) Yes.
- Cutlass will be used in Chapter 1 of Squadron 42.
- Arena Commander going from 5 ships to ~16 ships in AC V1.0.
- Javelin is being tested in-engine.
- There may be a patch between now and AC V1.0 to add the Gladiator to the hangar.
- Next big design post will be capital ship/multicrew ship systems, next week.
- For smuggling, you need to know what types of scanners you have to protect against and buy/install the appropriate components to mask your illicit goods.
- Sounds like the Gladius won't quite be ready for AC V1.0. (Not 100% sure about this one)
- Corvette is in very early concept.
- Freelancer in AC for V2.0
- The Manticore is a ship being made for Squadron 42.
- Foundry 42 ship team focused on creating the ships needed for Squadron 42 (including Xi'An and Vanduul ships).
- Ship team in the US is focused on ships for AC V1.0 and then will shift focus to ships for AC V2.0.
- Hull C and Orion are both still in concept (concept not done).
- (ETA for Social Module) 2015. They won't give specific dates anymore.
- Over the long term, more maps for racing and dogfighting in AC.
- Some work being done to possibly have day/night cycles for New Horizons.
- Hull C will have some modularity, similar to the Carrack.
- (Will the two-seater Avenger be available in the PU?) Wait and see what we do with the Avenger. It's going to be different than you're expecting.
- Fewer stat updates going forward due to the drama associated. Will update stats for a ship when they're "locked down".
- With the Reclaimer, when you find a ship you want to salvage you can either go over to it and pick the parts you want off of it, bring them back with you, and then salvage the rest for scrap metal... or you can just turn the whole thing into scrap.
Nog even een vraagje voor een aantal leden van mijn outfit in PlanetSide 2 (zie signature), weet iemand een leuke organization die gebaseerd is in Europa, engels spreekt en het liefst 18+ is? We zijn een beetje op zoek om ook met geinterresseerden wat rond te vliegen in SC, maar het is een beetje lastig zoeken. (Wees niet bang, GoT zal m'n main blijven
|WOW Daggerspine | Troll Hunter Axejess |
Denk dat het onwaarschijnlijk is die voor AC v2.0 in de hangar te bezichtigen zal zijnWilliam/Ax3 schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 12:02:
Staat alleen nog niks over wanneer de carrack in de hanger/flight ready is. Kom op met dat ding
Dit is trouwens wel een mooie mogelijkeheid voor de Carrack
Mooi command-centre voor de organisatie op missiesCarrack should be customizable for use in command and control and prospecting.
[ Voor 26% gewijzigd door Case_C op 05-12-2014 12:15 ]
Nee, je kan nu je schip nog niet verliezenZerosum schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 12:19:
Dank voor de antwoorden, nog een laatste voordat ik ga pledgen: ik kan in Arena, free flight of anders niet m'n schip verliezen en vervolgens met lege handen komen te zitten?
Nog een paar plaatjes voor de mooi
http://imgur.com/a/fVqgN
[ Voor 7% gewijzigd door Case_C op 05-12-2014 12:31 ]
Ik zou dat zeker niet laten. De freelancer is een goed schip.TheNephilim schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 12:22:
Hmmm, ik denk er toch sterk over om mezelf een kerstcadeautje in de form van een Freelancer te doen
Erg mooie plaatjes zegCase_C schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 12:23:
[...]
Nee, je kan nu je schip nog niet verliezen. Dan zou het wel extreem duur worden. Hoe vaak mijn Hornet al niet kapot is gegaan in AC
... kost een paar centen dan..
Nog een paar plaatjes voor de mooi:
http://imgur.com/a/fVqgN
Als je nog alpha acces wil/mist, heb ik nog wel een DUR die ik toch nog een keer wil inruilenTheNephilim schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 12:22:
Hmmm, ik denk er toch sterk over om mezelf een kerstcadeautje in de form van een Freelancer te doen
Aangezien ik nu de Carrack heb, wil ik die DUR 'omsmelten' voor een Mustang, en nog een ntb. ander schip.
[ Voor 14% gewijzigd door Case_C op 05-12-2014 13:20 ]
Maar € 100,- is best veel geldCygnitr0n schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 12:51:
[...]
Ik zou dat zeker niet laten. De freelancer is een goed schip.
Ik heb nog geen alpha access nee, maar zit dat wel bij de huidige packages? Ik lees alleen over beta acces. Daarnaast wil ik ook de cargo variant van de Freelancer xdCase_C schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 12:56:
[...]
Als je nog alpha acces wil/mist, heb ik nog wel een DUR die ik toch nog een keer wil inruilen.
Aangezien ik nu de Carrack heb, wil ik die DUR 'omsmelten' voor een Mustang, en nog een ntb. ander schip.
Als je de package van Case koopt heb je wel volledige alpha access (een tijd geleden zat alpha access er nog wel standaard in). Is wel aan te raden aangezien je dan niet voor elke nieuwe module 5 dollar hoeft te betalen (planetside module etc.).
[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 05-12-2014 14:09 ]
Als je de cargo-variant wil moet je inderdaad geen DUR nemen. Ik had een standaard Freelancer, waar ik de upgrade op had gedaan. Dus die kan je dan niet meer aanpassen naar een MAX.TheNephilim schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 14:00:
[...]
Maar € 100,- is best veel geldAl vind ik het wel tof dat je daar al met twee mensen in kan zitten
. Nouja en het spel is nog (lang) niet af, dus daar zit ik ook wel een beetje mee. Aan de andere kant denk ik misschien straks denk ik straks; wat zonde dat ik 'toen' niet meteen die Freelancer gekocht heb.
[...]
Ik heb nog geen alpha access nee, maar zit dat wel bij de huidige packages? Ik lees alleen over beta acces. Daarnaast wil ik ook de cargo variant van de Freelancer xd
Packages zijn 1x gift-able, dus als ik 'm aan jouw 'geef' kan je 'm enkel nog omsmelten/een CCU upgrade geven (wanneer die beschikbaar komen). Maar niet nog een keer doorgeven.TheNephilim schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 14:11:
Oké, maar is het dan mogelijk om een gehele package over te nemen? Die is toch gebonden aan je account?
Ah oké, dus een kale Freelancer kun je nog wel upgraden. Lijkt me dan beter, kan ik altijd zien wat ik er van maak.Case_C schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 14:16:
[...]
Als je de cargo-variant wil moet je inderdaad geen DUR nemen. Ik had een standaard Freelancer, waar ik de upgrade op had gedaan. Dus die kan je dan niet meer aanpassen naar een MAX.
Ja precies, nou ik zie wel even. Als ik em van je wil hebben dan heur je het snel genoeg, maar ga er maar niet van uit.[...]
Packages zijn 1x gift-able, dus als ik 'm aan jouw 'geef' kan je 'm enkel nog omsmelten/een CCU upgrade geven (wanneer die beschikbaar komen). Maar niet nog een keer doorgeven.
In de zin van, die moet ik toch apart aanschaffen?Jorrie schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 14:19:
Bovendien is de AC pass een onderdeel van de alpha, de FPS en de planetside module zullen waarschijnlijk ook aparte passes krijgen.
Ja. Als je geen standaard alpha access hebt in je pakket moet je voor elke module een pass kopen (dus voor Arena Commander module een pass, Planetside Module een pass etc.).TheNephilim schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 14:22:
In de zin van, die moet ik toch apart aanschaffen?
Dit is gedaan omdat de alpha slots eigenlijk al op zijn. Dus mensen die nu nog alpha access willen moeten betalen voor de extra server belasting.
Dat is wel de beste optie, maar je kan ook een Cutlass Black eerst aanschaffen. Die is iets goedkoper dan de Freelancer, en kan je in AC 1.0 al vliegenTheNephilim schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 14:22:
[...]
Ah oké, dus een kale Freelancer kun je nog wel upgraden. Lijkt me dan beter, kan ik altijd zien wat ik er van maak.
Niks hoeft natuurlijk[...]
Ja precies, nou ik zie wel even. Als ik em van je wil hebben dan heur je het snel genoeg, maar ga er maar niet van uit.
Als je wilt spelen in de alpha gaat dat wel verplicht zijn. Dat is wel het nadeel dat ze voor elke module gewoon 5 dollar gaan vragen.[...]
In de zin van, die moet ik toch apart aanschaffen?
Ps3 ondersteuning weet ik niet, maar zou er gewoon moeten zijn.
[ Voor 11% gewijzigd door Ervig op 05-12-2014 15:40 ]
Star Citizen Referral Code (5,000 UEC Free Signup Bonus) | Elite: Dangerous Thread
Je kan met MotioninJoy icm. Better DS3 je PS3 controller gebruiken. Nadat je de driver hebt geinstalleerd (via DS3 Tool/MotioninJoy) moet je in Better DS3 een nieuw Xinput profiel aanmaken en vervolgens de Xbox360 instellingen gebruiken.Zerosum schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 15:34:
Ik zit er over te denken om een mooie HOTAS set te kopen, maar in de tussentijd: wordt de ps3 controller ondersteund toevallig?
(Tip: Tik Auto apply aan en zet je vibration op +-30%)
Als je dit profiel gebruikt denkt windows/SC dat je een X360 controller gebruikt, welke gewoon wordt ondersteund.
Zelf ben ik al een aardige tijd overgestapt naar Xinput wrapper. Die is set and forget.svenvv2 schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 16:26:
[...]
Je kan met MotioninJoy icm. Better DS3 je PS3 controller gebruiken.
Oftewel opstarten, en zie dat ik ook nog een schip mocht proberen (Al weer vergeten hoe hij heet
Oftewel standaard drone match starten, mijn goedkope hotas erbij, en daar gaan we. Even wat rollen: Oh fuck, roll/yaw zijn omgedraaid tov E:D. Daar gaat enige vorm van muscle memory en dat werkt enkel tegen. En targetten van tegenstanders is ook wel handig. Soms lukte het door willekeurig knoppen in te drukken, soms niet, dus dat moet ik nog even uitzoeken. Maar het goede nieuws: ondanks dat wist ik soms nog wat te raken, oké kostte me alsnog 13 minuten voor eerste twee rondes, en in derde ben ik dood gegaan omdat ik helemaal willekeurig knoppen aan het indrukken was in de poging eentje te targetten, maar als ik naar rechts wilde, ging hij naar rechts zonder alle kanten op te schieten zoals mijn aurora vroeger deed. Ja als je hard gaat heb je nog wel overshoot en wat random crap, maar dat is op een niveau dat je het kan compenseren.
Oftewel moet wat uitzoeken, maar heb iig genoeg plezier gehad dat ik dat wil doen om er verder mee te gaan. Wat andere punten nog:
Gezien dat 1.0 nog steeds er niet is kan je er wel vanuit gaan dat definitieve versie jaren vertraging zal krijgen nog. Hopelijk is het niet gevalletje verouderd voordat die er echt is.
Missiles mogen nog wel wat leuker worden: Ik krijg missile warning, druk in paniek alle knoppen in (geen flauw idee welke ik moet hebben voor flare), en dan behalve dat ik naar 3rd person view switch zie ik ook een flare vertrekken en dan als ik direct blijf drukken tot ik weer first person view ben: missile evaded. Da fuck? Met je gezicht op je toetsenbord rammen zou niet voldoende moeten zijn om een missile te ontwijken.
En ik vermoed dat mijn computer een upgrade nodig kan hebben. Die overwoog ik sowieso al, maar enkel GPU upgrade (naar GTX970 dan) zal voor hoop spellen het doen, maar ben bang dat voor SC mijn i5 750 dan het niet trekt. Als ik nu kijk naar de laadtijden met een SSD dan neem ik aan dat die ook CPU beperkt zijn.
Dus waarschijnlijk morgenochtend een LftCHey guys! Just wanted to chime in with an it's-almost-there. Chris has a draft now... it'll get comments from some of the leads who are involved and then it'll come over to the web team for formatting... hopefully that means it should be up tonight. (And if for some reason it isn't, we'll be standing by to make it happen on the weekend.) And this is going to be a good one! You'll see why it took a bit longer and how it benefited from working with the team in Manchester when it comes out.
Hahaha, dit herken ik wel. Had het dus precies andersomSissors schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 22:08:
Oftewel standaard drone match starten, mijn goedkope hotas erbij, en daar gaan we. Even wat rollen: Oh fuck, roll/yaw zijn omgedraaid tov E:D. Daar gaat enige vorm van muscle memory en dat werkt enkel tegen.
unlocked:
Pets – We have repair bots, we have fish… but we haven’t implemented a pet system in Star Citizen yet. At $64 million, that changes. From Jones the Cat in Alien to the Battlestar Galactica’s Daggit, pets have a place onboard starships… and we want to give you that option in Star Citizen. Expect traditional terrestrial options, plus anything exotic we can dream up in the Star Citizen universe! (Those Torshu Grey crabs that keep escaping are just the start.) This stretch goal is in honor of Paddington, Strike Dog of the UEES Paul Steed. In one of our first videos Paddington helped us get to $4 million back in the initial campaign, and sadly passed away recently.
Yay voor dat laatste!Enhanced Ship Modularity – So you have the ship of your dreams, but really wish that it could be customized to suit your needs a bit more than the off-the-shelf models? This new goal, a massive undertaking, is going to be of interest. We are looking to overhaul any suitable ships (including the Cutlass, Avenger, Retaliator and Redeemer) to allow many modular components to be available as swap-outs. For example: if you have purchased a Redeemer, then using the new system you would have a variety of new modules available to refit the ship, internal and external, to suit your play requirements. If you wanted to make it a Bounty Hunter ship, you could buy a “Stasis Chamber module” for the lower deck and you would be able to capture and store fugitives to be delivered for their bounties at your leisure. You could configure the upper deck to be outfitted with a “long range communication suite” allowing you to keep in touch with your “Infoagent” even when in deep space. Fed up of Bounty hunting? Swap in a larger cargo module in the lower deck to make that profitable run you have been planning for a while, or add the Explorer Module with deployable vehicle for some planetside recon. Manufacturers will still be offering pre-configured variants, but should you be looking to adapt a hull to suit a certain task then your ship has come in (and is now ready for modification!)
Wat een geweldige toevoeging op het spel! We dachten wel dat dit er zou komen, maar nu is het dus confirmed tot op een niveau waar iedereen blij moet zijn.AndrewBourgeois schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 04:02:
Nieuwe Letter from the Chairman: https://robertsspaceindus...n-Multi-Crew-Ship-Systems
unlocked:
[...]
[...]
Yay voor dat laatste!
Ja daar kan ik warm voor lopen.
Dit spel wordt serieus perfect
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Nu duimen dat ze de uitvoering ook perfect kunnen doen.Fordox schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 11:34:
Ik vind de visie die ze hebben op mulyi crewships veel interessanter!
Dit spel wordt serieus perfect
Erg mooi om te zien dat schepen nu bijna onbegrenste mogelijkheden krijgen. Benieuwd hoe dit precies willen gaan implementeren.Cygnitr0n schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 11:17:
Modulair is zoveel beter dan statische schepen. Nu kan je je dus wel specialiseren. En die HUD's en variaties voor multicrew is om te smullen.![]()
Ja daar kan ik warm voor lopen.
(en ja ik denk zeker dat het ze gaat lukken!)
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
Zit in hetzelfde schuitje. Ook een i5 750, met een Radeon HD 7850 videokaart en 6GB RAM. In de Arena Commander gaat dat nog wel (op 1680x1050 resolutie) maar in de Hangar, met drie schepen tentoongesteld heb ik serieuze frame-drops (complete beeld freeze wanneer ik naar links of recht pan).Sissors schreef op vrijdag 05 december 2014 @ 22:08:
En ik vermoed dat mijn computer een upgrade nodig kan hebben. Die overwoog ik sowieso al, maar enkel GPU upgrade (naar GTX970 dan) zal voor hoop spellen het doen, maar ben bang dat voor SC mijn i5 750 dan het niet trekt. Als ik nu kijk naar de laadtijden met een SSD dan neem ik aan dat die ook CPU beperkt zijn.
Ga begin volgend jaar maar eens een compleet nieuwe PC kopen. Nieuwe snelle Core i7, GTX970, 16 GB (of toch maar meteen 32 GB?) RAM, Star Citizen op een SSD...
De mulitcrew voorstellen zijn echt top. Een extra speler heeft nu met de voorgestelde werking echt een toevoeging : target prio geven. Modules targeten. Dat helpt echt het verschil maken in een goed gevecht.
Ook shield management en power en cpu regulering kan veel verschil maken. Net dat extra salvo wat de beslisseende blast is.
Waar ik ook de voordelen van modular ships zie, zie ik misschien ook een draw back die ik nog niet tegenkwam: het gevaar bestaat door de complete aanpasbaarheid van ieder schip naar iedere rol dat dr noodzaak tot het aanschaffen van een nieuw schip erg laag wordt. Het schip met de beste multi rol modules setup zal overheersen in populariteit en het wordt aantrekkelijker om te investeren in modules ipv nieuwe schepen.
Een counter hiertegen zou kunnen zijn dat je mosules cross chassis kunt gebruiken. Wellich enkel met size restricties zoals ze dat nu doen bij de multi crew verdeling. Of anders per manufacturer compatible only om de immersion hoog te houden.
We'll see! Tot nu toe ben ik dik tevreden met iedere weg die ze inslaan. Kom maar op met AC 1.0 2.0 fps zero g etc etc!
Nog even wachten tot de i7-5770K in de winkels ligt, dan kun je gelijk gebruik maken van het DDR4 geheugen. Niet dat het beter is, maar het is DDR4Haay schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 13:18:
[...]
Zit in hetzelfde schuitje. Ook een i5 750, met een Radeon HD 7850 videokaart en 6GB RAM. In de Arena Commander gaat dat nog wel (op 1680x1050 resolutie) maar in de Hangar, met drie schepen tentoongesteld heb ik serieuze frame-drops (complete beeld freeze wanneer ik naar links of recht pan).
Ga begin volgend jaar maar eens een compleet nieuwe PC kopen. Nieuwe snelle Core i7, GTX970, 16 GB (of toch maar meteen 32 GB?) RAM, Star Citizen op een SSD...
Vraag me af of ze ondertussen ook al ontwikkeld hebben aan de instances, en de max. players per instance. Dat is natuurlijk direct verweven met de multi-crew ships... 23 players op een Javelin zou een instance in dat geval behoorlijk tanken. Hoop toch dat ze het zo weten te maken, dat het aantal schepen de max bepaald in een instance, en niet het aantal spelers.
Dat neem ik ook aan, echter hebben ze daar nog niet echt veel over prijsgegeven. Dat zal technisch ook een tricky item worden om goed te laten werken zonder lag.Ircghost schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 13:56:
Dat lijkt mij wel case anders zou je maar twee volle javelins kunnen hebben in 1 instance, lijkt mij een beetje saai
Denk inderdaad ook wel dat het op de grotere schepen een behoorlijk verschil kan gaan maken. Vooral met het uitschakelen van de engines/shields voor het capturen van schepenMajari schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 13:33:
T is allemaal heerlijk nieuw wat langs komt! Persoonlijk ben ik helemaal happy om strax de cutlass al te kunnen vliegen in AC 1.0! Al is het 'meta' nieuws wellicht nog vele malen beter voor de long term gameplay dan mijn short term happiness.
De mulitcrew voorstellen zijn echt top. Een extra speler heeft nu met de voorgestelde werking echt een toevoeging : target prio geven. Modules targeten. Dat helpt echt het verschil maken in een goed gevecht.
Ook shield management en power en cpu regulering kan veel verschil maken. Net dat extra salvo wat de beslisseende blast is.
Zolang de role-specific schepen net een klein beetje beter blijven in wat ze doen, zullen mensen de hull kiezen die het best voor de role isWaar ik ook de voordelen van modular ships zie, zie ik misschien ook een draw back die ik nog niet tegenkwam: het gevaar bestaat door de complete aanpasbaarheid van ieder schip naar iedere rol dat dr noodzaak tot het aanschaffen van een nieuw schip erg laag wordt. Het schip met de beste multi rol modules setup zal overheersen in populariteit en het wordt aantrekkelijker om te investeren in modules ipv nieuwe schepen.
Echter denk ik inderdaad niet dat elk schip met elke mogelijke upgrade/uitbreiding gaat komen. Een Slaver Starfarer zullen we niet zo gauw zien gok ik. Hoewel het me wel een gaaf concept lijkt
[ Voor 5% gewijzigd door Case_C op 06-12-2014 14:27 ]
Ik was super blij om te lezen dat ze gekeken hebben naar Artemis Bridge Simulator. Daarin speel je met 6 man een crew van een schip (max is trouwens 6 van die schepen in 1 game dus feitelijk 36 man). Bijna alle (communication officer en scannen kan wel samen) rollen zijn erg interessant om te spelen.Fordox schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 11:34:
Ik vind de visie die ze hebben op mulyi crewships veel interessanter!
Dit spel wordt serieus perfect
You can know all the math in the 'Verse, but take a boat in the air you don't love, she'll shake you off just as sure as the turning of worlds. Love keeps her in the air when she oughta fall down, tells ya she's hurtin' 'fore she keens. Makes her home.
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Verwijderd
Na CCP en Perpetuum heb ik geleerd om niet te veel verwachten en te kijken wat de betas zeggen. (MWO is niet eerlijk want dat is een gevalletje apart.) Dat klopt voor E:D ook wel.Mattie112 schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 12:14:
Zozo wat een hoop nieuws de laatste tijd, StarCitizen gaat echt epic worden als ze alles wat ze beloven waar kunnen maken
(en ja ik denk zeker dat het ze gaat lukken!)
Het zal een goed spel worden wat de grenzen gaat verleggen. Maar dat je instant gelukkig gaat worden als je inlogt en iedereen je met open armen begroet en samen cumbajah gaat zingen zal er niet inzitten.
We weten nu al dat het uit gaat lopen (feature creep van al die goals?) en dat er nog steeds behoorlijk wat bugs inzitten. (Die krijg je er pas goed uit als je net zoveel QA mensen hebt als ontwikkelaars.)
De community is iig super relaxed en zal uiteindelijk het spel naar een hoger nivo tillen.
Van de definitieve PU? Ik gok (misschien wel pessimistisch) op 2017/2018. Dit zijn de andere zaken waar ik zo even op gok:Zerosum schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 19:54:
Wat is de algemene verwachting hier qua echte release datum, ergens in 2015 nog of toch wel 2016?
- Arena Commander 1.0 - januari 2015
- FPS module - maart 2015
- Social module - juni 2015
- Arena Commander 2.0 - oktober 2015
- Squadron 42 chapter 1 - maart 2016
- Arena Commander 3.0 - juni 2016
- PU Alpha - november 2016
- PU Beta - ergens in 2017
- PU Final - eind 2017/begin 2018
Wederom, dit zijn mijn gokjes. Ik hoop echt dat ik te pessimistisch ben en dat het allemaal eerder af is, maar gezien de hoeveelheid werk dat ze nog hebben liggen en wat ze hebben afgekregen ondertussen verwacht ik nog wel wat tegenslagen en uitgelopen deadlines.
You can know all the math in the 'Verse, but take a boat in the air you don't love, she'll shake you off just as sure as the turning of worlds. Love keeps her in the air when she oughta fall down, tells ya she's hurtin' 'fore she keens. Makes her home.
|WOW Daggerspine | Troll Hunter Axejess |
Fun is niet hetzelfde als effectiviteit. Ben benieuwd of je dus nog even effectief bentWilliam/Ax3 schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 22:56:
We’ve put this post together largely in response to backer questions about the Carrack. The specific answer to the ongoing question is that yes, you can operate a Carrack by yourself using the control system outlined below… but that we believe that it will be significantly more fun for users of such larger ships to take on the galaxy with friends.
![]()
![]()
Eigenlijk hoop ik van niet. Als ik het dan vergelijk met Artemis dan kan je daar in principe ook in je eentje vliegen, je bent alleen veel minder effectief. Samenwerken mag best beloond worden.Bornhald schreef op zondag 07 december 2014 @ 00:57:
[...]
Fun is niet hetzelfde als effectiviteit. Ben benieuwd of je dus nog even effectief bent
Neemt natuurlijk niet weg dat NPC's sommige basistaken moeten kunnen uitvoeren (hopelijk) zodat je Carrack niet door een enkele Cutlass (oid) uit de ruimte geschoten kan worden.
You can know all the math in the 'Verse, but take a boat in the air you don't love, she'll shake you off just as sure as the turning of worlds. Love keeps her in the air when she oughta fall down, tells ya she's hurtin' 'fore she keens. Makes her home.
Begrijp me niet verkeerd ik vind het prachtig dat ik inderdaad als enige PC samen met NPCs in mijn carrack kan vliegen.Tylocke schreef op zondag 07 december 2014 @ 08:33:
[...]
Eigenlijk hoop ik van niet. Als ik het dan vergelijk met Artemis dan kan je daar in principe ook in je eentje vliegen, je bent alleen veel minder effectief. Samenwerken mag best beloond worden.
Neemt natuurlijk niet weg dat NPC's sommige basistaken moeten kunnen uitvoeren (hopelijk) zodat je Carrack niet door een enkele Cutlass (oid) uit de ruimte geschoten kan worden.
Ik vraag me alleen af in hoeverre het loont om met 2 man in 1 schip te gaan zitten.
Er vanuit gaande dat een NPC even goed is als een gemiddeld persoon, of net iets minder, dan heb ik dus wanneer ik persoon mee neem ook altijd de kans dat deze slechter is dan de NPC..
Wanneer 2 mensen een carrack hebben en ze hebben de optie om op 1 carrack of met 2 carracks te vliegen dan vraag ik me af of het wel loont om op 1 carrack te vliegen. Als je met 2 carracks gaat heb je 2x zoveel sensors, guns etc etc. Dan schieten ze misschien slechter, maar je hebt er nog steeds 2x zo veel.
Ook kan je elkaars zwakke kant beschermen waardoor je dus minder risico zou kunnen lopen. Het "enige" wat je moet oefenen is formatie vliegen.
Ik vraag me dus af wat het met 2 spelers in 1 schip voor een meerwaarde gaat hebben, Het lijkt me zeker leuk om met iemand mee te vliegen, zal het ook zeker doen. Maar ik zal denk ik toch snel 80-90% van de tijd zelf een schip willen besturen, en ik gok zo dat het grootste deel van de populatie er zo over denkt.
Verwijderd
Met iemand anders meevliegen als crew zal sowieso saai zijn buiten de tijd dat je in een gevecht bent, ik zal liever met mijn eigen schip vliegen dan dat ik een beetje in de turret van iemand anders zijn schip zit te wachten tot er eindelijk eens iets gebeurd, laat staan dat ik crewmember nr10 in het ruim van een Idriss of Javelin wil zijn.quote: BornhaldIk vraag me dus af wat het met 2 spelers in 1 schip voor een meerwaarde gaat hebben, Het lijkt me zeker leuk om met iemand mee te vliegen, zal het ook zeker doen. Maar ik zal denk ik toch snel 80-90% van de tijd zelf een schip willen besturen, en ik gok zo dat het grootste deel van de populatie er zo over denkt.
In een turret zitten als er niets gebeurd is natuurlijk saai. Maar als je samen in een Carrack zit en 1 vliegt en de ander heeft extra mogenlijkheden in het tweede station om wormholes etc te ontdekken, in de zin van dat de kans veel groter is om dingen te vinden dan wanneer de piloot alles zelf moet doen, dan kan het toch een interessant spel element zijn.Verwijderd schreef op zondag 07 december 2014 @ 11:57:
Met iemand anders meevliegen als crew zal sowieso saai zijn buiten de tijd dat je in een gevecht bent, ik zal liever met mijn eigen schip vliegen dan dat ik een beetje in de turret van iemand anders zijn schip zit te wachten tot er eindelijk eens iets gebeurd, laat staan dat ik crewmember nr10 in het ruim van een Idriss of Javelin wil zijn.
een NPC of een PC als crew maakt volgens mij niet zoveel uit qua geld. Ik ken namelijk niet veel mensen die bijvoorbeeld gunner willen zijn op mijn schip zonder ervoor betaald te krijgen. Er zullen er ongetwijfeld verschillende zijn. Maar als de keuzes zijn:dahakon schreef op zondag 07 december 2014 @ 11:56:
Een NPC zul je echter wel moeten inhuren, waardoor je dus credits zult moeten spenderen. Hoeveel dat zal gaan kosten is natuurlijk nog de vraag, maar het schept wel beperkingen die je niet zult hebben wanneer je met vrienden vliegt. Bovendien zal de NCP altijd minder flexibel zijn dan een vriend, als het om switchen van console/locatie gaat.
1) vliegen met je eigen schip en zelf geld verdienen
2) mee vliegen met iemand anders en zelf geld verdienen
3) mee vliegen met iemand anders en zelf geen geld verdienen
dan denk ik dat ik de volgorde zo correct heb neergezet. Dus PC of NPC zal niet/weinig uitmaken voor je inkomsten. Daarnaast zou je zelfs de andere kant op kunnen beargumenteren dat een PC waarschijnlijk duurder zal zijn. Kan zijn dat ik een totaal verkeerde kijk heb op de playerbase hoor.. En je mag altijd voor nop aan boord van een van mijn schepen rondlopen, dus die uitnodiging heb je al in de pocket..
Ik snap je opmerking met betrekking tot switchen niet, ongeacht wie de crew is, zal de crew staan waar ik wil dat hij staat, wellicht dat ik een PC meer rechten kan geven op zijn console zodat hij meer kan doen en dat een PC beter reageert op wat er gebeurt. Maar de locatie maakt toch niet veel uit gezien je als commander (althans zoals ik laatste letter las) kan bepalen welke console toegang heeft tot welke systemen op basis van de geïnstalleerde systemen (als je geen grijparm hebt dan kan je ook de controle over een grijparm dus niet naar een console zetten)
De vraag is heb je meer kans om die extra wormhole te vinden omdat:dahakon schreef op zondag 07 december 2014 @ 12:03:
[...]
In een turret zitten als er niets gebeurd is natuurlijk saai. Maar als je samen in een Carrack zit en 1 vliegt en de ander heeft extra mogenlijkheden in het tweede station om wormholes etc te ontdekken, in de zin van dat de kans veel groter is om dingen te vinden dan wanneer de piloot alles zelf moet doen, dan kan het toch een interessant spel element zijn.
- iemand anders naar een console kijkt in jou schip (wat je dus zelf ook kan zien!)
- iemand anders aan het zoeken is met een volledig eigen schip + crew + sensor array? (dus iemand met een freelancer DUR, een 315p, een andere carrack, een Constillation aquilla, etc etc)
[ Voor 16% gewijzigd door Bornhald op 07-12-2014 12:16 ]
Mee eens, mijn schip staat altijd open voor bemanning. En say what, ik hoef niet altijd te vliegenBornhald schreef op zondag 07 december 2014 @ 12:07:
[...]
Daarnaast zou je zelfs de andere kant op kunnen beargumenteren dat een PC waarschijnlijk duurder zal zijn. Kan zijn dat ik een totaal verkeerde kijk heb op de playerbase hoor.. En je mag altijd voor nop aan boord van een van mijn schepen rondlopen, dus die uitnodiging heb je al in de pocket..
Ik snap je opmerking met betrekking tot switchen niet, ongeacht wie de crew is, zal de crew staan waar ik wil dat hij staat, wellicht dat ik een PC meer rechten kan geven op zijn console zodat hij meer kan doen en dat een PC beter reageert op wat er gebeurt.
Ik snap dat iedereen een eigen schip (Carrack/Banu/Connie) wil vliegen, maar mijn intensie om een MC schip te kopen is om samen te vliegen en niet met een NPC. En vliegen mag wel leuk zijn, maar wie zegt dat ik de beste vlieger ben, als mijn affiniteit mogelijk ergens anders liggen. De kapitein van de schip hoeft niet altijd ook de beste stuurman te zijn.
Ik denk dat je de PC karakters kan selecteren op ervaring. En hoe meer ervaring hoe duurder de loon is. Mogelijk werkt dit dus ook met NPC. Hoe meer ervaring hoe duurder.
En ik vind dat de beloning met een PC hoger moet zijn dan wanneer je een NPC gebruikt in Solo om bepaalde MC schepen.
Maar dat is voor latere zorg. Laten we maar afwachten op wat er voor de MultiCrew wordt bedacht. En ja, je kunt op het forum van RSI altijd je idee op ei kwijt. Maar denk dat er wel goed over wordt nagedacht als het pas na AC 2.0 komt.
Ik begrijp je en deel je mening. Heb nu ook een Carrack en ben blij dat ik hem alleen kan vliegen indien nodig. Hopelijk gaan ze een systeem toepassen dat NPC's alleen basis taken kunnen uitvoeren. Simpel energy management bijvoorbeeld, maar als je meer wilt zul je dus een PC moeten gebruiken. We zullen hier hopelijk meer informatie over krijgen in de toekomst.Bornhald schreef op zondag 07 december 2014 @ 10:19:
[...]
Begrijp me niet verkeerd ik vind het prachtig dat ik inderdaad als enige PC samen met NPCs in mijn carrack kan vliegen.
Ik vraag me alleen af in hoeverre het loont om met 2 man in 1 schip te gaan zitten.
Er vanuit gaande dat een NPC even goed is als een gemiddeld persoon, of net iets minder, dan heb ik dus wanneer ik persoon mee neem ook altijd de kans dat deze slechter is dan de NPC..
Wanneer 2 mensen een carrack hebben en ze hebben de optie om op 1 carrack of met 2 carracks te vliegen dan vraag ik me af of het wel loont om op 1 carrack te vliegen. Als je met 2 carracks gaat heb je 2x zoveel sensors, guns etc etc. Dan schieten ze misschien slechter, maar je hebt er nog steeds 2x zo veel.
Ook kan je elkaars zwakke kant beschermen waardoor je dus minder risico zou kunnen lopen. Het "enige" wat je moet oefenen is formatie vliegen.
Ik vraag me dus af wat het met 2 spelers in 1 schip voor een meerwaarde gaat hebben, Het lijkt me zeker leuk om met iemand mee te vliegen, zal het ook zeker doen. Maar ik zal denk ik toch snel 80-90% van de tijd zelf een schip willen besturen, en ik gok zo dat het grootste deel van de populatie er zo over denkt.
Duidelijk is dat we vinden dat je effectiever zou moeten zijn met een PC crew dan een NPC crew. Hoeveel preciezer is onduidelijk.
You can know all the math in the 'Verse, but take a boat in the air you don't love, she'll shake you off just as sure as the turning of worlds. Love keeps her in the air when she oughta fall down, tells ya she's hurtin' 'fore she keens. Makes her home.
Pessimistisch of niet, het zal sowieso nog even duren dus. Jammer dat ze de PU niet wat eerder ontwikkelen dan bijvoorbeeld de fps of social module. Maar goed, dat is een persoonlijke voorkeur.Tylocke schreef op zaterdag 06 december 2014 @ 20:14:
[...]
- Arena Commander 1.0 - januari 2015
- FPS module - maart 2015
- Social module - juni 2015
- Arena Commander 2.0 - oktober 2015
- Squadron 42 chapter 1 - maart 2016
- Arena Commander 3.0 - juni 2016
- PU Alpha - november 2016
- PU Beta - ergens in 2017
- PU Final - eind 2017/begin 2018
Dat is wel wat moeilijker om te doen. Als ze eerst de PU zouden uitbringen, zou je eigenlijk alleen maar rond kunnen vliegen en dogfighten. Boarden zou niet mogelijk zijn, communiceren met andere spelers zou niet mogelijk zijn, traden zou niet mogelijk zijn.Zerosum schreef op zondag 07 december 2014 @ 18:34:
[...]
Pessimistisch of niet, het zal sowieso nog even duren dus. Jammer dat ze de PU niet wat eerder ontwikkelen dan bijvoorbeeld de fps of social module. Maar goed, dat is een persoonlijke voorkeur.
De PU is eigenlijk gewoon alle voorgaande modules gecombineerd.
De PU is natuurlijk al in ontwikkeling, en de huidige planning voor de alpha daarvan is December 2015. Alles is dus tegelijk in ontwikkeling, maar bijna alle andere modules zijn ter ondersteuning van de PU dus zonder modules geen zinvolle PU.Zerosum schreef op zondag 07 december 2014 @ 18:34:
[...]
Pessimistisch of niet, het zal sowieso nog even duren dus. Jammer dat ze de PU niet wat eerder ontwikkelen dan bijvoorbeeld de fps of social module. Maar goed, dat is een persoonlijke voorkeur.
Daar is volgens mij nog niet echt een tijd voor opgegeven. Maar als 't een beetje mee zit, is het 's avonds rond een uur of 11.Brandonchat schreef op zondag 07 december 2014 @ 15:08:
Even een hele andere vraag tussendoor. Die live uitzending van 19 december... Hoe laat is die in Nederlandse uurtjes??
dank je voor de infoVerwijderd schreef op zondag 07 december 2014 @ 19:41:
Tijd was geloof ik 10am PST. Zou dus 1900 onze tijd zijn. Een voor ons nu gunstige tijd dit keer omdat ze het samen met Manchester doen. Het gaat 4 uur duren, dus ik verwacht aardig wat content.
ps. de org is sinds een paar minuten 1 Carrack rijker.
[ Voor 8% gewijzigd door Brandonchat op 08-12-2014 00:14 ]
ook al het formuliertje ingevuld met daarop je schepen ?Brandonchat schreef op maandag 08 december 2014 @ 00:10:
[...]
dank je voor de info
ps. de org is sinds een paar minuten 1 Carrack rijker.
Als iedereen dat weer een keertje doet gaan we wel een beetje een indicatie krijgen van wat we hebbenBornhald schreef op maandag 08 december 2014 @ 10:55:
[...]
ook al het formuliertje ingevuld met daarop je schepen ?
Zag al zo'n 10 Carrack's + die van Brandon hebben we er al minstens 11.
Hopelijk krijgen we voor 19 december wel de 1.0 update... het zou me leuk lijken om in de vakantie nog een keer te kunnen spelen.
Dit topic is gesloten.